Jump to content
Dinno

16.11.2013.

Recommended Posts

14:00, Seligenporten - Wurzburger Kickers, tip vise od 2,5 gola @ 1.62, bet365, 8/10

 

U pitanju je fudbal, Njemacka Regionalna liga Bayern. U nedostatku jacih liga, zbog reprezentativne pauze, malo sam bacio pogled na ove neatraktivne lige i ovaj par mi je zapeo za oko, a u pitanju su golovi. Iskreno o ovim klubovima ne znam nista, kao ni o ovoj ligi, ali gledajuci statistiku ova dva tima, ovo je zaista lijepa kvota igrati na over golova. Obje ekipe imaju izuzetno veliki procenat datih i primljenih golova, a to je 3,6 golova po mecu.

 

Ove dvije ekipe su se do sada sastale 3 puta i uvijek je bio over,a  padalo je zaista mnogo golova:

 

26.07.13 REG Wurzburger Kickers Seligenporten 5 : 1

01.12.12 REG Wurzburger Kickers Seligenporten 3 : 2

07.08.12 REG Seligenporten Wurzburger Kickers  4 : 1

 

Ovako je na zadnjih 5 utakmica odigrala ekipa Seligenporten:

 

09.11.13 REG Heimstetten Seligenporten 1 : 4  

02.11.13 REG Seligenporten TSV 1860 Rosenheim 4 : 1  

26.10.13 REG Augsburg II Seligenporten 2 : 2  

18.10.13 REG Memmingen Seligenporten 5 : 1  

12.10.13 REG Seligenporten Illertissen 1 : 3

 

Na svih 5 meceva je bilo mnogo golova i svih 5 je zavrsilo sa 3 i vise golova. Tacnije svih 5 meceva je zavrsilo sa 4 i vise gola. Gosti su nesto slabije odigrali svojih zadnjih 5 meceva u ligi tj. nije bilo tako mnogo golova, kao kod Seligenporten

 

09.11.13 REG Wurzburger Kickers Rain/Lech 5 : 2  

02.11.13 REG Bayern II Wurzburger Kickers 4 : 3  

26.10.13 REG Wurzburger Kickers 1. FC Schweinfurt 1 : 1  

19.10.13 REG Wurzburger Kickers Bayern Hof 6 : 0  

15.10.13 REG Bamberg Wurzburger Kickers 1 : 1

 

Necu mnogo pisati o stanju na tabeli, jer se nalaze u sredini, a ima mnogo kola do kraja sezone, a uz to kao sto sam rekao ne znam nista o ekipama, kao ni o ligi. No, ova statistika nam dovoljno govori da vrijedi odigrati ovaj tip, jer po svemu sudeci golova nikad ne nedostaje, pa se nadam da ce tako biti i na ovom mecu. Moj tip je da na utakmici pada 3 i vise golova.

Edited by Dinno

Share this post


Link to post
Share on other sites

17:00, Ferencvarosi TC - Gyor, tip vise od 2,5 gola @ 1.68, bet365, 8/10

 

5.kolo Madjarskog liga kupa u kojem se sastaju domacin Ferencavrosi i Gyor. Ove dvije ekipe su lideri grupe F i imaju velike sanse da se obje ekipe plasiraju dalje, imajuci u vidu da su pratioci odigrali 5. kolo i da imaju 3 odnosno 2 boda vise od treceplasirane ekipe, koja ne ide u dalju fazu liga kupa.

Gyori je prvi na tabeli sa 10 osvojenih bodova, dok je Ferencvarosi drugi sa 9 bodova. Ono sto krasi obje ekipe jeste golijada koja se gleda non stop kada igraju ove dvije ekipe. tako gyor ima gol razliku 16:3 na 4 odigrana susreta ili u prosjeku gledaoci su vidjeli 4,8 golova po mecu. Ferencvarosi imaju gol razliki 9:6 ili u prosjeku pada 3,8 golova po utakmici. Gyor je jedino u proslom kolu odigra manje golova, bilo je 1-1, kao i Ferencvarosi kada su u proslom kolu odigrali 2-0. Zanimljivo da su oba tima bas u proslom kolu odigrali under, a u prethodna 3 meca je bilo po 3,4 i vise golova na utakmici.

 

Posto su najvjerovatnije oba tima obezbijedila prolaz u dalju fazu, nemaju razloga za kalkulacije i mislim da ce odigrati onako kako su i do sada igrali,a  to je otvoreno sa dosta golova na obje strane. Inace ovaj liga kup nam u pravilu donosi mnogo golova, jer nekako tradicionalno madjarski liga kup karakterise napadacka igra svih ekipa i zaista pada mnogo golova.

 

Na zadnjoj utakmici liga kupa, kada je Gyor bio domacin, slavio je Gyor sa visokih 4-1, pa je ovo dobra prilika za revans ekipe Ferencvarosi da se osvete gyoru na visokom i ubjedljivom porazu. Nemam vise sta dodati, osim da ocekujem novu golijadu, dosta golova na obje strane i naravno moj tip je da na utakmici pada 3 i vise golova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: SuperSport
Broj para iz kladionice: 2718 
 
Vrijeme odigravanja: 16:00
Naziv para: Dungannon(2,5)-Linfield FC (zbroj golova 1/2)
Tip para: više od 2,5
Tečaj: 1.550

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

16:00 S.Irska 1.liga, Ballymena - Ards

Tip: 4+

Kvota: 2.25

Kladionica: Pinnacle

 

Obje ekipe igraju jako efikasne utakmice tako da je realno ovdje očekivati puno golova.

Domaćini su zadnjih 7 igrali preko 3 gola a od toga ih je 5 bilo preko 4 gola, točnije od zadnjih 6 utakmica 5 su igrali sa 4 i više gola.

Gosti su od zadnjih 9 utakmica 8 igrali preko 3 gola a od toga 6 ih je bilo preko 4 gola.Od zadnjih 6 utakmica što su odigrali posljednjih mjesec dana 5 ih je završilo 4+ i vjerujem da može i ova danas. sretno

Edited by dejan55

Share this post


Link to post
Share on other sites
Naziv kladionice: SuperSport
 
Vrijeme odigravanja: 18:30
Naziv para: Y.B.Bern(2,5)-AC Milan
Tip para: vise
Tečaj: 1.500
 
:uredu:     1-3
Edited by mostovoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: Unibet
Broj para iz kladionice:

Vrijeme odigravanja: 20:30
Naziv para: Reggina-Palermo
Tip para: Both teams to score (Yes)
Tečaj: 1.820

Ev. dobitak: 6.820
Ev. gubitak: 1.820

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...