Jump to content
Sign in to follow this  
snježana

08.10.2013.

Recommended Posts

-1,5/Kolding-Skjern-2@1,85

20:15 supersportDugo sam se pitala je li igrati ili ne , ali tečaj je dobar tako da mislim da vrijedi pokušati . Dvoboj

dva najbolja tima koji do sada imaju sve pobjede . Poznato je da je Kolding glavni favorit za prvenstvo , ali mislim da  Skjern može da ih osujetiti . Fizički su jednaki kao Kolding .Veliki Henrik Mollgaard  je zabio 30 golova, tu je vrlo dobar  Rene Rasmussen i Tomas Kitgaard koji imaju 26 i 27 golova , općenito može se reći da  cijela momčad igra izvrsno ove sezone.

Koldingu još uvijek nedostaje u sastavu  Kim Anderson , Boris Schnuchel , Joachim Boldsen i Simon Jensen . Vrlo dobro se predstavlja  Bo Spellerberg koji je kapetan tima ( 35 golova ) , treba spomenuti Alberta Rocasia koji je u timu od kolovoza i iz nekih razloga nije igrao od početka sezone .Iz informacija koje sam pronašala danas je Skjern u najjačem sastavu, to je velika mobilizacija na čelu trenera Henrika Kronborga ...Nisam dovoljno hrabra da igram čistu pobjedu Skjerna, ali i ovo je dobar tečaj, a Favorit daje 1,90

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...