Jump to content
Dwiz

Prijedlozi izmjene pravila!

Recommended Posts

Da li ima još prijedloga za izmjenu sistema takmičenja u Expect.com ligi osim 15 parova i zadnjih pet dana bez ponavljanje?

 

Da li

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da se za sad nema tu šta nadodat

 

Ovo oko opisa ima raznih tumačenja pa je najbolje da ostane ovako kako je!

Share this post


Link to post
Share on other sites

analiza je nekad stvarno nepotrebna, ali mogla bi se uzet kao obavezna recimo za sve koeficijente veće od 2.20 (nemora biti ta vrijednost) jer kod 1.50 ili 1.70 se zna da igraš na izrazitog favorita i tu se zaista nema kaj objašnjavat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno meni svejedno, u biti ovakav nacin analiza/opisa nema smila ... il potpuno ukinit opis/analizu ili zahtjevat da se natjecatelji potrude i napisu nesto kako triba ...

 

 

analiza je nekad stvarno nepotrebna

 

Ovo sam, mora citirat, jer bode u oci ...

Ako analaize nisu bitne, zasto opce postoji forum?

Kad netko dobro objasni svoj tip, rado cu ga ispratit, dok sigurno necu odigrat kad netko kaze ovdje je sve jasno, znas se tko je bolji, igram na srecu, igram zbog dobrog koefa i sl ...

Nista osobno, al zar nismo na forumu da bi pomogli jedni drugima, razmjenili korisne informacije ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

sve stoji kaj si reko i ja baš zato uvijek napišem analizu, ali kad neko odigra na 1.50 ili 1.70 onda znaš da je odigro na favorita ili se čitav dan govori o nekoj tekmi na 650 foruma pa ti već copy/paste rečenice idu na uši van.

meni osobno bi isto bilo dra

Share this post


Link to post
Share on other sites

A moje mišljenje je ovakvo:

 

Za analize postoje mjesta na ovom forumu za svaki sport pojedinačno... Ovo je ipak natjecanje i mislim da su analize nepotrebne jer ako netko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gandalf, ako smatraš 'da će ovaj Forum biti samo "pustinja" na koju sa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, primjetio sam i ja da je od početka natjecanja pa do danas sve postalo nekako kaotično i bez reda. U početku se svako potrudio malo proanalizirati tip koji igra. Recimo, ja, pretra

Share this post


Link to post
Share on other sites
1. Gandalf, ako smatraš 'da će ovaj Forum biti samo "pustinja" na koju sa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...