Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

16.10.2013.

Recommended Posts

Šta se sve može promašiti.  :77tooth:  :smile_bag:  :icon_redface:

Posted Image

 

 

Tuto jel tvoj listic? stvarno mnogo mizernih tecajeva, ovo je na kontri kapital bio da se uzme :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tuto jel tvoj listic? stvarno mnogo mizernih tecajeva, ovo je na kontri kapital bio da se uzme :icon_biggrin:

Da, moj, stvarno! Zato sam ga postavio da se vidi da se ne isplati igrati mizerne tečajeve. Realno je trebalo sve proći, tim više šta se 'iznenađenje' pokrivalo dvoznakom. To je bio eksperimentalni listić. Inače se ne kladim na nogometne susrete.  :77tooth:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, moj, stvarno! Zato sam ga postavio da se vidi da se ne isplati igrati mizerne tečajeve. Realno je trebalo sve proći, tim više šta se 'iznenađenje' pokrivalo dvoznakom. To je bio eksperimentalni listić. Inače se ne kladim na nogometne susrete.  :77tooth:

 

muski si ga promasio, da ne zalis :77tooth:

Edited by Banega

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozz...evo ja možda u plusu kod privatnika nekih 300 kuna, cjelodnevna šihta, od 8:00-21:00...pih nema me na mapi... :57bye:

možda da se uhvatiš kamatarenja? traži manje predanosti, a zarada je dobra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

veceras i na rangerse i na calgary treba igrati, kvote su 3.2 i 3.75

:35shit:  :35shit:  :35shit:  :35shit:  :35shit:  :35shit:  :35shit:  :35shit:  :35shit:  :35shit:  :35shit:  :35shit:  :35shit:  :35shit:  :35shit: :35shit:  :35shit:  :35shit:  :35shit:  :35shit:  :35shit:  :35shit:  :35shit:  :35shit:  :35shit:  :35shit:  :35shit:  :35shit:  :35shit:  :35shit:  :35shit:  :35shit:  :35shit:  :35shit:  :35shit:  :35shit:  :35shit:  :35shit:  :35shit:  :35shit:  :35shit:  :35shit:  :35shit:  :35shit:  :35shit:  :35shit:  :35shit:  :laugh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al će te vas dva ispalit na ovim Rangersima :icon_biggrin:

Ma daj moraju i oni nešto odigrati, a Capitalsi su toliko očajni, i toliko mi se gade da je to strašno, tako suhoparan hokej, takva njonjava ekipa, to je strašno...i to već godinama tako, i to raja puši, a ne mogu meda...samo se provlače... :icon_eek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma daj moraju i oni nešto odigrati, a Capitalsi su toliko očajni, i toliko mi se gade da je to strašno, tako suhoparan hokej, takva njonjava ekipa, to je strašno...i to već godinama tako, i to raja puši, a ne mogu meda...samo se provlače... :icon_eek:

Ne volim ih niti ja, ali Rangersi toliko griješe da to nije normalno. Dobili su izvrsnog trenera (AV) kojem nije krenulo dobro, taj proces adaptacije između dva totalno različita sistema im se obija o glavu tako da ih i ovi jadnici  od Capsa mogu kaznit. Dugoročno očekujem od Rangersa da dostignu ubojitost Canucksa od prije sezonu dvije. To je neupitno. Al baš me zanima tko će prijetit golu Capsa večeras od ovih kilavaca?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sjećaš se kako je Vancouver prešao iz čistih defanzivaca u najefikasniji napad lige? To će se desit i Rangersima, a do tad će im trpit gol. I to dobro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...