Jump to content
Sign in to follow this  
bergamo

07.10.2013.

Recommended Posts

Yaroslav-Novokuznetsk 60min 0:0 i onda cim pocne produzetak 1:0... :icon_mad: :icon_mad: :icon_mad: :icon_mad: :icon_mad: :icon_mad: :icon_mad: :icon_mad: :icon_mad: :icon_mad: :smile_redcard: :smile_redcard: :smile_redcard: :smile_redcard:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I za kraj SKA u 31'min je 3:2 i tako ostaje do kraja..Trebam li reci da sam imao over?

Odmor od kladionice na neko vreme..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yaroslav-Novokuznetsk 60min 0:0 i onda cim pocne produzetak 1:0... :icon_mad: :icon_mad: :icon_mad: :icon_mad: :icon_mad: :icon_mad: :icon_mad: :icon_mad: :icon_mad: :icon_mad: :smile_redcard: :smile_redcard: :smile_redcard: :smile_redcard:

 

 

Znaci kad u hokeju bude 0:0 za 3 perioda po 20 minuta, to ti je muka da te uhvati od glupe utakmice, desavalo mi se par puta, ali sam imao fikseve neke u promasaju, al ne bitno, kakva je to ekipa kada ga ne moze uvaljati za sat igre na ledu gde teoretski u minuti moze biti postignuto par golova, a u praksi je islo po 3 komada..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozz ljudi...

.

.

.

evo cjelodnevna šihta od 8-20...

.

.

.

sad malo pečenke i janjetine i pive na nekom kirvaju...pa na spavanac...alealelalelaaaallleeallall :57bye:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja danas cepao drva ceo dan, a i sutra cu.. :50yes:

 

Ja cu veceras probat opet ovaj jebeni moj omiljeni NHL, idem na Devilse dnb @2.11 , ako izgubim pare idem totalni out na startu sezone prakticno. :14clover::crossfingers:

 

Edmonton Oilers - New Jersey Devils tip 2 dnb @2.11  mozzart  :14clover: :crossfingers: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ja danas cepao drva ceo dan, a i sutra cu.. :50yes:

 

Ja cu veceras probat opet ovaj jebeni moj omiljeni NHL, idem na Devilse dnb @2.11 , ako izgubim pare idem totalni out na startu sezone prakticno. :14clover::crossfingers:

 

Edmonton Oilers - New Jersey Devils tip 2 dnb @2.11  mozzart  :14clover: :crossfingers: 

 

Bane ispratio sam te za sitno .da probamo  da ti  razbijemo  maler  :48thumbsup:

 

:icon_eek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

cuo sam da ce pare biti tek u maju naredne godine  :icon_eek:

 

Po zvaničnim informacijama, pare će biti kad se prebroje obrasci, odnosno kad se objave prvi rezultati, a to je maksimalno 90 dana od izbora. Znači, polovinom januara...e sad, kako će bit, ne znam..  :crossfingers:

 

Koliko je po obrascu?

 

Zvanično imam 322 obrasca i završio sam sve, 2.50 KM po obrascu, znači 805 KM...  :76tatice_06:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bane ispratio sam te za sitno .da probamo  da ti  razbijemo  maler  :48thumbsup:

 

:icon_eek:

 

hvala, valjda ce proci majku mu :crossfingers::14clover:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozz ljudi...

.

.

.

evo cjelodnevna šihta od 8-20...

.

.

.

sad malo pečenke i janjetine i pive na nekom kirvaju...pa na spavanac...alealelalelaaaallleeallall :57bye:

medicinsko osoblje?

 

Znaci kad u hokeju bude 0:0 za 3 perioda po 20 minuta, to ti je muka da te uhvati od glupe utakmice, desavalo mi se par puta, ali sam imao fikseve neke u promasaju, al ne bitno, kakva je to ekipa kada ga ne moze uvaljati za sat igre na ledu gde teoretski u minuti moze biti postignuto par golova, a u praksi je islo po 3 komada..

joj, sjecas pred nekih par godina kad su devilsi igrali svako malo 0:0 regular?

Share this post


Link to post
Share on other sites

medicinsko osoblje?

 

joj, sjecas pred nekih par godina kad su devilsi igrali svako malo 0:0 regular?

bilo je nesto i to cini mi se preprosle sezone  :50yes: , ali to je sad daleko iza njih :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

bilo je nesto i to cini mi se preprosle sezone  :50yes: , ali to je sad daleko iza njih :icon_biggrin:

Naziv kladionice: SuperSport
Vrijeme odigravanja: 03:30
Naziv para: Edmonton(TiK)-N.J.Devils (1. trećina ili kraj)
Tip para: 2
Tečaj: 2.100

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...