Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

12.09.2013.

Recommended Posts

American Football, NCAA01:30 CET (13/09/2013)Texas Tech - TCU(Handicap)Pick:  Texas Tech +3.5Offered at: 1.89 (Pinnacle Sports)Stake: 5/10Večeras se na Jones AT&T Stadium,( LUBBOCK, TX) igra meč između domaćih Red Raidersa(2-0) i gostujućih Horned Frogsa(1-1)...Derbi Big 12 divizije i ujedno i Texaški derbi u kojem su gosti postavljeni kao favoriti mislim po najviše zbog rankinga jel su trenutno 24 rankirani tim dok TT zasad je an rank tim ali posle ovog meča se to može lako promeniti!!!Inače meč je bilo govora da će se igrati na Cowboys Stadiumu ali se na sreću TT od toga odustalo jel tu svakako nebi imali prednost domaćeg terena kao na njihovom Jones AT&T Stadiumu koji prima 60,862 gledalaca ove godine još nadograđen.TT je otvorio sezonu sjajno sa dve  ubedljive pobede -09/07/13   SFA W 61-13  08/30/13  @SMU W 41-23Iako oba tima nisu ni blizu TCU ipak je napad izgledao fenomenalno posebno kroz vazduh gde su  (2nd) u celom NCAA napad predvodi mladi QB Baker Mayfield zaista dva izuzetna meča ukupno čak 780y i čak 7 TD uz ni jednu izgubljenu loptu uz izuzetan procenat od čak preko 70% uspešnih dodavanaj pokazao se kao prepun samopouzdanja ima i pretrčanih 82yu z TD ipak sigurno će mu večeras biti daleko teže ali zasad TCU se nije proslavio u odbrani.TCU zasad ima polovičan učinak -09/07/13  SELA W 38-1708/31/13  LSU   L 27-37Poraz od veoma kvalitetnog LSU-a kući ali tu se nije naročito proslavila odbrana jel Tigrovi nisu baš poznati kao tim sa strašnim napadom dok su u drugom meču pobedili su Southeastern Louisianu gde su bili apsolutni favoriti ali se očekivala daleko ubedljivija pobeda jer je line bilo čak 40.Napad predvodi QB Trevone Boykin koji je protiv aucajdera odigrao solidno ali protiv LSU je bio jako loš samo 70y uz 50% uspešnosti.Iako mislim da TT može i do pobede ja ću uzeti ipak hendikep +3.5 jel i ako TCU pobedi neverujem da će to biti sa nekom velikom razlikom...!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

MLB,19:10

Minesota-Oakland

tip 2

kvota 1.55

6/10

Germania Sport

Share this post


Link to post
Share on other sites

MLB,02:15

St Louise-Milwaukee

tip 1

kvota 1,55

6/10

Germania Sport

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: bet365
Broj para iz kladionice:

Vrijeme odigravanja: 02:25
Naziv para: NewEnglan-N.Y. Jets
Tip para: over 38,5 (additional game totals)
Tečaj: 1.500


 

Edited by pimpbeckham

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: bet365
Broj para iz kladionice:

Vrijeme odigravanja: 04:10
Naziv para: Los Angeles Dodgers - San Francisco Giants
Tip para: 1
Tečaj: 1.570

Ev. dobitak: 6.570
Ev. gubitak: 1.570

 

 

Večeras su domaćini apsolutni favoriti iako igraju protiv solidne ekipe koja po meni može dobiti svakoga. No domaćini su čvrsta ekipa, ono što ih krasi jest svakako to da mali broj poena dopuštaju protivnicima da osvoje. Ukupni broj poena često je manji od granice koju kladionice ponude. No iako je to možda realnije odigrati nego čisti kec na Dodgerse, ja sam se baš za jedinicu odlučio jer volim stil njihove igre i srčanost koju kao ekipa pokazuju na terenu. Po meni je ovo fix dan, a s malo manjim procentom i zbroj poena ja moguć-.- sretno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: SuperSport
Broj para iz kladionice: 16179

Vrijeme odigravanja: 01:05
Naziv para: Philadel(1.in.)-San Diego
Tip para: X ( 1. inning )
Tečaj: 1.700

Ev. dobitak: 6.700
Ev. gubitak: 1.700

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...