Jump to content
Sign in to follow this  
Banega

24.09.2013

Recommended Posts

18:00   Barselona- Ademar(+6.5)  tip H2 PP@1.85   2/4 balkanbet

 

Ademar nije toliko los, cak sta vise igra solidno, a mislim da ce imati snage bar do poluvremena da se odupre mocnoj Barseloni, i ne izgubi sa vise od 6 golova razlike. dobra opcija je i hendikep kraj na +13.5, ali uzeo sam prvu u nadi da ce startovati dobro, a kasnije mozda izgubiti koncentraciju i snagu. sretno

Share this post


Link to post
Share on other sites

20:00 Serbia - Denmark, Total Points, tip: Under 160.5 points @ 1.44, William Hill, 10/10

 

Danas se na Europskom Prvenstvu za odbojkaše igraju Play Off mečevi nakon kojih ćemo znati sve parove 1/4 finala. Moj odabir je meč između Srbije i Danske i tip da će biti manje od 161 poen na meču jer je teško očekivati iole jači otpor danskih odbojkaša protiv selekcije Srbije koja brani zlato sa prethodnog EP-a. Pobjednik ovog duela će u 1/4 finalu odmjeriti snage sa selekcijom Belgije, a u polufinalu će ići na boljeg iz duela Francuske i Rusije.

 

Srbija je EP u Njemačkoj i Švicarskoj otvorila sa porazom od Slovenije sa 1-3, da bi u narednom kolu imala 0-2 protiv holandije i onda se Srbija razbudila i savladala Holandiju sa 3-2 i u posljednjem kolu grupe su savladali Finsku sa 3-0 i tako zauzeli drugo mjesto u grupi C što im je donijelo duel sa trećeplasiranim iz grupe A a to je Danska. Srbija je selekcjia koja ima dva zlata sa EP (2001 i 2011), srebro iz 1997, te četiri bronzane medalje. Uz to imaju i zlato sa OI Sydney 2000 godine, te po jedno srebro i bronzu sa SP. Igrači Srbije većinom igraju u klubovima iz Italije (Petković, Stanković, Nikić, Starović i Podraščanin), Rusije, Slovenije i Njemačke. Sa druge strane Danska je na EP došla najviše zaslugom jer je domaćin i u pitanju je selekcija koja je imala niz od čak 13 poraza, a koji je prekinula sa pobjedom nad slabašnom Bjelorusijom sa 3-2, iako su gubili sa 1-2 u setovima. Ta jedina pobjeda ima je donijela priliku da igraju Play Off za 1/4 finale u kojem će odmjeriti snage sa jakom Srbijom. U osltalim mečevima u grupi Danska je poražena od selekcija Belgije 1-3 i Italije 0-3.

 

Vjerujem da će Srbija lako da savlada Dansku i da se neće puno trošiti jer bi meč sa Belgijom trebali da igraju već sutra od 20 sati. U nekim kombinacijama ovaj meč može otići i u 4 seta tako da Srbija slavi sa 3-1 a da opklada bude dobitna.    

Share this post


Link to post
Share on other sites

18:00   Barselona- Ademar(+6.5)  tip H2 PP@1.85  2/4 balkanbet

 

Ademar nije toliko los, cak sta vise igra solidno, a mislim da ce imati snage bar do poluvremena da se odupre mocnoj Barseloni, i ne izgubi sa vise od 6 golova razlike. dobra opcija je i hendikep kraj na +13.5, ali uzeo sam prvu u nadi da ce startovati dobro, a kasnije mozda izgubiti koncentraciju i snagu. sretno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...