Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

10.10.2013.

Recommended Posts

Baseball, MLB02:00 CET (11/10/2013)Oakland Athletics - Detroit Tigers(Money Line)Pick: Detroit TigersOdd: 1.87Bookie: MarathonbetStake: 8/10Večeras se na O.co Coliseum,( Oakland, California) igra meč između domaćih Athleticsa(2-2) i  gostujućih  Tigersa(2-2)...Odlučujući peti meč u seriji gde pobednik ide na Fanway na noge Red Soxima u Finalu A.L. svaka čast Athleticsima kao i prošle sezone imali su sjajnu godinu isto kao i prošle mislim da su sinoć svoju šansu propustili imali su 2-1 u seriji i 3-0 su vodili kao i 4-3 ali su Tigersi okrenuli i dobili sa 8-6!Istorija kao da se ponavlja isto je i prošle godine peti meč bio na Coliseumu isto 11 Oktobra i tada su Tigersi dobili ubedljivo -11/10/12  OAK 0 - DET 6Ja bi kao i tada dao prednost Tigersima koji po meni sutra imaju prednost u gotovo svemu od psihološkog faktora do prednosti na moundu i u hitingu jedino što je Oak. domaćin i po meni jedina njihova porednost je bulpen.Na moundu je za Oakland  B. Colon dok za Detroit J. Verlander promena za razliku od prošle godine je da za Oak. ide Colon.Svaka čast Colonu iako već na zalasku karijere je odbacao sjajnu sezonu ali ipak radi se o jednom sasvim solidnom pičeru i ništa više  koji je imao dobru sezonu i mislim da sutra neće biti nedohvatljiv u karijeri u pley ofu ima negativnu stataistiku 2-4  3.70.Bacao je u prvom meču u seriji i ako je odbacao solidno Oak.je doživeo poraz 2-3.Sa druge strane veliki Verlander svakako već godinama u samom vrhu ako ne i najveći iako nema sjanu sezonu bez puno preterivanja je ako kažem da je gotovo za klasu bolji od svog suparnika.Pre pet dana je sjajno odbacao meč u Oaklandu i ako su Tigersi izgubili sa 1-0 nije imao suport batera a odbacao je gotovo savršeno 7 inn.bez i jednog rana sa čak 11  bačenih SO. I prošle je sezone isto u petom meču odbacao gotovo perfektno odbacao ceo meč svih 9 inn. samo 4 hita je dozvolio bez i jednog rana i isto 11 SO! On je pičer koji može da baci i 140 pičeva na meču što gotovo da ni jedan nemože malo se jedino pribojavam bulpena Det. ali ako Verlander bude imao svoje veče možda neće biti ni potreban!!!I hiterski iako i Oak. ima dobre hitere ipak je i tu prednost na strani Detroita.Mnogo mi bolje zvuči veliko Finale A.L. Boston Redc Sox-Detroit Tigers mislim da se samnom slaže i veći deo Amerike!!!Kako bilo ja jednostavno u ovakom mečapu po ovakoj kvoti moram da uzmem Tigerse sa Verlanderom Money Line za jak ulog...!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Naziv kladionice: Unibet
Vrijeme odigravanja: 01:35
Naziv para: Tampa Bay Lightning - Florida Panthers (total goals by home team)
Tip para: over 2.5
Tečaj: 1.500

Share this post


Link to post
Share on other sites

01:00 Washington C - Carolina (OT incl.).........ML 1 @ 1.64

 

 

Pinnacle

 

 

Washington je sa velikim ambicijama ušao u prošlu sezonu, ali je sve završilo jednim velikim razočarenjem. U ovu ulaze sa istim tim ambicijama, ali im opet ne ide baš najbolje. U prve tri utakmice su izgubili čak dva puta. Ipak, računjaući i predsezonu, dobili su zadnje tri domaće utakmice i ja se nadam da će taj niz nastaviti. Ovechkin će nadam se zabiti koji gool, a Carolina je nakon prodaje Jokinena ostala bez jako važnog igrača i nemaju neke vee ambiciije. Važno je napomenuti da je Washington dobio posljednje tri međusobne utakmice. Sve te utakmice su išle u over, odnosno igrale su se na veliki broj golova. Jasno je da će od Ovechkina mnogo da zavisi u Washingtonu, napad funkcioniše jako dobro, on orkestrira te napade, ali u odbrani im ne ide dobro. Ako poprave odbranu, mogu oni daleko na krilima sjajnog Rusa.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Naziv kladionice: Unibet
Broj para iz kladionice:  
 
Vrijeme odigravanja: 01:30
Naziv para: Tampa Bay Lightning - Florida Panthers,Including overtime and penalty shootout
Tip para: 1
Tečaj: 1.560

Share this post


Link to post
Share on other sites
Naziv kladionice: Unibet
Broj para iz kladionice:  
 
Vrijeme odigravanja: 01:30
Naziv para: Tampa Bay Lightning - Florida Panthers,Total goals by home team
Tip para: Over 3.5
Tečaj: 2.330
Edited by Sasa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...