Jump to content
Sign in to follow this  
Pasa123321

09.10.2013.

Recommended Posts

Liga: ATP Challenger Rennes
Vrijeme: 20:15
Par: Marius Copil - Josselin Ouanna
Tip: prvi set vise od 9.5 gemova  :uredu:  6-7
Koefecijent: 1.75
Kladionica: sbobet

Ovo je mec drugog kola na clendzer turniru u francuskom gradu Renu.Sastaju se rumunski teniser Copil (ATP 138) i jedan od miljenika domace publike Ouanna (ATP 328).Sto se Copila tice on ove sezone igra toplo-hladno i nikad nije sigurno na njega se kladiti a bogami ni protiv njega.Igrac je koji je u karijeri igrao i idalje igra meceve na svim podlogama a po onome sto sam ja pratio cini mi se da mu najbolje lezi upravo ova dvoranska podloga.Ima jak servis od kog mu dosta zavisi igra a i jednorucni bekend mu je cesto oruzje.Ovdje je u prvom kolu bio bolji od njemackog tenisera Andreasa Becka 6-3,6-3.
Sa druge strane je francuz Ouanna igrac koji je ako je neko gledao prvi mec na ovom turniru napunio salu do skoro do poslednjeg meca i dosta toga zavisilo mu je upravo od publike koja ga je nosila do pobjede.Inace je igrac koji vrlo dobro servira i kao i njegov protivnik ima veoma dobar jednorucni bekend.Ide cesto na veliki broj gemova a u prvom kolu je izbacio Browna 6-3,7-6.
Medjusobno se nisu sastajali a sjutra ocekujem da ponovo uz dosta publike bude i veoma gusto u rezultatu i da igraci drze veoma sigurno svoje servise.

Edited by bergamo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...