Jump to content
Sign in to follow this  
Zizu

04.12.2013.

Recommended Posts

01:00,NBACleveland Cavaliers-Denver Nuggets,tip ML 2,@1.58, 7/10 ,Maraton betJa veceras ponovo moram na Denvera probati,iako su igrali sinoc,ali prilicno lako dobili,rotirali puno igraca,i mislim da se nisu puno umorili..Zele da igraju,deluju mi kao jako kompaktna celina,fino rasporedjuju minute,i ako nekog ne krene,ima uvek opcija koja je mozda u tom momentu raspolozenija..Sinoc recimo,Mozgov je protiv Netsa,proveo cak 31 min na parketu,postigao 17 poena,i sjajnih 20 skokova...a posle meca je u sali rekao treneru,da se toliko dobro osecao,da je zeleo 49 min da igra...O starterima sam i juce puno pisao,zato sada ukratko..Lawson i Foye standardno dobri,juce ispod 30 mim igrali,raduje da je Farried zalecio povredu,jer je on vrlo bitna karika,Chandler prosecan(ali kada je ovakav Mozgov,i ne mora bolje da igra)..E sad ona snaga Nuggetsa..klupa...2 u ligi,prosli mec Torontu 72 poena,sinoc Netsima 57,i to je ono sto se meni dopada,i na cemu zasnivam svoj pik...rotacija,odmor,razliciti stilovi napada(jasno je da je mnogo lakse pripremiti odbranu kada imate tim sa 3 opasnosti,nego kada imate tim  u kojem malo-malo 7 igraca postigne dvocifreni ucinak)..Forma gostiju je ono sto se ne sme zaboraviti,7 pobeda u nizu nije mala stvar,kockice su slozene,i dok su ovako solidne kvote na njih,ja cu ih velikodusno uzimati..Svi su zdravi,povredjenih nema..Sta reci o domacim Cavalirsima..prosecan NBA tim..u skoro svim parametrima,u donjem delu...27 u ligi po broju poena,18 u skokovima,27 u asistencijama,19 po primljenim poenima...prosek nema sta..Prva zvezda odlicni Kyrie Irving,druga sezona,i dosta toga zavisi od njega..ali ne zaboravimo,Denver rotira 3 playa,moci ce agresivnije da igraju na njemu,cvrsce,a on ce morati da prilagodjava odbranu svakom od pomenute trojice..Triistan Thomson,Alonzo Gee,C.J.Miles(pride i rovit,povredjen,tek je Bulsima odigrao prvi mec posle pauze)su suvi prosek NBA lige,cak i ispod toga..klupa tanka,sa 7-8 igraca igraju,Varejao i J.Jack su po meni jaci igraci od pomenute trojice,ali to vec nije moj problem..E sad jedan igrac,zbog kojeg sam dugo razmisljao o ovom piku..stameni,ali vise povredjen nego zdrav,centar A Bynum..Posle teske povrede kolena prosle sezone,pazljivo se vraca,i prosli mec sa Bulsima je napokon imao 30 min,i odlican ucinak,i svi u Clevlendu su sretni zbog toga,ocekuju da ce im on popraviti i formu i rezultate..moguce da ce tako biti,ali sumnjam veceras..rovit je,tezak,i imace problema sa brzim,spremnijim i zdravijim Mozgovom i te kako...Forma Cavalirsa je losa..imaju 2-8 u zadnjih 10 meceva,5- 12 u sezoni,i iako imaju 4-3 kuci,sumnjam da ce se veceras radovati..sve u svemu,konacna pobeda Nugetsa ,za jaci ulog...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hokej - NHL
04:00h Calgary Flames - Phoenix Coyotes(Total Goals)
Tip: Over 5.5
Kvota: 1.83
Pinnacle Sports


Večeras se na Scotiabank Saddledome, Calgary, (Alberta, Canada) igra meč između domaćih Flamesa(9-13-4) i gostujućih Coyotesa(16-7-4)...
Isto kao i sinoć i večeras ću igrati over na meču koji mi se čini kao ralna opcija.
O Flamesima sam još na početku sezone pisao da imaju verovatno najlošiji tim u zadnjih možda i dvadesetak godina ostali su i bez svoje legende Iginle jednostavno prilično skroman roster iako su sezonu počeli van svakih očekivanja u zadnjih mesec ipo dana igraju jako loše ali i pored toga postižu prosečno sasvim dobrih 2.62 gola ali im je napad jako loš primaju čak 3.49 gola.
Sa druge strane Kojoti igraju dosta dobro ove sezone sinoć su pregazili Oilerse sa 6-2 i sigurno sa puno samopouzdanja dolaze večeras isinoć sam pominjao imaju izuzetno efikasan napad sa preko tri gola po meču ali isto tako i prilično lošu odbranu koja takođe dobija preko tri gola po meču.
I jedan i drugi tim igraju prilično otvoreno što očekujem i večeras i nadam se efikasnom meču..
Uzimam Over 5.5 nameču....!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...