Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

13.10.2013.

Recommended Posts

Baseball, MLB02:00 CET (14/10/2013)Boston Red Sox - Detroit Tigers(Money Line)Pick: Boston Red SoxOdd: 1.90Bookie: bet365Stake: 8/10Večeras se na Fenway Park,( Boston, Massachusetts) igra meč između domaćih Red Soxa(0-1) i gostujućih Tigersa(1-0)...Na redu je drugi meč u seriji na čuvenom Fanway Parku sinoć je u prvom meču pobedio Det. sa 1-0 i čak su Red Soxi dobro prošli  pošto su sinoć imali samo 1 hit što se nepamti na Fenwayu od domaćina dok su Tigersi imali čak 9 hitova ali samo 1 ran koji se ispostavilo da je bio dovoljan za pobedu.Iako sam sinoć i igrao na Tigerse i uzeo čak pre meča da Detroit uzima seriju večeras ću jako ići na Red Soxe kojima po meni je večeras mečap na njihovoj strani a još jedan poraz kući bi verovatno značio i kraj serije jel bi se teško vratili.Večeras na moundu sjajan okršaj dva pičera kojiimaju izuzetnu sezonu iza sebe.Za Bos.  C. Buchholz dok za Det. M. Scherzer ja bi ipak dao prednost Bucholzu kojije zaista ove sezone brilijantan uz to ima sjajnu statistiku sa Tigersima gde je na zadnjih 6 startova ima 2-0 3.20 eru.Dok Scherzer iako ima sjajnu sezonu protiv Red Soxa ima najgooru statistiku od svih timova  2-4  uz katastrofalnu statistiku7.02 ERA što će mu verovatno večeras biti veliki problem u glavi.Iako oba tima hiterski su jaki ja verujem da večeras Soxi nemogu da ponove tako loš hiterski dan i nadam se da Bucholz može da zadrži Det.na malom broju poena.Uzimam Red Soxe ML za jak ulog...!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

23:05, Iowa Wild-Oklahoma City Barons, tip: Oklahoma konačan ishod, @1.95, BWIN, 8/10

 

AHL, Wells Fargo Arena - Des Moines, IA

 

U večerašnjoj oskudnoj ponudi AHL-a za prognozu sam odabrao susret u Zapadnoj konferenciji između nove franšize u ligi (Iowa-affiliate Minnesote Wilda) i Baronsa (affiliate Edmonton Oilersa). Iako je sinoć Iowa u Des Moinesu na otvaranju sezone pred više od 10 000 gledatelja u Wells Fargo Areni slavila s 1:0, večerašnji moj pick ide na stranu gostiju. Nakon tri starta i tri uvodna poraza Oklahoma nema pravo na kiks, a s obzirom da se kod domaćina još slažu „kockice“ u igri, kvaliteta Baronsa trebala bi doći do izražaja. Prednost dajem Oklahomi.

 

Iowa Wild je zamijenila u ligi Houston Aeros, te zadržala većinu njihovih igrača (Kris Foucault, Jake Dowell, Carson McMillan, Brett Bulmer, Jason Zucker, Erik Haula). Podsjećam da su ti igrači lane u prvom krugu playoffa propisno namučili kasnije prvake (Grand Rapids Griffinse), a izgubili su tek u petoj utakmici serije. Novopridošlice u ekipi su David Stackel iz Toronto Maple Leafsa, Warren Peters iz WB/Penguinsa i Jon Landry iz Sound Tigersa. Definitivno se ekipa još adaptira na novi grad i novu dvoranu. U sinoćnjem susretu vidljiva je bila i neuigranost linija, ali kako vrijeme bude odmicalo vjerujem da će ekipa trenera Kevina Kleinendorsta biti opasan suparnik. Roster ekipe izgleda jako dobro i velika su očekivanja za ovu sezonu. Uz pomoć gledatelja Wild je sinoć došao do pobjede, ali mislim da OKC Baronsi znaju gdje su pogriješili sinoć, i da će pronaći večeras put do pobjede.

 

S druge strane Baronsi i trener Todd Nelson imaju opet respektabilnu ekipu, iako im Oilersi uzimaju mnogo mladih igrača. Prošle sezone su u finalu konferencije tek u sedmoj utakmici poraženi od budućuh prvaka. Nema više Teemua Hartikainena koji je otišao u rusku Ufu. Put Europe otišao je i drugi Finac, Toni Rajala, a Jonathan Cheecoo u Medveščak. U Edmonton su „proslijeđeni“ Jordan Eberle, Ryan-Nugent Hopkins i Marc Arcobello. A sad nešto i o dolascima. Na golmanskim pozicijama, solidni Olivier Roy je dobio konkurenciju u Richardu Bachmanu, koji je sinoć dobio „jedinicu“. Kod braniča važnije role će pripasti Brandonu Davidsonu, Tayloru Fedunu, Denisu Grebeskhovu, Oscaru Klefbomu i Philipu Larsenu iz Dallas Starsa. Napadačka linija jamči da će Oklahoma opet imati jednu od najubojitijih napada u ligi (lane 240 golova, više je imao samo Syracuse). Edmonton je ostavio ovdje Ryana Martindalea, Tylera Pitlicka, Curtisa Hamiltona i Camerona Abneya. Pridodani su Andrew Miller, Linus Omark, Ben Eager i Matthew Ford. Imaju veliki potencijal, ali opet sve ovisi o Edmontonu, koliko će tijekom sezone „posuđivati i vraćati“ igrače. Sinoć su napadači Baronsa bili ravnopravni domaćinu (27-29 omjer udaraca na gol). Tri poraza u nizu postavljaju imperativ odmah na uvodu u sezonu,  večeras očekujem pobjedu Oklahome.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izabrao si zajeban susret. Aerosi su zajeban tim doma (ajd sad igraju u prijestolnici Iowe pa se možda to promijeni), a OKC je jedn od timova koji mogu izdemolirat protivnika ili sami bit izjebani do ibera. Ja ih volim ulovit uživo :48thumbsup: Sretno

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Naziv kladionice: Unibet
Broj para iz kladionice:  
 
Vrijeme odigravanja: 20:00
Naziv para: Ottawa 67's - Sudbury Wolves (incl. OT/SO)
Tip para: Sudbury Wolves
Tečaj: 1.830
 
Ev. dobitak: 6.830
Ev. gubitak: 1.830

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izabrao si zajeban susret. Aerosi su zajeban tim doma (ajd sad igraju u prijestolnici Iowe pa se možda to promijeni), a OKC je jedn od timova koji mogu izdemolirat protivnika ili sami bit izjebani do ibera. Ja ih volim ulovit uživo :48thumbsup: Sretno

Hvala Cantona, znam da je susret sjeban, ali Griffinsi, Baronsi, Piratesi, Starse...volim ekipe koje puno zabijaju...run and gun!!!

Koliko je sjeban susret, o tome govore i koeficijenti, ali vuče me na Baronse, iako Houston/Iowa ima odlične predispozicije s ovim rosterom...pozz :57bye:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala Cantona, znam da je susret sjeban, ali Griffinsi, Baronsi, Piratesi, Starse...volim ekipe koje puno zabijaju...run and gun!!!

Koliko je sjeban susret, o tome govore i koeficijenti, ali vuče me na Baronse, iako Houston/Iowa ima odlične predispozicije s ovim rosterom...pozz :57bye:

Zaboravio si Checkerse i povratni Wolfpack dodat na popis. Nekad je tu spadao i Norfolk :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Naziv kladionice: Unibet
Broj para iz kladionice:  
 
Vrijeme odigravanja: 02:00
Naziv para: Anaheim Ducks - Ottawa Senators, Total Goals
Tip para: Over 5.5
Tečaj: 2.120

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...