Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

25.07.2013.

Recommended Posts

Baseball, MLB18:35 CET (25/07/2013)Washington Nationals - Pittsburgh Pirates(Money Line)Pick: Washington NationalsOdd: 1.75Bookie: Pinnacle SportsStake: 8/10Večeras se na Nationals Park, (Washington, District of Columbia) igra meč  između domaćih Nationalsa(60-39) i gostujućih Piratesa(48-53)...Na redu je četvrti meč u seriji prethodna tri su dobili Piratesi -07/24/13  WAS 2 - PIT 4  07/23/13  WAS 1 - PIT 5  07/22/13  WAS 5 - PIT 6Was. se nalazi u jako lošoj seriji od čak 6 vezanih poraza i 1-9 na zadnjih 10 mečeva zaista neverovatno za ekipu koja je važila za jednog od najvećih favorita iako igraju jako loše ja ću im večeras pokloniti poverenje jel i toj seriji mora doći kraj i prosto nemogu da verujem da će doživeti METLU drugu za redom kući posle Dodgersa ali sad da i izgube seriju od 4 meča to bi bilo zaista previše.Sa druge strane Pirati najprijatnije iznenađenje šampionata posle male krize opet su u dobropj formi 7-3 na zqadnjih 10 mečeva dok imaju i 4 vezane pobede.Večeras na moundu duel za WAS: G.Gonzalez-LHP (7-3, 2.89) dok za PIT: JBurnett-RHP (4-7, 3.07) ja bi ovde dao prednost Gonzalezu.Gonzalez baca sjajno u odličnoj je formi na zadnja dva meča dopustio sam jedan ran čak je zaustavio i Dodgerse bez rana koji su u neviđenoj formi uz to i u karijeri ima fenomenalnu statistiku sa Piratima 2-0 2.84 nadam se da će i večeras imati dobro veče jel svakako da hiterski deo ekipe Pirata nije bolji deo ekipe.Sa druge strane Burnett El Maestro kako ga zovu iako ima dobru sezonu ipak u zadnje vreme ne baca tako dobro kao na početku sezone i na gostovanjima baca malo lošije nego u Pit. njegov najveći problem i pored dobre statistike ima jako puno poraza zbog užasnog suporta batera što se nadam da će biti slučaj i večeras iako u karijeri ima odličnu statistiku sa Was. 8-3 3.20 mislim da ga hiteri domaćina mogu dohvatiti.Dok hiterski iako su statistički malo bolje rangirani Pirati ipak smatram da Was. ima kvalitetnije pojedince no kako bilo ja verujem da je crnoj seriji Was. večeras kraj i uzimam ih ML dosta jako iako možda nebi trebalo aliiii...!!!

Edited by Crni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: SuperSport
Broj para iz kladionice: 11312

Vrijeme odigravanja: 01:10
Naziv para: Toronto(h-1,5)-Houston
Tip para: 1
Tečaj: 1.900

Ev. dobitak: 6.900
Ev. gubitak: 1.900

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...