Jump to content
Sign in to follow this  
c4nton4

19.10.2013.

Recommended Posts

evo castim vas ja sa jednim mojim predlog sto bih bacio pare pod znacima navodnika

 

Islandersi-Hurricanesi  tip 2 po 2.89 lepota, moze sa 4/10 lagano

Share this post


Link to post
Share on other sites

:icon_biggrin:  :icon_neutral:

 

Pa bit će stream negdje valjda. Ja sam mislio uzet PPV na maxtv, da se ne iživciram kad prekidaju

 

 

pre je to DSF prenosio i imao sam ga redovno na kablovskoj, ali sada nemam niti to niti ESP Americu , a Hrt 2 svake prestupne mi ukljuce naravno kada nema nikakvog sporta. tuga

Share this post


Link to post
Share on other sites

pre je to DSF prenosio i imao sam ga redovno na kablovskoj, ali sada nemam niti to niti ESP Americu , a Hrt 2 svake prestupne mi ukljuce naravno kada nema nikakvog sporta. tuga

dsf ti je sad sport 1. al oni ne prenose. to ti je sad sve samo prek PPV

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ferguson razmazio simpatizere Jedinstva na Balkanu.

Edited by HaRe!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije stvar u Moyesu? O čem ti pričaš? Kakve su ti ovo statistike s Andersonom, taj lik ne valja kurca? Ti misliš da ja pratim UTD od jučer? :whaat:

 

 

Nije toliko stvar u Moyesu!!! Ne bi vam mnogo pomogao neki drugi trener. Ekipi fali kvaliteta, nabrojao sam ti 5 igrača iz današnje prve postave koji nemaju kvalitet za prvu postavu Uniteda. Drugi je par opanaka što je Fergie iz njih izvlačio maksimum, pa se to nije primijetilo na rezultatima!

 

Vjerujem da pratiš United odavno i ti bi sam trebao da znaš da ne pričam gluposti. Nekad je beka igrao Neville (sad Rafael), Ferdinand u najboljim danim štopera (danas Evans), sredina bili Scholes i Keane (sad Carrick i pokušaj veznjaka - koji god da je uz njega, iako ni on nije čemu), krilo bio Giggs (a sad Nani koji igra sve lošije i lošije). United je uvijek imao najjači tim u Engleskoj, a zadnjih godina su City i Chelsea po igračima jači. Opet ponavljam, Ferguson je priča za sebe i izvlačio je maksimum iz nabrojanih igrača, koji nisu ni blizu svjetske klase kakve su nosile Unitedov dres ne tako davno.

 

:57bye:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije toliko stvar u Moyesu!!! Ne bi vam mnogo pomogao neki drugi trener. Ekipi fali kvaliteta, nabrojao sam ti 5 igrača iz današnje prve postave koji nemaju kvalitet za prvu postavu Uniteda. Drugi je par opanaka što je Fergie iz njih izvlačio maksimum, pa se to nije primijetilo na rezultatima!

 

Vjerujem da pratiš United odavno i ti bi sam trebao da znaš da ne pričam gluposti. Nekad je beka igrao Neville (sad Rafael), Ferdinand u najboljim danim štopera (danas Evans), sredina bili Scholes i Keane (sad Carrick i pokušaj veznjaka - koji god da je uz njega, iako ni on nije čemu), krilo bio Giggs (a sad Nani koji igra sve lošije i lošije). United je uvijek imao najjači tim u Engleskoj, a zadnjih godina su City i Chelsea po igračima jači. Opet ponavljam, Ferguson je priča za sebe i izvlačio je maksimum iz nabrojanih igrača, koji nisu ni blizu svjetske klase kakve su nosile Unitedov dres ne tako davno.

 

:57bye:

Ne govoriš ti ništa pogrešno, ali ne shvaćaš što ja pričam. Moyes je imao priliku u prijelaznom roku dovest pojačanja koja su mu trebala, ali nesposobnost njegova i njegovog tima za razumijevanje tog dijela posla je dovela do toga da je jedino Fellaini tu, a i upitna mi je njegova kvaliteta za duge staze. Majmun je lovio Fabregasa i ko zna već koga tko nije imao uopće namjeru napustit klub..a mogao je ispipat teren drugdje..pazi Arsenala npr..Moyes je trener nižeg ranga, ne čudi me što je održavao Everton. To i je njegova granica. Isto ko i Pellegrini, ako se od njega ne očekuje previše on je odličan..ali ako se očekuju rezultati ili ako se nađe u klubu s pedigreom..raspadne se

:57bye:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad bila laka zarada na ženskoj Jamajka U20 repki..Palo 11 golova, možda i više..tu sam stao. Igrao overe 7.5, 9.5, 10.5 svaki po kvoti 1.8

Edited by c4nton4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ferguson razmazio simpatizere Jedinstva na Balkanu.

Ti odi spavat :65ppp:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakva glupa live klada..Boetsch osvoji prvu, vidljivo, drugu popuši..treću dva puta bude namjerno uboden u oko i moroni ostave na njega kvotu 5 i ja je uzmem..I naravno da je dobio..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slijedi još par zanimljivih borbi, link sam vam ostavio ak netko svrati..odoh ja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...