Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

28.11.2013.

Recommended Posts

American Football, NFL 02:30 CET (29/11/2013) Baltimore Ravens - Pittsburgh Steelers(Team Points) Pick: Baltimore Ravens under 21.5 Odd: 1.90 Bookie: Marathonbet Stake: 7/10Za Thanksgivingday se na M&T Bank Stadium(Baltimore, Maryland) igra meč između domaćih Ravensa(5-6) i gostujućih Steelersa(5-6)... Derbi meč AFC North divizije gde verovatno poražena ekipa ostaje bez pley ofa iako se domaći Bal. favorizuje preterano ja mislim da nije baš tako ali ja na ovom meču neću tražiti pobednika dvoboja bar u ovom betu već ću uzeti Under poena Ravensa granica je postavljena na 21.5 što je po meni previsoko!!! Šampioni igraju jako loše ove sezone što sam i očekivao ali oni igraju ispod svih očekivanja. Kolko je odbrana izgubila sa odlaskom legende R.Luisa kao i Reeda ali i dalje je dosta čvrsta ali je napad totalno podbacio. Po zemlji su užasni dok i kroz vazduh J. Flacco jako puno greši čak 14 INT ima i lošije opcije u napadu i zaista nevidim kako jedan prilično apatičan napad može da daveliki broj poena ČELIČNIMA koji su digli nivo igre i odbrana igra sve bolje. Napad je na čak 8 od zadnjih 10 mečeva bio ispod ove granice. Sa druge strane ČELIČNI koji igraju sve bolje imaju tri vezane pobede i odbrana je sve bolja ostavili su jedan Detroit u drugom pol. na nuli i u Cle. dobili samo 11 poena. I u međusobnim duelima Pitt. nedopušta Bal velik brojpoena na zadnja tri meča ispod ove granice - 10/20/13  BAL 16 - PIT 19   12/02/12  PIT 23 - BAL 20   11/18/12  BAL 13 - PIT 10 Kao isedam puta od zadnjih 10 mečeva. Naravno uvek može da se desi neki veliki BIG pley pa i dva na meču ali sumnjam niti je vreme sjajno na Istočnoj obali niti Bal. u formi. Dok je jako bitno da i Pit. ne gubi lopte i nadam se da će BIG BEN zadržati visok nivo igre sa zadnjih par mečeva. Kako bilo uzimam under Ravensa 21.5 na meču...!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hokej - NHL
02:00h Nashville - Edmonton
Tip: Over 1,5 Goals in 1st Period
Kvota: 1.90
8/10

Bridgestone Arena, Nashville, Tennessee

Drugi moj pick danas odlučio sam postaviti za NHL susret Predatorsa (13-10-2, 60:69 gol-razlika) i Oilersa (7-16-2, 65:89 gol-razlika). Domaćin je u sjajnom naletu, ima 5 pobjeda u posljednjih 6 susreta, u kojima su postizali u prosjeku 3,5 gola po utakmici. Posljednja je došla sinoć protiv Columbusa (4:0). Predatorsi su apsolutno bili premoćni tijekom cijelog meča, dobivši sve tri trećine. Dosta su napora uložili da njihov vratar upiše shoutout, što bi večeras mogao iskoristiti Edmonton. Edmonton dolazi nakon 5:1 poraza od Chicaga, ali prije toga su upisali 3 pobjede, u kojima su postigli 15 golova. Oilersi su mlada ekipa, velikog potencijala, ali još trebaju puno iskustva, inače im predlažu odličnu budućnost ako ostanu svi na okupu. Često znaju povesti utakmicu, ali neiskustvo u obrani, i otvoreni hokej s brzim klizanjem, često njihove utakmice odvodi u overe. Primaju u prosjeku 3,6 gola po susretu, a večeras bi trebali imati prednost u danu više odmora. U posljednjih 10 međusobnih susreta u Bridgestone Areni je 6 susreta otišlo u over. Prognoziram utakmicu s puno golova, a moj pick je da će pasti 2+ gola u prvoj trećini...
Edited by pimpbeckham

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: expekt
Broj para iz kladionice:

Vrijeme odigravanja: 02:00
Naziv para: Nashville Predators-Edmonton Oilers
Tip para: 1
Tečaj: 2.100

Ev. dobitak: 7.100
Ev. gubitak: 2.100

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: Mozzart
Broj para iz kladionice: 8128

Vrijeme odigravanja: 02:00
Naziv para: Nashville-Edmonton
Tip para: X2 (Dupla Sansa)
Tečaj: 1.690

Ev. dobitak: 6.690
Ev. gubitak: 1.690

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...