Jump to content

Recommended Posts

13:30 Tom Hilde - Jan Matura TIP 1 @ 1,55 Bwin 8/10

 

Začela se je nova sezona smučarskih tekmovanj....Prav zdaj sem gledal,da poleg smučarskih skokov je danes tudi evropsko prvenstvo v curlingu in tudi štafetna tekma v biatlonu....zato sem se odločil,da bom začel s smučarskimi skoki kjer se je včeraj uradno začela nova sezona te discipline....Za danes sem se odločil za dvoboj med Tomom Hildejem iz Norveške in Jan Maturo iz Češke,ki pa po mojem mišljenju moral biti boljši na koncu Norvežan...

Včeraj je bila prva tekma svetovnega pokala v smučarskih skokih (Klingenthal Nemčija) in sicer ekipna,ki pa je bila le ena serija, druge serije ni bilo zaradi vetrovnih razmer. Tom Hilde in  Jan Matura sta prav tako sodelovala v ekipnem tekmovanju kjer po točkah bil na koncu boljši NorvežanTom Hilde.Tom Hilde je v lanski sezoni 11 krat bil med najboljših 10, na Japonskem pa je v Sapporu osvojil tudi 2.mesto ( zmagal pa je celo Jan Matura). Tom Hilde je tudi zelo dober v letalnicah čeprav je tudi zelo rad "kikser"...

33 letni veteran Jan Matura je začel v Klingenthalu solidno kar se tiče skakanja ki je preskočil 126 m(2 m manj od Hildeja) vendar so njegovi sorojaki popolnoma odpovedali...V lanski sezoni je v tej disciplini (Large Hill - srednja skakalnica) bil le 5 krat med 10 najboljših, med njimi pa ima 2 zmagi iz Sappora. Jan Matura je le boljši v letalnicah zato ima tudi boljše rezultate...Na splošno pa so lanski rezultati bili bolj skromni kot dobri(razen Sappora) .... in začetek v Klingenthalu prav tako ni bil spodbuden....

Moja napoved : Prednost dam Tomu Hildeju tudi zato,ker so Norvežani izredno močni v ekipi obenem pa je Jan Matura že kar precej v letih....TIP 1

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...