Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

23.07.2013.

Recommended Posts

Baseball, MLB04:10 CET (24/07/2013)Seattle Mariners - Cleveland Indians(Money Line)Pick: Cleveland IndiansOdd: 2.01Bookie: Pinnacle SportsStake: 5/10Večeras se na Safeco Field, (Seattle, Washington) igra meč između domaćih Marinersa(47-52) i gostujućih Indiansa(52-47)...Drugi meč u seriji sinoć su pobedili Marinersi -07/22/13 SEA 2 - CLE 1Iako su Marinersi postavljeni kao favoriti i nalaze se u sjajnoj formi gde imaju niz od čak 7 pobeda ja ću večeras uzeti pobedu Indiansa ML!!!Marinersi su dobili dve serije protiv Angelsa koji su u užasnoj formi i protiv verovatno ubedljivo najgore ekipe u zadnjih desetak godina protiv Astrosa dok Indiansi u zadnjih deset mečeva imaju 6-4 i zasad suu mrtvoj trci sa Tigersima zaostaju 2.5 pobede ali jednostavno nesmeju sebi da dozvole da gube serije izgubili su seriju od Minesote i nesmeju da dozvole da izgube i seriju od Sea. koji je objektivno lošiji tim od njih!!!Večeras na moundu za SEA: E.Ramirez-RHP (0-0, 13.50) dok za CLE: Z.McAllister-RHP (4-5, 3.43) iako se McAlister vraća sa DL-a ipak bi njemu dao malu prednost.Ramirezu će ovo tek biti drugi start ove sezone pičer koji još nema dovoljno iskustva ovo mu je tek druga sezona u MLB-u gledao sam ga na jedinom meču ove sezone protiv Bostona kući i iako je bio na početku kolko tolko solidan raspao se u 5 inn. i dobio čak 7 ranova imao je puno problema sakontrolom lopte i iako Indiansi u zadnjih par mečeva ne udaraju sjajno kako umeju ipak mislim da nemože da na moundu izdrži puno i zadrži Indianse na malom broju ranova.Sa druge strane McAlister se vraća sa DL-a toga se malo i pribojavam ali radi se o jednom sasvim solidnom mladom pičeru koji kad ima veče može da bude sjajan sezonu je počeo sjajno ali je malo posle pao u formi nadam se da može da odbaca solidno jel svakako iako u zadnje vreme Marinersi udaraju dobro svakako nespadaju u kvalitetne lineupe.Hiterski bi svakako dao prednost Indiansima koji ipak imaju mnogo više power udarača.Kvota na Indianse je u padu što sam i očekivao ja sam ih uzeo po nešto jačem tečaju jutros ali kako bilo ja uzimam ML na Indianse....!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...