Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

11.09.2013. - EP

Recommended Posts

14:30 - Latvia - Ukraine - Ljubljana 17:45 - Belgium - Serbia - Ljubljana 21:00 - Lithuania - France - Ljubljana

Share this post


Link to post
Share on other sites

po meni su ovde tri dvojke. Francuzi igraju ovo prvenstvo toplo hadno ali su po meni glavni favoriti za osvajanje prvenstva, Srbija ne sme da pravi gresku poput makedonije ( ne racunam poraz od crnogoraca jer je takmicarski nevzna utakmica bila), i blagu prednost dajem Ukrajini protiv Letonije.

Share this post


Link to post
Share on other sites
 
Naziv kladionice: Mozzart
Broj para iz kladionice: 7011 
 
Vrijeme odigravanja: 17:45
Naziv para: KM/Belgija-Srbija (+11,5)
Tip para: h1
Tečaj: 1.850
 
pobjeda srbije sa manje od ponudjenog, nerijeseno ili pobjeda domacina :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Naziv kladionice: Mozzart
Broj para iz kladionice: 7010 
 
Vrijeme odigravanja: 14:30
Naziv para: Latvia - Ukraine
Tip para: 2
Tečaj: 2.550
 
Ev. dobitak: 7.550
Ev. gubitak: 2.550

Share this post


Link to post
Share on other sites
Naziv kladionice: Mozzart
Broj para iz kladionice: 7011 
 
Vrijeme odigravanja: 17:45
Naziv para: Belgium - Serbia (141,5)
Tip para: vise
Tečaj: 1.850
 
Ev. dobitak: 6.850
Ev. gubitak: 1.850

Share this post


Link to post
Share on other sites
Naziv kladionice: Mozzart
Broj para iz kladionice: 7012 
 
Vrijeme odigravanja: 21:00
Naziv para: Lithuania - France (+4,5)
Tip para: H2
Tečaj: 1.850
 
Ev. dobitak: 6.850
Ev. gubitak: 1.850

Share this post


Link to post
Share on other sites

14:30 Latvia - Ukraine, Additional Point Spread, tip: Ukraine +6.5 @ 1.54, bet365, 8/10

 

Na Europskom prvenstvu u Sloveniji se danas igraju prvi mečevi druge grupne faze takmičenja a svi mečevi se igraju u Ljubljani u dvorani Stožice. Prvi meč je između selekcije Latvije i Ukrajine i moj tip je da Ukrajina ne gubi sa sedam i više koševa razlike jer je Ukrajina po mnogima zemlja koja dosta ulaže u košarku i dosta napreduju i jedno su od prijatnijih iznenađenja ovogodišnjeg Europskog prvenstva. Riječ je o novoj, oformljenoj grupi E u koju su ušli Francuska i Srbija sa omjerom 2-0, Litvanija i Ukrajina imaju omjer 1-1 dok Latvija i Belgija takomičenje započinju sa omjerom od 0-2. 

 

Latvija je takmičenje na EuroBasketu 2013 započela u grupi B gdje su savladali BIH sa 86-75, Crnu Goru 73-72, te slijede dva poraza od Srbije 71-80 i Litvanije sa 59-67, dok su u zadnjem kolu savladali otpisanu Makedoniju sa 76-66 i zbog boljeg omjera i koš razlike su prošli dalje a BIH je ispala. Sa druge strane Ukrajina je takmičenje na EP započela u grupi A gdje su imali 4 pobjede i 1 poraz. Savladali su Belgiju 58-57, Izrael 74-67, Njemačku 88-83 i Veliku Britaniju 87-68, dok su jedini poraz imali od favorita grupe, Francuske sa 71-77. Do sada su ove dvije selekcije igrale samo jednom na završnicama Europskog prvenstva, i to 1997 godine kada je Ukrajina slavila sa 84-76 u 1/8 finala. 

 

Latvija: Bertans, Janicenoks, Strelnieks, Berzins, Selakovs

Ukrajina: Jeter, Gladyr, Natyazhko, Korniyenko, Lypovyy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: SuperSport

 

Vrijeme odigravanja: 17:45
Naziv para: Belgija(h+11,5)-Srbija
Tip para: 1
Tečaj: 1.850

 

:uredu:   69-76

Edited by mostovoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: Unibet

 

Vrijeme odigravanja: 21:00
Naziv para: Lithuania - France
Tip para: 1X
Tečaj: 2.500

 

:uredu:   76-62

Edited by mostovoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrijeme odigravanja: 21:00
Naziv para: Litva  -  Francuska/Match special
Tip para: x
Tečaj: 2.550

Ev. dobitak: 7.550
Ev. gubitak: 2.550

 

:icon_eek: 1- Domacin  dobija sa 6  i vise razlike

  2- Gost dobija sa 6 i vise razlike

  X -  sve ostalo

Share this post


Link to post
Share on other sites

po meni su ovde tri dvojke. Francuzi igraju ovo prvenstvo toplo hadno ali su po meni glavni favoriti za osvajanje prvenstva, Srbija ne sme da pravi gresku poput makedonije ( ne racunam poraz od crnogoraca jer je takmicarski nevzna utakmica bila), i blagu prednost dajem Ukrajini protiv Letonije.

 

totalni nam je promašaj bio sa Ukrajinom  :icon_razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

21:00 Litvanija-Francuska tip:over 142.5 kvota:1.85 kladionica:supersport ulog:8/10

 

Nakon startnog poraza od Nemacke koji je definitivno za rubriku verovali ili ne Francuska je usla u seriju...Padali su redom Velika Britanija, Izrael, Belgija i Ukrajina tako da je francuska prenela 4 boda u novoformiranu grupu E...Imena kao sto su Parker,Diaw,De Colo,Batum,Geabale,Ajinca moraju bolje...Ne mogu da se otmem utisku da je ova grupa A bila dosta losije od grupe B sa kojom se ukrsta... Videcemo to uostalom veceras kada se Francuska koja se i pored brojnih otkaza uvrstava u favorite takmicenja susrece sa Litvanijom koja u grupi B nije pruzila bas sjajne partije,ali je uspela da prenese 2 boda u novoformiranu grupu sto im daje realne izglede za nastavak takmicenje jer su ipak po mom misljenju ekipe Belgije i Ukrajine totalni autsajderi u ovoj grupi...

Francuzi kao jedni od glavnih pretedenata na zlato na ovom EP mozda nisu pruzili neke sjajne partije pa iz tog razloga ne smem da se odlucim za tip na njih,ali jedna po meni lepa opklada mi je danas na ovom mecu zapala za oko...Granica na koseve je postavljena na 142.5 poena sto bi po mom misljenju trebalo da bude prebaceno...

Francuska je u svakom mecu na ovom prvenstvu isla preko ove granice,dok je za razliku od njih Litvanija svaku utakmicu ostala ispod ove granice... Medjutim moje je misljenje da spoljnja linija Litvanaca koja nije na nivou kao prethodnih godina ipak mora da proradi u nekom mecu,a neki osecaj mi kaze da bi to moglo bas veceras da se desi...Niti visoki igraci Litvanije nisu nesto preterano dobro odigrali na ovom prvenstvu barem za sada, jednostavno imena poput Motiejunasa,brace Lavrinovic,Valanciunasa morala bi da donesu izrazeniju prednost u skoku u odnosu na protivnike... Iznad ocekivanja je za sada u ekipu Litvanije odigrao Kalnietis koji je iako primoran da igra na poziciji playmakera odigrao izuzetno dobro...

Znam da igra na osecaj nije bas preporucljiva,ali ja ne bi bio ja kad ne bi poslusao onu staru kladionicarsku izreku: "poslusaj osecaj i odigraj na prvu"

Malo osecaj,malo efikasne utakmice Francuske na ovom sampionatu,malo misljenje da je red da se raspuca spoljnja linija Litvanije...Uglavnom moj tip na ovom mecu jeste over 142.5 poena i to sam odigrao za neki nizi srednji ulog...Srecno ako neko prati...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...