Jump to content
Sign in to follow this  
dejan55

25:10. 2013.

Recommended Posts

Naziv kladionice: UnibetBroj para iz kladionice: nema Vrijeme odigravanja: 18:00Naziv para: Dukla Prague - OstravaTip para: 1Tečaj: 1.570 Ev. dobitak: 6.570Ev. gubitak: 1.570

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: MozzartBroj para iz kladionice: 3033 Vrijeme odigravanja: 18:30Naziv para: Greuter Furth - IngolstadtTip para: 1Tečaj: 1.600 Ev. dobitak: 6.600Ev. gubitak: 1.600

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice:Premier

Broj para:2219

 

Vrijeme odigravanja:16:00

Naziv para: Dodig - Pospisil

Tip para:2

Tecaj:2,20

 

 

 

 

U susretu izmjedju hrvata Ivana Dodiga i Kanadjanina Vaseka Pospisila odlucio sam se tipovati na kanadjanina koji igra odlicno u Bazelu i za razliku od Dodiga nema nikakvih obaveza sutra u Hercegovini.Naime Dodig je sutra kum na vjencanju nekom lokalnom momku i mislim da bi mogao cak pustiti ovaj mec iako bi mi to od njega bilo skroz neprofesionalno i to nekako vise lici na Cilkana ali sto je tu je Kanadjanin je itekako opasan protivnik i cak i u normalnim uvjetima moze dobiti Dodiga jer decko ima strasan potencijal i po meni je jedan od najboljih reternera svijeta sto je i pokazao protiv servera kao sto su Karlovic,Isner,Raonic kojima je nanosio konstnante i velike probleme na servisu,sve u svemu zbog navedenih razloga mislim da se ovdje isplati pokusati sa 2.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice:Premier

Broj para:2219

 

Vrijeme odigravanja:16:00

Naziv para: Dodig - Pospisil

Tip para:2

Tecaj:2,20

 

 

 

 

U susretu izmjedju hrvata Ivana Dodiga i Kanadjanina Vaseka Pospisila odlucio sam se tipovati na kanadjanina koji igra odlicno u Bazelu i za razliku od Dodiga nema nikakvih obaveza sutra u Hercegovini.Naime Dodig je sutra kum na vjencanju nekom lokalnom momku i mislim da bi mogao cak pustiti ovaj mec iako bi mi to od njega bilo skroz neprofesionalno i to nekako vise lici na Cilkana ali sto je tu je Kanadjanin je itekako opasan protivnik i cak i u normalnim uvjetima moze dobiti Dodiga jer decko ima strasan potencijal i po meni je jedan od najboljih reternera svijeta sto je i pokazao protiv servera kao sto su Karlovic,Isner,Raonic kojima je nanosio konstnante i velike probleme na servisu,sve u svemu zbog navedenih razloga mislim da se ovdje isplati pokusati sa 2.

 

Trebao sam staviti u tenis al sam pogrijesio sorry :D

Vrijeme meca:16:30h

Share this post


Link to post
Share on other sites

20:30, VfB Stuttgart - Nurnberg, tip 1 @ 1.70, SuperSport, 8/10

 

10.kolo Bundeslige veceras otvaraju Stuttgart i Nurnberg. Stuttgart je usao u lijepu seriju nemaju poraz na zadnjih 5 utakmica. Imaju dosta remija, do toga cak 3, ali i dvije pobjede. U proslom kolu su bili nadomak trijumfa, cak 3 puta su vodili na gostovanju kod HSV-a, ali je na kraju zavrsilo 3-3. Veceras je odlicna prilika da se ta dobra igra krunise pobjedom, pred svojim navijacima, jer im u goste dolazi ne tako kvalitetan tim, koji bi realno lako mogli savladati.

 

Nurnberg se nalazi na 16.mjestu sa 6 osvojenih bodova i zanimljivo je da su svih 6 bodova osvojili remijima. Nemaju nijednu pobjedu i uz Freiburg su jedina ekipa u ligi koja jos nije pobijedila. U gostima igraju 0-4-1 uz gol razliku 7:9.

Stuttgart se nalazi na 8.mjestu sa 12 osvojenih bodova. Kod kuce su ostvarili 1 pobjedu, 2 remija i 1 poraz uz gol razliku 8:5. najbolju partiju suostvarili protiv Hoffenheima kada su ih savladali sa velikih 6-2. Na zadnje 4 utakmice ova dva tima Stuttgart je slavio 2 puta, a dva puta je bilo neodluceno, tako da je Stuttgart uspjesniji kada je H2H u pitanju. Zadnja utamica ova dva tima igrana u februaru ove godine je zavrsena 1-1, tada je Stuttgart bio domacin. 

 

Sastav Stuttgarta: 

Kirschbaum – G.Sakai, Haggui, Schwaab, Boka – Kvist, Gentner – Harnik, Maxim, Traore – Ibisevic

 

Sastav Nurnberga: 

R.Schafer – Chandler, Nilsson, Pogatetz, Pinola – Hlousek, Feulner – Mak, Kiyotake – Drmic, Ginczek

 

Po statistici i stanju na tabeli Stuttgart je blagi favorit, iako su gosti dosta tvrda ekipa i kao sto se vidi jako malo poraza imaju. No ja mislim da ce Stuttgart veceras pokazati svoj kvalitet, uz domacu publiku i sjajnog golgetera Ibisevica doci do pobjede i nova tri boda koja ce ih sigurno lansirati u gornji dio tabele, tamo gdje im je i mjesto. Moj tip je pobjeda Stuttgarta.

Edited by Dinno

Share this post


Link to post
Share on other sites
Naziv kladionice: Mozzart
Broj para iz kladionice: 3033 
 
Vrijeme odigravanja: 18:30
Naziv para: Greuter Furth - Ingolstadt
Tip para: 1
Tečaj: 1.600

Share this post


Link to post
Share on other sites
Naziv kladionice: Unibet
Broj para iz kladionice: nema 
 
Vrijeme odigravanja: 18:00
Naziv para: Dukla Prague - Ostrava
Tip para: 1
Tečaj: 1.570

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: SuperSport
Broj para iz kladionice: 8558

 

Vrijeme odigravanja: 18:00
Naziv para: Argent(17)(2,5)-Kanada(17)
Tip para: vise
Tečaj: 1.500

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: Mozzart
Broj para iz kladionice: 1624

Vrijeme odigravanja: 20:00
Naziv para: Willem II-MVV
Tip para: Tim 1 ukupno golova pp 1+
Tečaj: 1.600

Ev. dobitak: 6.600
Ev. gubitak: 1.600

Share this post


Link to post
Share on other sites
23:15, Boca Juniors - Colon Santa FE, Tip 1 & Under 3.5 goals @1.95, Bwin, 8/10
 
Boca pobedjuje a na mecu ce pasti manje od 3,5 gola
 
Mec iz Argentinske prve lige u kome se sastaju u 13-om kolu Boca Juniors i Colon iz Santa Fea .
Boca je 7 kola pre kraja Iniciala cetvrta na tabeli sa ucinkom 12 6 3 3 16 : 14 (+2) 21
na svom terenu su odlicni 6 4 1 1 11 : 6 13
Osim poraza od prvog Newellsa i remija sa Rozariom ostale meceve su pobedili a nedavno su u najvecem derbiju u gostima pobedili i River Platu, zadnja dva meca su zavrsili remijima i ovo im je odealna prilika da se opet vrate na kolosek pobeda jer imaju 5 boda manje od Newellsa i jos uvek imaju sanse da ih stignu.
U danasnjem mecu ce izostati suspendovani Pablo Ledesma, Matias Caruzzo ali se u tim verovatno vracaju Fernando Gago, Ribair Rodriguez i Nahuel Zarate
Colon je predzadnji na tabeli sa ucinkom 12 3 2 7 6 : 14 (-8) 11
u gostima imaju ucinak 6 1 1 4 2 : 6 4
nalaze se u seriji od 7 meceva bez pobede, 6 poraza i 1 remi i nalaze se u jako losoj formi
u danasnjem mecu nece igrati kaznjeni Jacobo Mansilla i povredjeni Luciano Leguizamon i Facundo Curuchet
Tradicija je ubedljivo na strani Boce 9.4.1 na ovom terenu ali i u gostima je Boca najcesce pobedjivala.
Jasno je da je Boca u bo9ljoj formi i da na svojoj fantasticnoj Bombonjeri tesko da Colon moze da izvuce i bod a zanimljivo je da oba tima jako retko igraju meceve sa puno golova Boca je samo u zadnjem mecu sa Godyom igrala 2-2 i u porazu od Newwlsa je bilo 1-3, ostali mecevi su bili ispod 4 gola a Colon je skoro sve meceve u gostima izgubio sa po 1-0 tako da je ocito da igraju tvrdo i ocekujem da nece pasti vise od 3 gola 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...