Jump to content
Sign in to follow this  
c4nton4

19.10.2013.

Recommended Posts

MOZE LI JEDAN SAVET???? POGODIO SAM 7 PAROVA NA TIKETU A SUTRA MI JE OSTAO JOS JEDAN SA NAJVECOM KVOTOM 3.5 A TO JE GRANADA - GETAFE 2. KAKO DA POKRIVAM KAD MI JE MALA KVOTA NA 1X. CEKAM SAMO TO ZA 16.457... HVALA UNAPRED... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji je ulog bio i koja kvota?

 

Možda te pomazi i Getafe povede i drži dovoljno dugo da odigraš 1x po prihvatljivoj kvoti

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Kolega za utjehu i ja sam ih nabo*...dobro još sam imao i svoj Grand Rapids, pogotke na Oklahomi, W/B i Texas...večeras je nova prilika...

Ful me iznenadilo kako su šugavo izgubili..Ja sam imao OKC, WBS i Norfolk uz te majmune

 

Večeras bi ponovio Norfolk. Bojim se da OKC i Heat ne odu u under ili neki nepredvidivi rezultat..

Share this post


Link to post
Share on other sites

DA CEAM UZIVO SUTRA ILI DA OSTAVIM , PA STA BUDE BICE xD... POSTO JE UGLAVNOM (90%)

SPANSKA LIGA U 12 SATI NEDELJOM DVOJKA :)

Ok, po mojoj procjeni si uložio 5 nečega na kvotu 3290+. Jesam u pravu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uloži cca 12700 KN na 1x, kolko vidim u Supesportu bi trebao bit 1.30  :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

U svakom slučaju si u dobitku. Max bet je npr u SSu za ovaj tip 14000 hrk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Druze ja sam iz Srbije... :) Ulozio sam 100dinara to je oko 7 kuna i dobitak mi je 16000dinara to je oko 1170kuna... Pa mi je dilema kako da branim manju kvotu xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

kvota mi je bila 167.... a ostala mi je kvota 3.5

Dobro, to i nije neka para za izgubit. Ako se hoćeš vadit odmah uz siguran profit..kakav on god bio. Ako ti je ostala kvota koju si odigrao ta 3.5..Znači moraš pokrit 1X koji kd mene u SSu iznosi 1.30.

 

Znači uložiš 900 kn na kvotu 1.30 da bi opet dobio 1170. Ovako si u oba slučaja u plusu 263 kn

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ful me iznenadilo kako su šugavo izgubili..Ja sam imao OKC, WBS i Norfolk uz te majmune

 

Večeras bi ponovio Norfolk. Bojim se da OKC i Heat ne odu u under ili neki nepredvidivi rezultat..

 

Kolega, iako ih dvije godine nije bilo nigdje W/B Scranton Penguins igraju maestralno na otvaranju sezone, sutra ću malo dublje proučiti ekipu...ipak danas dolaze kod odmornog Worchestera pa ću ih  možda propustiti...

Ja ću uzeti Portland Piratese i Texas Starse, 6+ na Rockford-Grand Rapids, 6+ na NY Islanderse-Carolina...

Trebalo bi loviti prvu pobjedu Devilsa, poraz glupog Washingtona, i možda revanš Syracuse Cruncha u Binghamtonu, sinoć su izgubili u svojoj dvorani 6:2, a imali 42-20 omjer udaraca na gol u svoju korist, pregazili su Senatorse, ali semafor je pokazao poraz...

 

Eto sretno nam bilo...God Bless America...vamoooooooosssssssssssss!!! :28nhl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolega, iako ih dvije godine nije bilo nigdje W/B Scranton Penguins igraju maestralno na otvaranju sezone, sutra ću malo dublje proučiti ekipu...ipak danas dolaze kod odmornog Worchestera pa ću ih  možda propustiti...

Ja ću uzeti Portland Piratese i Texas Starse, 6+ na Rockford-Grand Rapids, 6+ na NY Islanderse-Carolina...

Trebalo bi loviti prvu pobjedu Devilsa, poraz glupog Washingtona, i možda revanš Syracuse Cruncha u Binghamtonu, sinoć su izgubili u svojoj dvorani 6:2, a imali 42-20 omjer udaraca na gol u svoju korist, pregazili su Senatorse, ali semafor je pokazao poraz...

 

Eto sretno nam bilo...God Bless America...vamoooooooosssssssssssss!!! :28nhl:

Ma sjebali su ih Pingvini. Počelo je kad su im uzeli Chrisa Connera kad su bili uigrani, kasnije je sve krenulo nizbrdo

Edited by c4nton4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...