Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

07.11.2013.

Recommended Posts

a i kvote su ti skromne  :48thumbsup:  :48thumbsup:

Bar da mi nije krivo kad promasim,kao npr juce Dortmund :icon_mad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako te samo nije mrzelo da trazis ovo :wink: . Ja za razliku od nekih nikad ne objavljujem dobitne tikete nakon utakmica, naravno ukoliko nisam pre toga predlozio isto. jer niko od toga ne moze imati koristi. a nedobitne cu objavljivati s vremena na vreme , ako ima ovako nekih zanimljivosti, sto mislim da je od dobrog dana, dobrog vecera i ostalih pozdrava mnogo zanimljivije u kafani :icon_biggrin:

Ja objavim tiket uplaćen prije susreta, a live ako ima vremena ili ako se uopće sjetim. Tu i tamo neki live listić dobitan stavim ako je zanimljiv ili ako sam nešto projicirao tijekom dana. Kad se kladim live, ne razmišljam o praznom kafiću nego razmatram druge oklade, pare koje su uložene kod većih uloga i sl. Tiket koji sam objavio onaj dan kad si ti komentirao je bio live koji je prošao od uplate do objave unutar nekoliko minuta i pokrio trenutni minus i zato sam ga stavio :wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buraz mi se sjeti da mu printam jbne skripte za faks u kilogramima dvadeset minuta prije Dinama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja objavim tiket uplaćen prije susreta, a live ako ima vremena ili ako se uopće sjetim. Tu i tamo neki live listić dobitan stavim ako je zanimljiv ili ako sam nešto projicirao tijekom dana. Kad se kladim live, ne razmišljam o praznom kafiću nego razmatram druge oklade, pare koje su uložene kod većih uloga i sl. Tiket koji sam objavio onaj dan kad si ti komentirao je bio live koji je prošao od uplate do objave unutar nekoliko minuta i pokrio trenutni minus i zato sam ga stavio :wink:

 

:48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvi live donio pare. Za mali ulog od 100 kn dobitak oko 1100. Dočekao Valenciu daje više od 1.5 gola @2.62 + dnipro, dinamo i fiore tekme over 1.5 gola po kvotama 1.6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvi live donio pare. Za mali ulog od 100 kn dobitak oko 1100. Dočekao Valenciu daje više od 1.5 gola @2.62 + dnipro, dinamo i fiore tekme over 1.5 gola po kvotama 1.6

 

jesi igrao jos nesto?

Share this post


Link to post
Share on other sites

jesi igrao jos nesto?

sad sam izgubio 100 kn zbog lazia. ovi susreti nisu bili zanimljivi za klađenje

Share this post


Link to post
Share on other sites

hoce li capsi veceras pokidati divljake ?

--da. hoce.

Da li se isplati ulagati na to?

--da, lep je koeficijent.

Ima li jos čega zanimljivoga?

--Ima.

Šta?

--Imaju bruinsi, ali po 1.6, ne bi ih uzeo u zivotu. radije na panterse iznenadjenje.

Hvala, pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hoce li capsi veceras pokidati divljake ?

--da. hoce.

Da li se isplati ulagati na to?

--da, lep je koeficijent.

Ima li jos čega zanimljivoga?

--Ima.

Šta?

--Imaju bruinsi, ali po 1.6, ne bi ih uzeo u zivotu. radije na panterse iznenadjenje.

Hvala, pozdrav.

Kakvi Capsi, Minnesota dobiva. I još je bolja kvota

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...