Jump to content
pimpbeckham

Euro hokej - sezona 2013/2014.

Recommended Posts

19:30, Eisbaren-Wolfsburg GA, tip: over 4,5 gola, @1.40, bwin, 10/10

 

DEL, O2 World Arena, 5. kolo

 

Večeras je na rasporedu 5. kolo DEL-a, a moja prognoza je over 4,5 gola na utakmici u Berlinu, i po meni definitivno za poveći ulog. Aktualni prvaci i njihov razvikani napad u novu sezonu krenuli su s omjerom 2-2 (pobjede 3:2 protiv Ingolstada i 7:5 protiv Iserlohna; te porazi 2:0 od Krefelda i 4:1 protiv Nurnberga). Treneru domaćih Jeffu Tomlinsonu nakon dva poraza hitno trebaju bodovi i prekid  serije poraz. Doduše, večeras neće moći računati na Matta Foyea, Madsa Christensena i braniča Constatina Brauna, ali Kanađanin Talbot, Amerikanac Tallackson, i domaći reprezentativci Rankel, Mulock, Weiss i Olver nude kvalitetu više nego gostujuća ekipa. Eisbaren je loše odigrao i European Trophy, ali poznato je da oni tempiraju formu. I lane su na početku sezone izgledali skromno, no najbolje su igrali kad je bilo najpotrebnije. Bili su najefikasnija ekipa lige s 180 postignutih golova u 52 susreta, dok im je obrana bila „propusnija“ i primila 152 gola. Ovdje ću dodati i posljednje rezultate međusobnih susreta u O2 World Areni:

 

03/03/13 Eisbaren-Wolfsburg 5:4

26/12/12 Eisbaren-Wolfsburg 5:4ot

03/02/12 Eisbaren-Wolfsburg 3:4ot

17/01/12 Eisbaren-Wolfsburg 6:5

17/04/11 Eisbaren-Wolfsburg 5:4

14/01/11 Eisbaren-Wolfsburg 5:4

21/11/10 Eisbaren-Wolfsburg 4:1

05/02/10 Eisbaren-Wolfsburg 5:3

18/12/09 Eisbaren-Wolfsburg 4:3

28/12/08 Eisbaren-Wolfsburg 6:4.

 

Gostujuća ekipa dolazi s 10 osvojenih bodova u 4 kola, s jedinim porazom od Ingolstada u produžetku. Nakon najboljeg starta u klupskoj povijesti prepuni su samopouzdanja i bez straha dolaze u Berlin. Trener Pavel Gross biti će lišen usluga napadačkog dvojca Danner-Moore. Ipak najveća zvijezda „grizlija“ je Kanađani  Matt Dzieduszycki, strijelac 4 gola ove sezone. Koloniju sjevernoamerikanaca još čine Rossa, Milley, Palin, Brocklehurst, kapetan Haskins i Likens. Ove sezone su izbjegli loš start u sezonu, i jedni su od favorita iz sjene. Sastav je ostao nepromijenjen, imaju napadačku širinu, i unatoč tome što je domaćin favorit vjerujem da mogu postići poneki pogodak. Igram over 4,5 gola za extra visoki ulog. Svakako preporučam i over 5,5 golova za @1.80 u Unibetu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jedan brzinski za danas:   HC Most-HC Ústečtí Lvi @1,65 tip:2, Olimpiya-Snezhnye Barsy @1,50 tip:2, Medvescak(5,5)-BarysAst @1,85 tip:više, Lorensk(5,5)-Stavanger @1,60 tip:više, Jyvaskyla-Hämeenlinna PK@1,70 tip:1, Chicago-Washington Capit.@2,00 tip:1
Tečaj: 24,9084
- 4,76 kn (5% mt) = 95,24 kn
2.372,28 kn
Edited by pimpbeckham

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olimpiya-Snezhnye Barsy @1,50 tip:2 - 2:2 igraju se produžeci...

...pas mater Barsy dobiju gol u zadnjoj minuti od ekipe koja do sada ima samo 2 boda, 2 izgubljena produžetka i 6 čistih i uvjerljivih poraza, 12:43 ili tako neš je njihova gol-razlika...ma daj molim te, ruska mafija... :icon_eek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: SuperSport
Broj para iz kladionice:

Vrijeme odigravanja: 17:30
Naziv para: Medveščak-Barys Astana
Tip para: oba daju gol u prvoj trećini
Tečaj: 2.500

Ev. dobitak: 7.500
Ev. gubitak: 2.500

 

Ajmo probati uhvatiti!!! Vamosssssss :crossfingers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: SuperSport

Broj para iz kladionice:

 

Vrijeme odigravanja: 17:30

Naziv para: Medveščak-Barys Astana

Tip para: oba daju gol u prvoj trećini

Tečaj: 2.500

 

Ev. dobitak: 7.500

Ev. gubitak: 2.500

 

Ajmo probati uhvatiti!!! Vamosssssss :crossfingers:

:nije: :nije: :nije:pala papilova, ulovi da se množi, papilova...

 

ali tim više sam sretniji jer medvjedi su pokazali da neće biti lagan suparnik...vamoossssssss medvjedi, svaka čast, idemo po pobjedu...!!! :icon_razz: :icon_razz: :28nhl:

a ovi goropadni Kazahstanci inače daju 5 golova po tekmi, ne znam kako s ovakom igrom...ali neka neka tako i ostane večeras... :44th_sdb11835: :44th_sdb11835: :44th_sdb11835:

Edited by pimpbeckham

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka čast Medveščak!!! :28nhl: :28nhl: :28nhl: Slavimo 3:2 pobjedu protiv Barys Astane...

Fantastična utakmica (35-35 omjer udaraca na gol)!!! Treća pobjeda u nizu, a hokej koji sam gledao večeras, stvarno vrhunski, pa neću pretjerivati ali na vrlo visokom nivou. Gosti iz Kazahstana su došli kao prvi na ljestvici Istočne konferencije, s prosjekom od gotovo 5 postignutih golova po utakmici. Barys Astana također ima u svojim redovima nekoliko Kanađana i Amerikanaca, pa je ovaj dvoboj dvije ekipe sjevernoameričkog štiha bio izuzetno visokog tempa, brzog klizanja, ali i tvrde obrane. Bio je to večeras pravi spektakl.

Nebrojeno puta sam gledam Medvjede u EBEL-u, u KHL evo do sada sve tekme što prekoTV-a,što uživo u ledenoj dvorani Doma sportova protiv Lev Praga (koju smo izgubili), ali evo me u Zagrebu za nekoliko dana. Na redu je Avangard iz Omska u srijedu uživo, 4 karte su u džepu.!!! Vamoooooooosssssssss Medvjedi!!!

 

:28nhl: :28nhl: :28nhl: Zig-zag Medveščak!!! Zig-zag Medveščak!!! :28nhl: :28nhl: :28nhl:

Edited by pimpbeckham

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šteta, vrlo lijep koeficijent propušten zbog ranog termina utakmice...CSKA Moskva je nakon tri poraza u nizu morala pobjediti, a za protivnika su imali slabašni Chabarovsk...1:3 pred sam kraj, a kvota @2.30, uh uh uh :icon_cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

29/09/13- brzi tiket za papilovu...

 

16:30, EfB Ishockey-SonderjyskE, tip: 2, @1.80, supersport

16:30, KrefeldP-Augsburger P., tip: 2, @1.85, supersport

15:45, Kloten Flyers-ZSC Lions, tip: X2, @1.50, supersport

17:00, HC Slavia Prag-PSG Zlín, tip: 1X, @1.35, supersport

---------------------------------------------------------------------------

@6.74 Sretno!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za sada sve po planu, a evo u brzini sam vas naveo na krivi pick, igrao sam jedan na Krefeld, što se vidi i po koeficijentu...

http://www.rezultati.com/utakmica/SffZxaPE/#detalji-utakmice

Ajde još malo izdržite i da se uhvati papilova...bojim se kakve sam ja sreće da će biti trc milojka...ajmoooooooo, igraj igraj, Slavia ove pere već 3:0 :crossfingers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

29/09/13- brzi tiket za papilovu... 

 

16:30, EfB Ishockey-SonderjyskE, tip: 2, @1.80, supersport

16:30, KrefeldP-Augsburger P., tip: 2, @1.85, supersport

15:45, Kloten Flyers-ZSC Lions, tip: X2, @1.50, supersport

17:00, HC Slavia Prag-PSG Zlín, tip: 1X, @1.35, supersport

---------------------------------------------------------------------------

@6.74 Sretno!!!

vielen dank  :icon_razz:  :icon_razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...