Jump to content
Sign in to follow this  
c4nton4

19.10.2013.

Recommended Posts

Igrajte da Dinamo prima gol. Dok je ovaj majmun za trenerskim kormilom imate priliku za zaradu

:icon_razz:

 

Jebeni Profesor bi mogao odjebat i prije. Šteta što smo izgubili samo 1:0....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav kreten bezidejni..Godinama igra svoju dosasnu taktiku koju i mačka može pročitat..Jadno. Retardirani Maminjo će dovest nakon njega retardiranog Krunu Jurčića koji je položio seminar o povijesti Lige Prvaka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije baš toliko stvar u Moyesu.. Sasvim je dobro vodio tim kakav je Everton, tim koji sve svoje najbolje igrače prodaje, jer nema budžet kao ostalih 6-7 top ekipa, ali uvijek su završavali u top 5-6. Više je ono bila genijalnost Fergusona koga se svaki igrač bojao i koji je iz svakog igrača izvlačio 120-130%. Ovaj to ne zna! Fascinantna je činjenica da je United dobijao utakmice kad su ima igru kreirali Carrick i Cleverley, ili Carrick i Anderson. 

 

Treba biti realan i reći da neki igrači nemaju kalibar i kvalitet za United. Rafael, Evans, Carrick, Januzaj, Nani. Da me neko ne shvati pogrešno, Januzaj je mlad, svijetla je budućnost pred njim, ali je mislim svima jasno da on ne može biti glavni osonac na toj poziciji. Evans je dobar samo za backup, Rafael takođe. Nani se nekako izgubio, kad je došla konkurencija u Valenciji i Youngu, on igra sve lošije i lošije. Fellaini treba vremena da se privikne i da to sve ide lakše. Bolje je partije pružao u Evertonu, ali to je sasvim očekivano u ovom razdoblju. Carrick...ako je iz ostalih izvlačio 120-130%, iz njega je Ferguson izvlačio 150%.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije baš toliko stvar u Moyesu.. Sasvim je dobro vodio tim kakav je Everton, tim koji sve svoje najbolje igrače prodaje, jer nema budžet kao ostalih 6-7 top ekipa, ali uvijek su završavali u top 5-6. Više je ono bila genijalnost Fergusona koga se svaki igrač bojao i koji je iz svakog igrača izvlačio 120-130%. Ovaj to ne zna! Fascinantna je činjenica da je United dobijao utakmice kad su ima igru kreirali Carrick i Cleverley, ili Carrick i Anderson. 

 

Treba biti realan i reći da neki igrači nemaju kalibar i kvalitet za United. Rafael, Evans, Carrick, Januzaj, Nani. Da me neko ne shvati pogrešno, Januzaj je mlad, svijetla je budućnost pred njim, ali je mislim svima jasno da on ne može biti glavni osonac na toj poziciji. Evans je dobar samo za backup, Rafael takođe. Nani se nekako izgubio, kad je došla konkurencija u Valenciji i Youngu, on igra sve lošije i lošije. Fellaini treba vremena da se privikne i da to sve ide lakše. Bolje je partije pružao u Evertonu, ali to je sasvim očekivano u ovom razdoblju. Carrick...ako je iz ostalih izvlačio 120-130%, iz njega je Ferguson izvlačio 150%.

Nije stvar u Moyesu? O čem ti pričaš? Kakve su ti ovo statistike s Andersonom, taj lik ne valja kurca? Ti misliš da ja pratim UTD od jučer? :whaat:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al sam sad zaredao  s kombiniranjem dobrih tipova s teškim sranjima.. Dokle u pi**** ma???***

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislio sam zapalit van večeras, al kombinacija sjebanog raspoloženja u kombinaciji s alkoholom - bolje ostat doma :icon_eek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas mi je klađenje ko pranje novca..Dobijem, izgubim, dobijem, izgubim, dobijem..i tako unedogled..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Usrani Marliesi, totalna dominacija, preko 20 šuteva više od protivnika i taman kad se učini da će okrenut prime tri jbna gola..m..j.. propadne dobar tiket zbog tih retardiranih imbecila. Nisam trebao protiv Amerksa doma..

 

 

6 jbnih PP nisu iskoristili..protiv jbnog rochestera..u p m

 Kolega za utjehu i ja sam ih nabo*...dobro još sam imao i svoj Grand Rapids, pogotke na Oklahomi, W/B i Texas...večeras je nova prilika...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...