Jump to content
Sign in to follow this  
PERKAN

03.12.2013

Recommended Posts

Kosarka - euroCup
20:00h Shalon/Saone - Banco di Sardegna Sassari
Tip: Over 164,5 poena
Kvota: 1.52
Bet365

 

:icon_eek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brookly Nets +4.5 - Denver Nuggets - 1 (1.83)

 

bet365

 

Ovo je mec NBA lige u kojem se sastaju domaca ekipa Bruklina i gosti iz Denvera.Sto se tice Bruklina oni su sigurno najvece nepreijatno iznenadjenje u ligi.Najskuplja ovogodisnja ekipa a tako lose da su poceli to se bas i nije ocekivalo.Asovi kao sto su Garnet,Pirs,Johnson i ostali sigurno mogu i zasluzuju dosta bolji plasman.Istina je da je Deron Williams dosta dugo van terena ali to ne opravdava lose igre.Oni su na istocnoj konferenciji tek na 13 mjestu sa skorom 5/12 a u poslednjih 10 utakmica zabiljezili su 3 pobjede i 10 poraza.Prosle noci u gsotima su bili bolji od Memfisa 88-97 i prijatno iznenadili.Najbolji njihov poenter je Bruk Lopez sa 20 poena po mecu a skakac Garnet sa 7.7 skokova.Sa druge strane ekipa Denvera koja iz sezone u sezonu djeluje dosta stabilno i redjaju sasvim solidne rezultate.Oni su na zapadu koji je gledajuci po rezultatima ekipa mnogo jaci od istoka na sestom mjestu sa skorom 10/6.U poslednjih 10 meceva imaju skor 8/2 a poslednjih 6 meceva rijesili su u svoju korist.Poslednji mec koji su dobili bio je prije dvije noci protiv Toronta u gostima 98-112.Njihovi glavni igraci su Ty Lawson sa prosjekom poena 20.6 i skakac Faried 9.3 skoka.Poslednjih 6 njihovih medjusobnih meceva uvjek je dobijao domacin a moje misljenje je da ce i veceras mada sam stavio nesto sigurniji tip sa hendikepom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chalon - Sassari (over 169)   2

Ovo je susret gdje se teško može unaprijed odrediti pobijednik, jer Sassari je kvalitetnija i bollja ekipa ali u košarci domaći teren zna često odigrati važnu ulogu. Zato sam se u ovom meču odlučio igrati zbroj koševa. Poznato je da ekipa Sassari već dvije tri sezone svoju igru zasniva na brzim i ponekad jako ishitrenim akcijama. Postižu jako puno koševa, no isto tako nemaju čvrstu obranu pa često primaju isto toliko koševa. Riječ je o ekipi koja se voli tricaški nadmetati, tako da će ovo vjerovatno ići over 169. U zadnjoj prvenstvenoj utakmici išli su također over 180, tako da mislim da večeras mogu to ponoviti... Sretno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Philadelphia - Orlando(207,5)

 

JEDAN NOĆNI NBA... Ovaj mjesec odlučio sam ipsratiti košarku sa over i sa under koševa, prvu polovicu mjeseca igram ekipe koje vole igrati napadački i koje daju puno koševa, nakon dobrog starta večeras u prvom poluvremenu gdje je bilo čak sto koševa ekipa Sassari je stala tako da nisu išli preko granice.. No pokušat ćemo se ispraviti jednim NBA overom. Malo sam razmišljo između ovog para i Denvera, no Denver ima večeras teško gostovanje pa bi se tu mogla igrati i čvršća obrana... Odlučio sam se za ovaj meč jer obje ekipe u zadnji par utakmica su dobro šuterski raspoložene a to su na svojoj koži najbolje osjetile neke od vodeći ekipa NBA. Granica ovi dviju ekipa nije mala tako da večeras s obje strane možemo očekivati dosta brzi akcija,šuterski trica, jer obje ekipe svoju igru zasnivaju ponajviše na play distanci i dalekometnim šutevima... Nakon današnjeg nevjerovatnog pada na talijanima, ovo nas može vratiti bar malo u normalniju situaciju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: bet365
Broj para iz kladionice:

Vrijeme odigravanja: 01:30
Naziv para: DET Pistons@MIA Heat (-6.5)
Tip para: MIA Heat
Tečaj: 1.520

Ev. dobitak: 6.520
Ev. gubitak: 1.520

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: Mozzart
Broj para iz kladionice: 7071

Vrijeme odigravanja: 02:00
Naziv para: Memphis-Phoenix
Tip para: 1
Tečaj: 1.650

Ev. dobitak: 6.650
Ev. gubitak: 1.650

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...