Jump to content
Sign in to follow this  
nisterlo

17.09.2013

Recommended Posts

20:00 Mega Vizura(+7)-Crvena Zvezda tip:H2 kvota:1.962 kladionica:Pinnaclesports ulog:10/10

 

U danu kada ce svi oci kladionicara da budu uperene na ligu sampiona (koju odavno ne igram osim jednog ludog tiketa na kojem ulog nije veci od kesice kikirikija :D ) ja cu da pokusam da ganjam svoje :D ...

Zvezda u pripremnim utakmicama za sada gazi protivnike,doduse mora se priznati da jos nije bilo duela sa bas jacim protivnicima, a cilj strucnog staba je ocito da se protiv ovih uslovno receno laksih protivnika tim sto bolje uigra...

Za sada to zaista izgleda lepo...Iz svih sest do sada odigranih meceva Zvezda je izasla kao pobednik...Trener Radonjic je zadovoljan tokom priprema:

"Moram da izrazim zadovoljstvo što smo do ovog trenutka u pripremnom periodu potpuno ispunili sve zacrtano. Nadam se da ćemo i dalje nastaviti u istom ritmu. Od samog početka priprema smo imali grupu mlađih igrača koji su svojim radom pokazali da je koncept za koji smo se opredelili pun pogodak i da Crvena zvezda ima perspektivu. Smatram da će ti igrači u narednim godinama sa uspehom nositi crveno-beli dres. To nam je ogromna motivacija i pretpostavka za dobar ambijent za rad. Pripremne utakmice koje smo do sada odigrali služe za uigravanje, upoznavanje, kao i analizu urađenog."Uspeo sam da odgledam par snimaka sa pripremnih utakmica i mislim da ove sezone zaista mozemo u ABA ligi i domacim takmicenjima da ocekujemo jednu dominantnu Zvezdu. U utakmicama kada budemo igrali kako treba, mislim da ispod 20 razlike nece biti. U odbrani ce se igrati to je vec sada ocigledno izuzetno cvrsto, sa dosta kontakta, a napadacka produkcija je zaista fascinantna. Na drugoj strani u Evroligi iskreno mislim da nemamo neke velike sanse, eventualno mozda mozemo da ganjamo to cetvrto mesto...

Amerikanci se odlicno uklapaju za sada. Nelson vec duze poznaje dobar deo tima, Silb je vec na ovim pripremnim utakmicama pokazao da ce biti veliko pojacanje... Po onome sto sam odgledao decko je jednostavno fantastican,ali me ne napusta osecaj da igra sa svega 20% snage,da cemo ono najbolje od njega tek videti...jednostavno oseca igru, zna gde mu se nalazi svaki saigrac u svakom momentu, kao i kada treba sam da resava sam situacije...Igrac kojem ne trebas da mases, da se deres da bi te primetio...Đenka jos nije pokazao zasto je doveden, doduse logicno je da mu treba vremena da se privikne na Evropsku kosarku...upravo zbog toga je dosao 20. avgusta da bi imao vise od mesec dana i sto vise pripremnih meceva... Jednostavno, mnogo juri po terenu u kontrama sutira poludistancu preko ruke, u pozicionom napadu cesto uzima jako teske suteve i daleke dvojke potpuno nerezonski... Medjutim vidi se da je strašan igrac, bitno je samo da da zaboravi igraliste ispred svoje zgrade u Bronksu.Lakse se prilagodio na Srpski jezik jer je vec posle dva sata naucio mnogo psovki i poceo da se sprda sa trenerima i saigracima. :D Boban Marjanovic je savrseno spreman, zeljan rada i odmah se vide rezultati takvog pristupa. Deluje cak suvise dominantno u nekim situacijama,nista mu ne smeta, ni protivnicki igrac, ni kada je pod faulom, ama bas nista. Savan i Simon standardno dobri,Cvele moze i mora vise i bolje.

Od ovih klinca Ristić vrlo dobar-okretan, visok, jos meka ali bice cvrst vremenom. Najvece iznenadjenje za mene je ovaj bek Guduric,neverovatno prijatno me iznenadio....Cvrst, brz ima sasvim dobar sut. Treba da ojaca i bice odlicna verzija Bogdana Bogdanovica. Da napomenem da trenutno sa timom nisu Katic i Blazic koji ucestvuju na EP u Sloveniji....

Sve u svemu kockice se lagano slazu i ove godine zaista ocekujem jednu masinu koja ce da melje protivnike na nasim prostorima,s tim sto se iskreno nadam da cemo na centarskoj poziciji da dovedemo jos jednog igraca...Kako sam krenuo pocet ce tekma pre nego sto ja postavim ovaj tip zato o Mega Vizuri necu napisati ni rec... Doduse ovo i nije tip na njih vec na nas...ZVEZDO ZGAZI IH SVE!!! 

Edited by nisterlo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...