Jump to content
Sign in to follow this  
mostovoj

14.09.2013.

Recommended Posts

Naziv kladionice: SuperSport

 

Vrijeme odigravanja: 15:00
Naziv para: Istra 1961 Pula-Zadar
Tip para: 1
Tečaj: 1.650

 

:nije:   0-1

Edited by mostovoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

15:30, Bayer Leverkusen - Wolfsburg, tip vise od 2,5 gola @ 1.63, Pinnacle, 8/10

 

5. kolo Njemacke Bundeslige u kojem se sastaju Bayer Leverkusen i Wolfsburg. Bayer je krenuo odlicno u novoj sezoni i nakon 4 odigrana kola zauzimaju 3.mjesto sa 9 osvojenih bodova. Nakon tri uzastopne pobjede u proslom kolu su porazeni na gostovanju kod Schalkea sa 2-0 i to im je za sada jedini poraz.  Gol razlika im je 8:5, sto je u prosjku preko 3 gola po mecu. Bayer je i u grupnoj fazi lige prvaka, a za 3 dana ce igrati veliki mec protiv Manchester Uniteda, pa ce Bayer igrati na dva jaka fronta. Mislim da imaju kvalitet za to, jer se radi o zaista kvalitetnoj ekipi i imaju dosta dobrih i vrhunskih igraca.

 

Wolfsburg se nalazi na 9.mjestu sa plovicnim ucinkom od 2 pobjede i 2 poraza. Pobjede su ostvarili kod kuce, a poraze u gostima, stim da na oba gostovanja nisu postigli nijedan gol. Wolfsburg ima zaista kvalitetan tim i mislim da bi na ovom mecu i napadaci mogli proraditi, jer kod kuce igraju jako dobro i efikasno, pa siguran sam da ce nakon dva kola bez postignutog gola na ovom mecu postici gol. Bayer jeste favorit na ovom mecu, ali posto ih za 3 dana ocekuje veliki mec na Old Trafordu, Wolfsburg bi mogao to iskoristiti, pa je opcija na golove najbolja i najrealnija.

A kada vidimo medjusobne duele ova dva tima, onda je jasno da ove dvije ekipe leze jedna drugoj, jer na njihovim mecevima uvijek ima dosta golova.

 

06.04.13 BUN Bayer Leverkusen Wolfsburg 1 : 1

19.12.12 POK Wolfsburg Bayer Leverkusen 2 : 1

11.11.12 BUN Wolfsburg Bayer Leverkusen 3 : 1

10.03.12 BUN Wolfsburg Bayer Leverkusen 3 : 2

01.10.11 BUN Bayer Leverkusen Wolfsburg 3 : 1

05.03.11 BUN Bayer Leverkusen Wolfsburg 3 : 0

16.10.10 BUN Wolfsburg Bayer Leverkusen 2 : 3

13.02.10 BUN Bayer Leverkusen Wolfsburg 2 : 1

12.09.09 BUN Wolfsburg Bayer Leverkusen 2 : 3

18.04.09 BUN Wolfsburg Bayer Leverkusen 2 : 1

31.10.08 BUN Bayer Leverkusen Wolfsburg 2 : 0

27.04.08 BUN Bayer Leverkusen Wolfsburg 2 : 2

11.11.07 BUN Wolfsburg Bayer Leverkusen 1 : 2

03.02.07 BUN Wolfsburg Bayer Leverkusen 3 : 2

26.08.06 BUN Bayer Leverkusen Wolfsburg 1 : 1

08.02.06 BUN Bayer Leverkusen Wolfsburg 4 : 0

27.08.05 BUN Wolfsburg Bayer Leverkusen 2 : 1

14.05.05 BUN Wolfsburg Bayer Leverkusen 2 : 2

04.12.04 BUN Bayer Leverkusen Wolfsburg 2 : 1

13.03.04 BUN Bayer Leverkusen Wolfsburg 4 : 2

 

Na zadnjih 20 utakmica ova dva tima u svim takmicenjima na cak 17 meceva je bilo 3 i vise golova, pa zaista nema razloga da tako ne bude i na ovom mecu. Mislim da ce ih biti dosta i ovoga puta i da ce se mreze tresti na obje strane po nekoliko puta. Moj tip je da na utakmici pada 3 i vise golova.

 

Sastav Bayera:

Leno – Donati, Toprak, Spahić, Boenisch – L.Bender, Reinartz, Castro – Sam, Kiesling, Son

Sastav Wolfsburga:

Benaglio – Trasch, Naldo, Knoche, Rodriguez – Koo, Luiz Gustavo – Vieirinha, Diego, Perisic – Olic

Edited by Dinno

Share this post


Link to post
Share on other sites

16:00 Travnik-Leotar Tip:1 Kvota:1.85 Kladionica:Mozzart Ulog:10/10Imam mali milion razloga za ovaj tip,a toliko sam ga isforsirao da ako ne dodje kec mogu slobodno da zaboravim na kladjenje u narednim mesecima...Pa hajmo redom...

Kada brod tone pacovi prvi beze sa njega sto se potvrdilo i u slucaju Leotara jer je pre nesto vise od sest meseci predsednik kluba podneo ostavku, a za njim je to ucinio i upravni odbor...Zasto? Pa da se to naslutiti po tuzbi koju je grad Trebinje podnelo protiv odgovornih lica u FK Leotar zbog toga sto su nezakonito raspolagali lovom koja je davana Leotaru iz gradskog budzeta...I kao da im je to malo bilo jos su uzeli i hipotekarni kredit kod Bobar banke (rate se ne uplacuju vec vise od dve godine) tako da bi Police uskoro mogle da promene ime u "Bobar arena" :icon_biggrin: :icon_lol:U kubu su ostali uglavnom klinci i par starijih pojedinaca koji poseduju takav kvalitet da ih nijedan drugi tim PL BiH nije zeleo uzeti... :77tooth:

Mozda bi se to na neki nacin moglo i posloziti,napraviti neki tim koji ce barem na svom stadionu da uzima sigurne bodove da je na klupi ostao Gacinovic,ali on je na kraju prosle sezone video kako stvari stoje pa je spakovao kofere i pobegao,tako da Leotar sada sa klupe predvodi iskusni fudbalski vuk Krcko Spaic ciji se saveti na tekmama svode na:"Izaaaaaaaaac!!!" i "Izbiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiij"... :tzare:

Tuzno...Ne...Ipak je komicno...Ustvari tragikomicno...

Na drugoj strani je takodje krs od ekipe,jer realno gledano Travnik nije nista posebno,ali ako ne pobede sutra Leotara na svom terenu onda oni ove sezone nece imati pobedu na svom terenu...to je bar moje misljenje...U njihovim redovima su ovu tekmu vec proglasili "utakmicom polusezone" jer su svesni ako sutra ne pobede da ce postati prvi favorit za ispadanje... Imaju samo tri osvojena boda,a ceh je platio trener,tako da ce povratnik na mesto trenera vezira Husnij Arapovic sutra imati veliku priliku da startuje pobedom...

Edited by nisterlo

Share this post


Link to post
Share on other sites

16:00 Sarajevo-Mladost Velika Obarska tip:3+ kvota:2.00 kladionica:bet365 ulog:7/10

 

Gde li je ova Velika Obarska? Posted Image
Salu na stranu selo pored Bijeljine je dobilo ove godine premijerligasa...Doduse nece igrati svoje utakmice u tom selu jer stadion nema dovoljan kapacitet (trenutno 1500 sedecih mesta, minimum je 3000), pa dok ne bude gotova nova tribina kao domacin ce svoje tekme da igra na stadionu Radnika u Bijeljini....Zanimljivo,kad tribine budu gotove kapacitet stadiona ce biti 3000 sedecih mesta,a selo ima negde oko 2900 stanovnika... Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image U par sezona su od cetvrte opstinske lige stigli do premijer lige... Nije u pitanju nikakvo cudo,niti imaju neke fantasticne igrace vec je alfa i omega kluba Milan Milovanovic,Dodikov covek...Necu dalje...
Gledao sam ove livadare u Trebinju protiv Leotara i iskreno oni veze s vezom nemaju...Leo je iako kritican bio daleko bolji rival...
Ako im Sarajevo u prvih pola sata uvali gol (a verujem da hoce i dva) kuci ce da se vrate sa bar tri-cetri u mrezi....
Sarajevo koje je u poslednjih par godina poznato kao "sampion meseca avgusta" :D je odlicno krenulo,sa 13 bodova iz sest prvih kola zauzimaju drugo mesto na tabeli...S obzirom da Borac koji se nalazi na vrhu sutra ima nezgodno gostovanje Sarajevo bi sutra vece trebalo da se nadje na vrhu tabele...

Kvota na pobedu domacina mi je premala pa sam se odlucio na 3+ sto bet365 odlicno placa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne prozivaj mi klub na svakom koraku, sramoto jedna. :65ppp:

 

16:00, Sarajevo - Mladost (V. Obarska), tip: 1, @1.40, 8/10, bwinSedmo kolo bosanskohercgovačke Premijer lige donijet će duel između drugoplasiranog Sarajeva i dvanaestoplasirane Mladost iz Velike Obarske. Sarajevo je u seriji od tri pobjede, i to dvije gostujuće, protiv Leotara i Olimpica te domaći trijumf nad Čelikom donio je mir u ekipu Husrefa Musemića. Ekipa je dosta jača nego na početku sezone, pravo nastupa su u međuvremenu dobili Kovačević, Puzigaća i Komazec koji je već postigao četiri gola u tri meča. Nikola je veliko pojačanje za bordo tim što su i pokazala ova tri meča na kojima je Sarajevo ubilježilo pobjede, tako da se isto očekuje protiv Mladosti, novog premijerligaša, koji još nema pobjedu u najjače rangu bh. fudbala, ali i ova dva poraza su došla veoma teško, jer su vodili 2:0 protiv Borca, a protiv Olimpica su se dobro držali sve do zadnje minute. Ipak, mišljenja sam da je bordo tim u velikom naletu dobrih rezultata i da se pobjeda protiv Mladosti na stadionu Asim Ferhatović Hase nameće kao imperativ. Dakle, pobjeda Sarajeva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...