Jump to content
Sign in to follow this  
littlepimp

Dobitni listici

Recommended Posts

Evo neka svatko stavi svoj jedan zicer za sutra,pa cemo probati sloziti dobitni listic.Molio bih da se parovi neponavljaju i ako je moguce da se postaju danas da sutra ujutro mozemo uplatiti.

 

 

Pozdrav. :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ja sam svoj listić za sutra stavio u Temu: Lisiići kroz vikend. Ali kao najsigurniji izdvojio bih

Lyon-Rennes tip 1 koef 1,45 u supersportu. Lyon je uspješno prošao ispit u ligi prvaka i sad mirno dočekuje Rennes, i pokušat će odr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bordeaux-Metz

 

Bordeaux je posljednjih 5 utakmica kod kuće dobio što dosta govori o njihovom dobroj formi:

 

11/02-06 Bordeaux vs. Rennes 2:0

28/01-06 Bordeaux vs. Lens 1:0

21/01-06 Bordeaux vs. Strasbourg 2:1

11/01-06 Bordeaux vs. Auxerre 1:0

20/12-05 Bordeaux vs. Nantes 3:1

 

 

Metz u gostima ima 4 poraza i 1 neriješenu utakmicu.

 

11/02-06 Auxerre vs. Metz 1:1

01/02-06 Marseille vs. Metz 2:0

29/01-06 Lille vs. Metz 3:1

14/01-06 Strasbourg vs. Metz 2:1

04/01-06 Le Mans vs. Metz 2:0

 

U dosadašnjim susretima ovih momčadi Metz NIKADA nije dobio Bordeaux u gostima.

 

Sva statistika upućuje na čistu 1.

 

Pozdrav! :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Genk-La Louviere 1 1,40

 

Genk je 5. a La Louviere 17. na tablici.

U zadnjih 10 utakmica Gent bi bio na 5. mjestu a La Louviere na 17.

Na tablici kod kuce Genk bi bio na 4.mjestu, a na tablici u gostima La Louviere bi bio na 13.mjestu.

U zadnjih 10 utakmica Gent ima 4 pobjede,2 neodlucena i 4 izgubljene.

U zadnjih 10 utakmica La Louviere ima 1 pobjedu,5 neodlucenih i 4 izgubljene.

Ove sezone su se susreli jednom i to je dobio Genk sa 2:3.

 

 

Po svemu Genk bolji iako je par puta ove sezone La Louviere znao iznenaditi, ali mislim da je ovdje pobjeda Genka sigurna 80%.

 

 

 

Pozdrav. :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chelsea - Portsmouth - 1 @ 1.20

 

Ja mislim da će isprašit Portsmouth sa par golova radi poraza protiv Barce.

Nema velikog rezime, sve je jasno, Chelsea je daleko nadmočniji i jošedan kiks nesme dozvolit, pogotovo na domaćem terenu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neznam sta vi mislite, al po meni je koef. na Chelseu premali da bi riskira, jer "rusi" tako rec vec prvaci, i ko zna kako ce uci u utakmicu, dok se Portsmouth bori za opstanak, a i dosta su se pojacali.

Chelsea je favorit, al nemaju imperativ pobjede, a i nebi me cudili da odmaraju igrace za uzvratni susret protiv Barce.

 

 

Kamen - dinamo 2 @ 1.8

Ove sezone je dinamo klasa za sebe u HNL, Kamen je najceve izneadjenje dosadasnjeg dijela natjecanja. Ako ne bude nikakvih igrica dinamo bi ovo tribao lagano dobit. I u zadnjoj utakmici su pokazali da su formi, a i Hajduka su potpuno nadigrali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

neznan... meni je Chelsa sigurnija od Dinama - razlog: Kamen Ingrad je jako jako čvrsta momčad, imat će Dinamo velikih problema u Velikoj. Znam jer sam osobno gleda treninge i osobno priča sa trenerom Matkovićem pa znam kakvi su (imam nekog iskustva u našoj 1 ligi).

 

A chelse je kiksa protiv Brce, prije barce su imali par velikih kikseva pogotovo protiv Midelsbrought 3:0 pa onda par nerješenih prvensvo i kup, tako da su se ispraznili sa kiksevima. A i da igra par rezervnih tribali bi dobit bez problema (pogotovo doma), njihve rezerve bi mogle napravit ekipu Chelse 2 i igrat u prvenstu i plasirali bi se u europu http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam Matkovica osobno, i znam da dinamu nece biti lako, uvik su imali teske u utakmice u Velikoj, a i Matkovic ka hajdukovac ima dodatni motiv. Al Kamen objektivno gledajuci je visokoplasiran s obzirom na kvalitetu momcadi, i moze se ocekivat lagani pad, olako im je otisao Cavlina, ako se ne varam nece igrati ni Papa, jedan od nositelja igre Kamena.

 

Chelsea je favorit, i vjerovatno ce pobjedit, al meni osobno je premali koeficijent da bi igra ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ću probat sa Chelsom... vidit će mo... a dinamo na 2. listić

 

Svi će dobit :P jeeeeeeee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo imamo 5 parova

 

 

 

Lyon-Rennes 1 1,45

Bordeaux-Metz 1 1 1,50

Genk-La Lauviere 1 1,40

Chelsea-Portsmuth 1 1,20

Kamen Ing.-Dinamo 2 1,80

---------------

 

Ja cu na ovih 5 parova uloziti 100kn dobitak 657kn pa sta bude.

 

 

 

 

Pozdrav. :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja ću odigrati taj listić! :o

 

ali još ću dodati i Barcelonu over 2.5!

 

Sretno nam bilo...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...