Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

07.11.2013.

Recommended Posts

American Football, NFL 02:25 CET (08/11/2013) Minnesota Vikings - Washington Redskins(Team Points) Pick: Minnesota Vikings Over 23.5 Odd: 1.88 Bookie: Pinnacle Sports Stake: 6/10Večeras se na Mall of America Field igra meč između domaćih Vikingsa(1-7) i gostujućih Redskinsa(3-5)... Okršaj dva tim  koja su prilična razočaranja ove sezone ako sam tako nešto od Redskinsa i očekivao jel prošlogodišnji bljesak je bio prilično nerealan ovako lošu sezonu od njih niko nije očekivao!!! Gde god danas da odem svi su na Redskinsima gotovo 75% Amerike jutros je Vegas izašao sa dosta nerealnim koeficijentom favorizujući Redskinse i više od realnog sad je linija mnogo realnija ali ja ću večeras izbeći igru na pobednika dueale kad bi morao pre bi igrao na Vikingse ali nemoram i uzeću Over Vikingsa jel kolko je bila čudna linija na ML toliko čudi i postavljena na br. poena... Vikingsi ove sezone su imali zaista mnogo problema od povrede igrača do tragedije koja je zadesila Petersona. Vođa napada QB Christian Ponder je imao punoproblema sa povredama konačno je spreman i njemu Head Coach daje prednost radi se o mladom kvoterbeku koji svakako može mnogo bolje nego što je pružio u dosadašnjem delu sezone iako će večeras biti bez prvog TE K. Rudolph ipak ima par sjajnih opcija pre svih u WR J. Simpsonu i G. Jenningsu kao i u fenomenalnom RB A. Petersonu koji posle strašne tragedije polako dolazi sebi odigrao je fenomenalan meč u Dlasu protiv izuzetno tvrde odbrane Cawboysa. Vikingsi su čak 5 puta ove sezone išli preko ove linije davali su mnogo boljim odbranama više poena i nevidim zašto večeras nebi mogli da pređu ovu granicu. Odbrana Redskinsa je katastrofalna ove sezone po broju dozvoljenih yardi su 30 u ligi dozvoljavaju gotovo 400y po meču na čak 7 od 8 mečeva su protivnicima dozvoljavali dapređu ovu granicu čak 5 puta preko 30 poena i dvaput preko 40 poena. Margina u većini kladionica je 24.5 što mi je mnogo ralnije...!!! Kako bilo uzimam Over poena Vikingsa 23.5....!!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

American Football, NCAA03:00 CET (08/11/2013)Stanford - Oregon(Handicap)Pick: Stanford +10.5Offered at: @1.90 (Pinnacle Sports)Stake: 5/10Večeras se na Stanford Stadium,( Stanford, California) sastaju domaći Cardinalsi(7-1) i gostujući Ducksi(8-0)...Svakako jedan od derbija kola između visoko rankiranih ekipa Cardinalsa koji su No. 5 i Ducksa koji su No.3 rankirani tim oba timasu i daljeu igri za najveće proekcije Bowla pa možda i za najprestižniji BCS Bowl ali će samo pobednik ostati u trci svakako da su gosti favoriti ali mislim da je domaćin ovde previše podcenjen i uzeću ih u hendikepu.Dobro sesećam prošle sezone kad su svi videli Duckse u velikom finalu sa Alabamom ali su im snove par kola pre kraja srušili upravo Cardinalsi i to su ih pobedili kući sa 17-14 odigravši maestralnu odbranu a tadaje linija bila i veća nego večeras čak +18.5.Cardinalsi ove sezone neigraju toliko dobru odbranu protiv trčanaj da ali su slabiji protiv pasa ali ipak kući su izuzetni zaustavili su na malom broju poena i UCLU kao i Orgon St. na gostovanju večeras će svakako imati najteži zadatak da zaustave možda uz Baylor i najbolji napad lige ali mislim da ako nemogu da pobede!!! mislim da mogu da bar zadrže goste ispod ove linije i uzimam Cardinalse +10.5...!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...