Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

09.11.2013.

Recommended Posts

American Football, NCAA18:00 CET (09/11/2013)Tennessee - Auburn(Handicap)Pick: Auburn -6Offered at: @1.76  (bet365)Stake: 8/10Večeras se na Neyland Stadium,( Knoxville, Tennessee) sastaju domaći Volunteersi(4-5) i gostujući Tigersi(8-1)...Po meni su Tigersi mnogo veći favoriti nego što je linija postavljena i ja ću ih uzeti u hendikepu prilično Jako!!!I jednu i drugu ekipu sam ove sezone gledao više puta i ja zaista nevidim kako Tenesi može da parira Auburnu no videćemo.Tenesi već dugo je ekipa koja nije na visokom nivou još od doba Meninga koji često dođe da gleda njihove mečeve.Ove sezone ekipa je prilično skromna i u napadu i u odbrani su posebno loši jedina svetla tačka je igra po zemlji da stvar bude još gora ostali su i bez prvog kvoterbeka J. Worleya koji iako nije bio sjajan zamenio ga je Joshua Dobbs iako je bacio preko 300y protiv Mizurija ništa im nije pomoglo bacio je 2 INT u porazu od 31-3.U napadu će možda i dati solidan broj poena ali nevidim kako mogu da zaustave zahuktale Tigerse i njihovu fenomenalnu igru trčanjem gde su među tri najubojitija napada po zemlji.Tigersi zaista igraju fenomenalno velika transformacija od razočaravajuće prošle sezone u seriji su od 5 vezanih pobeda gde je između ostalog i jedan Texas AM sa fenomenalnim  Menzelom i taj sam meč gledao i kolko god da su dobili dali su još više jedini poraz ove sezone su doživeli od LSU-a u Dolini Smrti od tada sve pobeđuju što ih je stavilo na veoma visoko No.9 mesto po BCS rankingu i u najvišoj su projeciji za možda i neki od najcenjenijih Bolova.Imaju fenomenalan napad trčanjem gde pored dva sjajna RB je veoma opasan i QB Nick Marshall napad trčanjem je 5 u celom NCAAFB sa čak 306 jardi po meču.I tradicija je apsolutno na strani Auburna koji nije izgubio od Tenesija više od 14 godina zadnjih 5 mečeva od tada su pripali Tigersima -10/03/09  AUB 26 - TENN 22  09/27/08  TENN 12 - AUB 14  12/04/04  TENN 28 - AUB 38  10/02/04  AUB 34 - TENN 10  10/04/03  TENN 21 - AUB 28Na ruku ide i podatak da Tenesi na skoro 40 uzastopnih mečeva protiv rankiranih timova nije odneo pobedu.Kako bilo po meni su Tigersi večeras veliki favoriti i uzeću ih u hendikepu jel mislim da bi trebali da pokriju postavljenu liniju....!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: Unibet
Vrijeme odigravanja: 04:00
Naziv para: Portland Winterhawks - Victoria Royals {WHL}
Tip para: Portland Winterhawks
Tečaj: 1.620

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...