Jump to content
Dwiz

Prijedlozi izmjene pravila!

Recommended Posts

pa naravno da sam odigrao na srecu, bilo bi glupo kada bih rekao drugacije...ali i do sada su neki pogadjali takve koeficijente i niko se nije bunio, zar ne??? A i ja se slazem da se promeni pravilo i ogranice se koeficijenti za ovo takmicenje ali ne bas na 2.50, nego recimo na 5,6, 7 ili najvise 10 mislim da bi to bilo ok... pozz...

Share this post


Link to post
Share on other sites

onda bi bilo isto jer za tako velike kojeficjente postoji drugo natjecanje a i pogledaj malo današnje parove koje su ljudi odabrali 90% njih igra na sreći s kojeficjentima od 3 pa na više. Nitko više nema volju da nešto prati pa onda odigra nego se tra

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadam se da će se i Dwiz slo

Share this post


Link to post
Share on other sites

To se lako reši - postavi se uslov za osvajanje nagrade da broj pogodjenih tipova mora biti za 1 više od 50% postavljenih. Znači, ko je postavio 20 tipova, mora imati najmanje 11 pogodjenih. Pa ko voli neka gadja @50.00 i svaka mu čast ako na takav način uspe. Onda ćemo svi takvog da pratimo u kladionici i da se obogatimo. :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

To se lako reši - postavi se uslov za osvajanje nagrade da broj pogodjenih tipova mora biti za 1 više od 50% postavljenih. Znači, ko je postavio 20 tipova, mora imati najmanje 11 pogodjenih.

A šta, ako se dogodi kao ovaj mjesec, da natjecatelj u prvih par kola pogodi visok tečaj, npr. Walter je u 1. kolu pogodio tečaj 50, Rade u 5. kolu tečaj 75. Znači po tvome bi oni trebali pogoditi tri tipa od 5 postavljenih parova i igra je gotova.

 

Sadašnje pravilo ka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znači po tvome bi oni trebali pogoditi tri tipa od 5 postavljenih parova i igra je gotova.

Ma, ne naravno. Moralo bi ostati to pravilo sa najmanje 8 pogodjenih, ali bi trebalo to poostriti i na dalje od 15 parova. Jasno je zasto, da ne davim objasnjavanjem. Ipak, to ne bi bilo tako dobro resenje kao ogranicavanje kvota. Kako god, priladodicemo se. A sad, do kraja ovog meseca sledi krljanje za 3. mesto i 5 Edited by Barcelona

Share this post


Link to post
Share on other sites

eh drago mi je što je netko pokrenuo ovaj preijedlog s ograničenjem prevelikih tečaja u expektu, jer ja kad sam to rekao bio sam UREDNO UGA

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...