Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

14.11.2013.

Recommended Posts

igram samo online u mozu, a on radi do 24:00 :icon_lol:

a glupa Hrvatska lutrija radi od 07-23 :icon_eek:  :icon_eek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

igram samo online u mozu, a on radi do 24:00 :icon_lol:

Otvori si račun u bet365. Imaš livestream svih NBA i NHL susreta i live ponuda hokeja je jača od regularne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Starsi

 

Ti bi opet na starse? hmm, ne bih ja to dirao, najvise mi se svidja Boston-Columbosi neko trpanje na preko 5.5 i mislim da Colorado moze egalisati sa Bluesima znaci Dnb ili cak cista dvica ali smanjiti ulog. Stavim ovo u dubl, ali za nesto sitnije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti bi opet na starse? hmm, ne bih ja to dirao, najvise mi se svidja Boston-Columbosi neko trpanje na preko 5.5 i mislim da Colorado moze egalisati sa Bluesima znaci Dnb ili cak cista dvica ali smanjiti ulog. Stavim ovo u dubl, ali za nesto sitnije

Starsi su u naletu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otvori si račun u bet365. Imaš livestream svih NBA i NHL susreta i live ponuda hokeja je jača od regularne

 

muka mi je vise od streamova, ne mogu pogledat utakmicu kako treba. izbegavam ja igrati online, imam razlog zasto to radim. Ne drzi me strpljenje, a i jampi iz grada je najfatalnije. U stanju sam sve razbucati u sekundi sto sam nedeljema sticao. ne ide to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Boston - Columbus ostavljam za live. Kad krene susret vidjet ću što je isplativo odigrat. Zadnje dvije godine su kvote na određene markete tijekom live pale za 50%

Share this post


Link to post
Share on other sites

Boston - Columbus ostavljam za live. Kad krene susret vidjet ću što je isplativo odigrat. Zadnje dvije godine su kvote na određene markete tijekom live pale za 50%

 

u mozzart kladionici gde se pretezno kladim u lokalu, pale su kvotre na prelaze u fudbalu 1-x, 2-x. dok je u drugim kladionicama ovo bilo recimo, na egal meceve, tipa kvota 12, 13, kod njih je bilo 15, 17. Sto ima smisla singlati. Verovatno ih je neko zestoko ojadio pa su se opametili. sada su kvote jedva 11, 12. Mizerno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

muka mi je vise od streamova, ne mogu pogledat utakmicu kako treba. izbegavam ja igrati online, imam razlog zasto to radim. Ne drzi me strpljenje, a i jampi iz grada je najfatalnije. U stanju sam sve razbucati u sekundi sto sam nedeljema sticao. ne ide to.

Ovisnik :spank:  :tongue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta ti je kinomatografija jebeno otkriće, ako se nisi susreo s korejskim filmom do sad

Edited by c4nton4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bane, jesi kad gledao korejske filmove?

 

gledao sam jedan tipa korejanski, ili je neki drugi jezik u pitanju, radi se o akcionom fajt filmu, ali veoma realno odradjen i dobar film. ne mogu da se setim trenutno kako se zove, ali seticu se..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...