Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

12.11.2013.

Recommended Posts

Hockey, NHL01:30 CET (13/11/2013)Montreal Canadiens - Tampa Bay Lightning(1X2)Pick: Montreal CanadiensOdd: 2.02Bookie: MarathonbetStake: 6/10Večeras se u čuvenom Bell Centru,( Montreal, Quebec) igra meč između domaćih Canadiensa(9-8-1) i gostujućih Lightingsa(12-5-0)...Canadiansi najtrofejniji tim u istoriji ove igre već dugi niz godina su u senci Američkih timova iako su prošlu sezonu odigrali sjajno ove nikako da ustale formu igraju toplo hladno posle serije poraza pobedili su u prošlom meču Islanderse sa 4-2 i večeras bi morali da nastave sa pobedama!!!Dolaze im Lightingsi koji su sjajno počeli sezonu ali sinoć su prekinuli seriju pobeda u Bostonu izgubivši od Bruinsa sa 3-0 ali mnogo gora stvar od poraza je povreda prve zvezde fantastičnog Steven Stamkosa  koji će po prvim procenama biti odsutan čak 3 do 4 meseca i to je svakako strašan udarac za goste sa Floride koji su uz to i umorni jel posle nešto više od 24h trebaju da izađu u Bell Centar!!!Montreal u meč ulazi odmoran imali su dan odmora i što je bitno posle ovog meča imaće čak tri dana pauze i sigurno će veoma motivisano ući u meč i dati sve od sebe.Canadiansi imaju dva odlična golmana i ko god da dobije poverenje očekujem da ima dobro veče jel Tampa je uvek bila mnogo opasnija na Floridi nego na gostovanjim još i večeras lišena najboljeg igrača.Iako u seriji poraza je bio problem efikasnost nemaju oni toliko loš napad nemaju u svojim redovim puno velikih zvezda ali oni su timski jaki igraju agresivno puno kližu vrše presing i taj tempo mislim da umorna Tampa će teško pratiti imaju i odličan PP 3 na Istoku.Dok Tampa je počela sezonu mimo očekivanja mislim da bi oni svakako polako počeli da padaju ali posle velikog gubitka sinoć mislim da su se njihovi snovi o sjajnoj sezoni srušili  mislim da bi možda svaki tim mogao da nadoknadi gubitak svog najboljeg igrača ali oni Stamkosa nemogu da nadoknade i da će im trebati vremena da se naviknu na to.Kolki je to šok bio oni su na meču sa Bruinsima do gotovo polovine 2 TR igrali 0:0 posle njegove povrede posle nekoliko minuta su totalno pali dobili su 2 gola za samo 20sekundi iako nisu tada ni znali koliko je teška povreda iako su naslućivali poštoje iznešen na nosilima a nije moglo gore polomljena kost na desnoj potkolenici i pitanje je hoće se uopšte vratiti do kraja sezone.Svakako ima Tampa još kvalitetnih igrača ali je to strašan šok za njih čitao sam izjave i St.Louisa i trenera šokirani su i razočarani mislim da neće imati dovoljno vremena do večeras da se psihički pripreme za meč i mislim da Canadiansi to moraju da iskoriste.Kvota je u padu  razumljivo ja nevolim da igram u hokeju na pobedu u regularnom delu ali ću večeras napraviti izuzetak i uzeti pobedu Canadiansa u 60min...!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: Mozzart
Broj para iz kladionice: 8119

Vrijeme odigravanja: 01:30
Naziv para: Montreal-Tampa Bay
Tip para: 1
Tečaj: 1.900

Ev. dobitak: 6.900
Ev. gubitak: 1.900

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: Unibet
Broj para iz kladionice:

Vrijeme odigravanja: 01:35
Naziv para: Florida Panthers-Anaheim Ducks
Tip para: Anaheim Ducks
Tečaj: 1.590

Ev. dobitak: 6.590
Ev. gubitak: 1.590

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...