Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

28.07.2013.

Recommended Posts

Baseball, MLB19:05 CET (28/07/2013)Cleveland Indians - Texas Rangers(Money Line)Pick: Texas RangersOdd: 2.04Bookie: MarathonbetStake: 6/10Večeras se na Progressive Field,( Cleveland, Ohio ) igra meč između domaćih Indiansa(55-48) i gostujućih Rangersa(56-48)...Na redu je treći meč u seriji oba prethodna su dobili Indiansi -07/26/13  CLE 11 - TEX 807/27/13  CLE 1 - TEX 0Večeras se Rangersi bore da izbegnu METLU i ja se nadam da će u tome uspeti jel ću im ja pokloniti poverenje i uzeti Rangerse ML...Svakako bitan meč za oba timakoji vijaju svoje rivale stim da se Indiansi nalaze u boljoj formi 6-4 dok Rangersi čak 2-8 uz tri vezana poraza i Athleticsi im beže sad čak 5 pobeda i moraju da se trgnu i da zaigraju mnogo bolje a svakako da imaju kvaliteta za tako nešto.Večeras na moundu za CLE: U.Jimenez-RHP (7-5, 4.49) dok za TEX: A.Ogando-RHP (4-2, 3.13) upravo zbog ovog mečapa sam se najvećim delom odlučio za Rangerse jel ovde ipak dajem prednost Ogandu iako se skoro vratio sa DL-a!O Jimenezu sam pisao jako puno da je on svakako pičer koji poseduje talenat i ima potencijal što je u par mečeva ove sezone i pokazivao ali nije konstantan ima velike probleme sa kontrolom strike zone i upravo zbog toga neprovodi puno vremena na brdašcu.Iako u karijeri sa Rangersima ima 2-2 i 3.90 eru ali je od zadnja tri meča sa Texasom doživeo dva poraza i jednu pobedu ali je tada Cle. imao prednost na moundu mislim da je on pičer koga udarači Texasa mogu da dohvate posebno ako bude imaoproblema sa kontrolom lopte a verovatno će imati!!!Sa druge strane za Tex. baca Ogando svakako veoma perspektivan pičer koji je od rilivera prešao u startere imao je problema i sa povredama vratio se protiv Yenkija odbacao solidno 5 inn. i nadam se njegovim sve boljim partijama jel je ovu sezonu pre povrede počeo izvanredno ima sjajan fasbol i ako bude dobro kontrolisao strike zonu mogao bi da ima dobar meč.Uz to u karijeri sa INdiansima ima izvanrednu statistiku 3-0 0,84 eru nadam se i sad dobrom meču iako mu svakako neće biti lako jel Indiansi imaju dobar lineup.Hiterski su oba tima dobra možda mala prednost tu za domaćine ali ja se nadam da će se to istopiti na brdašcu i da će se ta prednost okrenuti na stranu Tex.I tradicija je apsolutno na strani Rangersa koji na zadnjih 38 međusobnih duela imaju čak 27 pobeda.Kako bilo ja moram odigrati na Rangerse ML...!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baseball, MLB19:35 CET (28/07/2013)Baltimore Orioles - Boston Red Sox(Money Line)Pick:  Boston Red SoxOdd: 1.97Bookie: MarathonbetStake: 6/10Večeras se na Oriole Park at Camden Yards,( Baltimore, Maryland ) igra meč između domaćih Oriolesa(58-46) i gostujućih Red Soxa(61-43)...Treći meč u seriji između diviziskih rivala oba timasu dobila po jedan meč -07/26/13  BAL 6 - BOS 007/27/13  BAL 3 - BOS 7Večeras iako su Oriolesi postavljeni za favorita to po meni nema nekog smisla i ja ću uzeti Red Soxe ML kvota na Bos. je u padu u većini kladionica.Večeras na moundu za BAL: J.Hammel-RHP (7-7, 5.20) dok za BOS: J.Lester-LHP (9-6, 4.50) svakako da biovdedao prednost Lesteru.Hammel solidan pičer ali nemože da baca u kontinuitetu nenalazi se u nekoj posebnoj formi ima i dosta problema sa kontrolom lopte što bi iskusni udarači Red Soxa morali da iskoriste i u karijeri ima negativan skor sa Bos. 1-2 4.81.Sa druge strane Lester koji je posle brilijantnog starta neshvatljivo totalno pao posle i povreda i vratio se sa DL-a na zadnjem meču odbaca odlično protiv sjajne Tampe uz fantastičnu kontrolu lopte i nadam se da se konačno vraća u formu.A ako protiv nekog ima fenomenalnu statistiku onda je to svakako Bal. protiv koga ima neverovatnih 14-2 uz fenomenalnu eru 2.86  nadam se i večeras njegovoj dobroj večeri ide mu na ruku i to što dosta udarača domaćina su L Bats a tu je i nabolji Davis!Hiterski oba tima sjajna ali se nadam da će prevaga da bude na moundu dok ovo pišem kao što sam i očekivao kvota na Red Soxe je svuda pala i oni su sad favoriti.Iako Bos. u zadnje vreme loše prolazi u Bal. 1-7 ali na zadnjih 9 startova Lestera u Bal. Bos. ima čak 7 pobeda.Kako bilo ja uzimam Red Soxe ML...!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: SuperSport
Broj para iz kladionice: 1221

Vrijeme odigravanja: 22:10
Naziv para: Arizona-San Diego
Tip para: 1
Tečaj: 1.550

Ev. dobitak: 6.550
Ev. gubitak: 1.550

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...