Jump to content
Sign in to follow this  
snježana

01.09.2013.

Recommended Posts

N-Lübbecke-MT Melsungen

17:15manje 56,5 @ 1,90 bet365 :uredu: Meslungen je sjajna momčad, lako su pobjedili  Füchse Berlin. Oni igraju dobru obranu, s kojom će Lübbecke imati velike probleme. Lübbecke je mnogo slabiji od prošlogodišnje momčadi napustio ih je Kristian Svensson, Daniel Svensson, Thomas, Risto Arnaudovski Tluczynski i nije doveo nijedanog novog dobrog igrača tijekom ljeta. U ovoj igri ja očekujem vrlo malo golova zbog fenomenalne obrane Melsungena, i vrlo slabog napada domaćina.

Edited by snježana

Share this post


Link to post
Share on other sites

17:00 Borac BL - Alpla Hard (-8,5).......2 @ 1.85

 

 

Unibet

 

 

Borac je skoro pa pred stečajem. Ekipa je u ogromnim dugovima i mnogo je upitnika bilo ovog ljeta u ekipi. Ipak su "skrpili" ekipu koja će, prije svega igrati domaće prvenstvo, a onda pokušati napraviti neko čudo u sporednom Evropskom takmičenju obzirom da će ispasti u ovoj grupi, prije svega zbog ekipe iz Zaporožja (koja će biti prva) u pokušaju da dodju do Lige Šampiona. Borac je bio šampion BiH, ali ovog ljeta su ekipu napustili skoro svi glavni igrači, među kojima su odlični Malinović, Građan ili Milas. Tu su i braća Burić uz još nekoliko igrača. Najbolji igrač koji je ostao je bek Obradović, ali je on povrijeđen pa neće igrati večeras. Osim ponajboljih igrača, Borac je promijenio kompletnu upravu, predsjednika, direktora, kao i trenera.
 

 

To se vidjelo juče na terenu kad su demolirani sa 40-18 od Motora iz Zaporožja. Neće ni Alpla u Ligu Šampiona, to je mjesto rezervisano za Motor, ali sudeći po partijikoju je Alpla pružila juče protiv Vojvodine, kad su vodili skoro čitav meč, oni danas mogu do ubjedljive pobjede.
Edited by MysticAladin

Share this post


Link to post
Share on other sites

18:00 Rusija U21-BrazilU21 tip1@1.65  2/4  balkanbet

 

ovo igram danas smatram da su Rusi najjaca ekipa na turu, nece biti lako, ali po meni ovo dobijaju na osnovu prikazanog i uzimaju zlato. Malo opreznije s ulogom danas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

18:00 Rusija U21-BrazilU21 tip1@1.65  2/4  balkanbet

 

ovo igram danas smatram da su Rusi najjaca ekipa na turu, nece biti lako, ali po meni ovo dobijaju na osnovu prikazanog i uzimaju zlato. Malo opreznije s ulogom danas.

 

 

FT 3:0, 25:16,25:16,25:20  i lakse nego sto sam ocekivao!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...