Jump to content
Sign in to follow this  
Dwiz

Isplata nagrada za 8,9,10,11,12 mjesec 2013.

Recommended Posts

A šta je sa Analizama za oktobar?! Ima li naznaka da Fortuna produži saradnju? Ljudi koji osvoje nagrade, a ne vrše uplatu mi nisu jasni nikako  :smile_redcard:  Kladionica je odmah sumnjičava, zna da nisu ozbiljni igrači i zato otkazuju spozorstvo...nemaju živaca za to hoću/neću uplatit 10e 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ponavljam po tko zna koji put, Fortunawin je zakon što se toga tiče...možeš uplatiti depozit i kada znaš da si dobio bonus...

A što se tiče sponzorstva...to je već nešto drugo...osobno ako budu htjeli isplatiti nagrade, budući sam treći na listi, odmah ću napraviti depozit i tamo se javiti na chat i neće biti problema da dobijem bonus...pozz :57bye:

Share this post


Link to post
Share on other sites

malo se osjećam prozvanom sa oće/neće uplatiti 10 eura, ja sam mislila da ne moram jer sam kod njih regisrirana više od dvije godine

uplatila-dobila-obrnula  bonus 5x :50yes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

malo se osjećam prozvanom sa oće/neće uplatiti 10 eura, ja sam mislila da ne moram jer sam kod njih regisrirana više od dvije godine

uplatila-dobila-obrnula  bonus 5x :50yes:

 

 

Prozvan je svako ko zna svoje obaveze, a ne izvršava ih u razumnom vremenskom periodu ili ne odustane od nagrade. Ja te razumijem, prošli mjesec sam pitao trebam li ponovo uplaćivati depozit (jer sam već uplaćivao) i rečeno mi je da ne trebam, dovoljna je jedna.

 

Izgleda da nije dovoljna ta jedna i da za svaki bonus treba po jedna uplata... :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prozvan je svako ko zna svoje obaveze, a ne izvršava ih u razumnom vremenskom periodu ili ne odustane od nagrade. Ja te razumijem, prošli mjesec sam pitao trebam li ponovo uplaćivati depozit (jer sam već uplaćivao) i rečeno mi je da ne trebam, dovoljna je jedna.

 

Izgleda da nije dovoljna ta jedna i da za svaki bonus treba po jedna uplata... :/

Ako osvajaš bonuse stalno, moraš uplaćivati bonus svaki mjesec.Pozz kolega :57bye:

Share this post


Link to post
Share on other sites

H2H će umjesto na betspace kladionici koja ne želi isplatiti nagrade, biti isplaćen na Betway kladionici krajem prosinca u prepolovljenom iznosu i to:

 

1. - 30 EUR

2. - 25 EUR

3. - 20 EUR

4. - 15 EUR

 

Uvjet za Betway kladionicu je da se napravi uplata u ovom mjesecu i minimalno jedna oklada do 15. u mjesecu

 

Također nagrade za prosinac su u tim istim iznosima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lista za isplatu H2H prosinac nagrada je poslana betwayu.

 

Svima su nagrade uvećane za 10 EUR, jer fond za isplatu H2H nagrada za 9. mjesec nije iskorišten u cijelosti jer nisu svi zadovoljili uvjete.

 

Isplaćene nagrade su:

 

1. - 40 EUR

2. - 35 EUR

3. - 30 EUR

4. - 25 EUR

 

:48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...