Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

27.07.2013.

Recommended Posts

Baseball, MLB21:05 CET (27/07/2013)Washington Nationals - New York Mets(Broj poena ekipe)Pick: New York Mets više od 3.5Odd: 1.95Bookie: Super SportStake: 5/10Večeras se na Nationals Park, (Washington, District of Columbia) igra neč između domaćih Nationalsa(50-54) i gostujućih Metsa(46-54)...Večeras je treći meč u seriji posle sinoćnog duplog programa -07/26/13  WAS 2 - NYM 1  07/26/13  WAS 0 - NYM 11Oba tima su dobili kad se to nije očekivalo od njih  ali večeras ja se neću bavitipobednikom meča već ću uzeti over Metsa na meču!Jednostavno u ovim okolnostima nemogu a to da neodigram ako su u prvom meču dohvatili sjajnog Zimermana i posle dotukli bulpen domaćina nevidim zašto večeras nebi mogli da idupreko 3 poena sa mnogo lošijim starterom.Večeras na moundu za Was. Dan Haren-RHP(4-11 5.79 ERA) iako nesumnjivo iskusan i kvalitetan pičer ipak pičer totalno van forme sa velikim problemima ove sezone sa kontrolom lopte gledeao sam ga više puta ove sezone i zaista deluje prilično loše iako nesumnjivo pičer koji može uvekl odbacati dobro.I u karijeri ima negativan skor 1-2 uz prilično lošu eru 5.28 protiv Metsa.Posebno loše baca u Was. gde ove sezone ima užasnu statistiku čak 6.92 eru! na zadnja tri meča kući dozvoljavao 5,6 i 5 ranova upravo taj treći meč protiv Metsa dozvolio 5 ranova samo za 4 inn.Upravo iako je ovo Was. gde se postiže malo poena ipak je u ovakim okolnostima ova margina preniska.I hiterski Metsi dosta dobri u zadnje vreme u formi su im hiteri no kako bilo meni ova margina posebno po ovakoo dobroj kvoti ja je moram uzeti.Uzimam Over Metsa 3.5 na meču...!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...