Jump to content
Sign in to follow this  
dejan55

26.09.2013.

Recommended Posts

20:45, Inter - Fiorentina, tip: X, @3.56, 8/10, PinnacleDerbi petog kola odigrat će Inter i Fiorentina. Inter je nenadano odlično krenuo u novu sezonu sa tri pobjede i remijem protiv Juventusa, dok Fiorentina ima isti skor i dijele četvrtu poziciju sa 10 bodova. Pobjedom jedna od ovih ekipa može doći na drugo nmjesto tako da je važnost utakmice poprilična. Ipak ja sam mišljenja da se to neće dogoditi te da će večerašnji derbi završiti neriješeno. Inter je do sada primio samo jedan pogodak, kao i prvoplasirana Roma te je u tom segmentu veliko iznenađenje. Fiorentina nije imala neki pretjerano težak raspored i jedini kiks su napravili neriješenim rezultatom protiv Cagliarija na domaćem rezultatu. Iako ni raspored Intera nije pretjerano bio težak, osim duela sa Juventusom, ipak mislim da Mazzari iz ove ekipe vadi maksimum tako da bi večeras mogao biti pravi test za njih, jer ekipa Vicenza Montelle nije nimalo naivna. Očekujem neriješeno, jer mi se to čini kao najrealniji omjer snaga ovih timova u ovom trenutku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: Mozzart
Broj para iz kladionice: 1672

Vrijeme odigravanja: 20:45
Naziv para: Feyenoord-Dordrecht
Tip para: 1-1 (poluvreme-kraj)
Tečaj: 1.570

Ev. dobitak: 6.570
Ev. gubitak: 1.570

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: SuperSport

Vrijeme odigravanja: 20:45

Naziv para: Inter - Fiorentina

Tip para: oba tima daju gol

Tečaj: 1.750

 

72' 1-1 :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

04:00, Alajuelense - Miguelito, tip: oba tima ne daju gol, @1.91, 8/10, WilliamHillMeč četvrte gupe CONCACAF lige prvaka, a sastat će se kostarikanski predstavnik Alajuelense i panamski Miguelito. Situacija na tabeli je takva da je prvoplasirana meksička Club America sa 6 bodova, dok večerašnji protivnici imaju po tri boda. Miguelito mislim da ema šanse za prolaz dalje, jer je izgubio obje utakmice od meksičkog predstavnika, dok je s druge strane Alajuelense dobio Club americu na svom terenu. U slučaju večerašnje pobjede, oni u zadnjem kolu idu u Meksiko gdje će im i bod biti dovoljan. ali prvo treba pobijediti Miguelita koji ih je dobio u prvoj tekmi 1:0. Mišljenja sam da se neće opustiti večeras, da će igrati maksimalno ozbiljno i da neće dozvoliti gostima da postignu niti jedan pogodak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...