Jump to content
Sign in to follow this  
pimpbeckham

15.10.2013.

Recommended Posts

Rekao sam Dwizu i kontaktirao sam ove u unibetu i sad cekam pa cemo da vidimo.

 

Kukam tebra kad sam ovih 15 eura izgubio u prvoj ruci na pokeru (QQ) i sad nemam sa cime da se igram...

Pa uplat si 15 jura i igraj :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

capsi nastavljaju da srljaju u napad a u odbrani lose, sinoc su prosli kako su priosli, ali ne moze se tako igrati. edmonton takodjer solidan, i statistika je na njihovoj strani, mada meni nesto nije delovalo tako u prvoj trecini ne znam zasto.

 

veceras mi se gotovo nista ne svidja, sem pitsburga, ali po 1.7 ne znam da licu ga uzeti, mozda za sitnije. razmotrim jos parova kasnije

U, pa kako to da ćeš ti uzimat kvotu manju od 1899? :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajmo opet nesto  izbaci za nocas !

 

:icon_eek:

Na prvu bih ti preporučio Detroit, al su se jučer potrošili protiv Bostona pa ako ćeš odigrat igraj za manje. Očekujem neku knap pobjedu. Igraj TiK ili konačni ishod

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja bi voleo al znas kakav je studentski zivot :50yes:

 

Auuuu ti jos studiras. Moram ti reci da mi na slici djelujes puno starije. :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auuuu ti jos studiras. Moram ti reci da mi na slici djelujes puno starije. :icon_biggrin:

izgleda kao  da je moj ispisnik ( generacija)

 

:icon_eek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rekao sam Dwizu i kontaktirao sam ove u unibetu i sad cekam pa cemo da vidimo.

 

Kukam tebra kad sam ovih 15 eura izgubio u prvoj ruci na pokeru (QQ) i sad nemam sa cime da se igram...

ma samo ti kukaj buraz, nama nesmeta :icon_biggrin: htio sam ti reci da kukas na pogresnu adresu, trebo si odma prvi dan kad je uplaceno javiti ili dwizu ili unibetu da ti nije lego cijeli iznos  :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auuuu ti jos studiras. Moram ti reci da mi na slici djelujes puno starije. :icon_biggrin:

To na slici je moj brat kome niko ne zna ime a glumio covek u 200 filmova i serija :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma samo ti kukaj buraz, nama nesmeta :icon_biggrin: htio sam ti reci da kukas na pogresnu adresu, trebo si odma prvi dan kad je uplaceno javiti ili dwizu ili unibetu da ti nije lego cijeli iznos  :48thumbsup:

Ma nema veze i da ne legne,bitno da se mi lepo igramo ovde na forumu :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

To na slici je moj brat kome niko ne zna ime a glumio covek u 200 filmova i serija :icon_biggrin:

 

 

kako ne zna, pa cuveni picek iz vruceg vetra (to mi prvo palo na pamet)  Predrag Milinkovic :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da vidim hoće li i ovaj sjajni glumac Štimac još jednom pokazati da nije za klupu reprezentacije. Danas će vjerovatno startat sa osam obrambenih. Ipak igramo protiv Škota koji su toliko jaki da su nas usred Zagreba porazili u standardnom sastavu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...