Jump to content
Sign in to follow this  
Zizu

05.12.2013.

Recommended Posts

02:30,NFLJacksonville Jaguars-Houston Texans.tip over 43,5. 2.07 Pinnacle SportMec koji vise apsolutno nikom nista ne znaci,mada je NFL poznat kao sport u kojem se igra do zadnjeg momenta,jer su ugovori veoma bitni,vezani su za brojke,i ako ne ispunite zacrtani cilj od strane kluba,nemam dodatnih bonusa,premija,i slicno..Sta reci o vecerasnjim rivalima...Moj odlican drugar,vrsni poznavalac NFL,pre 4 nedelje je rekao da su Jaguarsi najgori tim u istoriji NFL...(bar koliko mi pratimo,a to je 13 godina)..Sumnjam da je promenio misljenje,ali ipak su oni zabelezili 3 pobede u zadnja 4 kola,i poceli su da igraju sasvim fino..U pocetku su postizali 2,9,3,6,10 poena,ali ocito da su malo slozili kockice,i da je to krenulo na bolje,ali i dalje je to ocajno..23 u ligi pasom,32 trcanjem,odbrana protiv pasa 23,trcanja 29...bas lose..Qb Henne je malo podigao nivo svoje forme,ali i dalje je to prilicno slabo..Mladi Ceceil Shorts mu je prva opcija u korpusu WR,i uz WR Blackomona je jedini vredan spomena u napadu Jax..RB Jones Drew je i dalje udarna snaga trcanjem,solidno to radi,ali vec dugo nema mec sa preko 100 y trcanjem..Odbrana Jaguarsa je takodje slaba,i to je jedan od razloga zasto mislim da ovde moze da dodje over..Proslo kolo sa Cle pao je 61 poen,mec pre toga sa Hpu bas tvrdo(samo 19),pre toga 41,56,52 poena,i zato mislim da moze i danas preko zadate granice..Hou Texansi...sta reci..zver od ekipe,koja je imala najvise ambicije,krenuli sezonu sa 2 pobede,i onda je krenulo brdo povreda(QB SChaub,super sjajni RB Foster,strasni defanzivci Watt,Kushing),i jednostavno tim se raspao..Vezalo se tu nekoliko nesternih poraza,u OT ili sa samo 3 razlike,moral je poljuljan,i ekipa koja je morala biti u play offu,ima 10 vezanih poraza..13 u ligi pasom,14 trcanjem,odbrana druga protiv pasa,20-ak protiv trcanja...solidne brojke,ali mogu oni to svakako bolje..Qb Keenum,koji menja Schauba,sasvim solidno je poceo,ali sad je blagom padu forme,ali i dalje zna da iznenadi..za WR ima strasnog Andrea Johnsona,top 3 WR lige vec godinama,koji je uz Hopkinsa i TE Grahama prva opcija u napadu..RB Ben Tate je solidno zamenio Fostera,igra dobro,i moze biti opasnost za odbranu Jax..Odbrana Texansa zaista nije tako losa kako brojke pokazuju,ali kao sto sam vec napomenuo,moral i povrede su ih poljuljali..Mec se igra u Floridi,ocekuje se divno vece,oko 20 stepeni,bez prejakog vetra,i to me sve navodi da ce biti puno lepih pasova,dugackih,nece se zadrzavati igra,jer obe ekipe zele da pokazu javnosti da mogu,posebno Houston(zadnjih 5 meceva su svaki put isli preko 50 poena sem u spomenutom mecu ja Jax),i mislim da ce tako opusteni,uza nacionalni prenos,ovo otici u over..

Share this post


Link to post
Share on other sites

02:00

Memphis Grizzlies - Los Angeles Clippers tip 1@2.25 5/10 brazil

 

 

Ja sam uzeo ovde jedinicu u kladionici Brazil po 2.25, u mozzartu je bila isto toliko kvota do predvece kada su smanjili na 1.9. sretno :crossfingers::14clover:

Share this post


Link to post
Share on other sites

[*]Posted Image NHL

[*]01:30h   Montreal Canadiens - Boston Bruins

[*]Tip: Under 5,5 gola

[*]Kvota: 1.55

[*]Posted Image

:icon_eek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

American Football, NFL02:25 CET (06/12/2013)Jacksonville Jaguars - Houston Texans(Total Points)Pick: Over 41.5Odd: 1.88Bookie: Pinnacle SportsStake: 6/10Večeras se na EverBank Fieldu(Jacksonville, Florida) igra meč izmeđudomaćih Jaguarsa(3-9) i gostujućih Texansa(2-10)...Meč koji nema apsolutno nikakvog takmičarskog značaja ni za jedan tim jel već odavno su izgubili sve šanse za pley of ja na ovom meču neću tražiti pobednika već ću uzeti over poena jel verujem da u nacionalnom prenosu pred očima cele Amerike nemaju nikakog razloga za neki težak taktički meč i verujem da će i jedan i drugi tim pokušati da odigraju jedan lep i atraktivan meč nadam se i efikasan.Ovako loš skor se od Jaguara i mogao očekivati ali od Texansa nikako koji su bili čak u užem krug favorita ali i brojne povrede i neshvatljivo loše igre su ih dovele da su bez premca najveće razočarenje prvenstva.Jaguari posle niza od čak 8 poraza su u zadnja 4 meča zaigrali mnogo bolje iimaju čak 3-1 u tom periodu gde su odigrali čak 3 meča sa dosta poena posebno su odigrali efikasan prošli meč u pobedi nad Cle. -12/01/13  @CLE  W 32-28Kome su dali veliki broj poena iako je dosta tvrd napad predvodi C. Henne koji baca solidan broj jardi ali i puno grere ši što takođe ide u prilog overu posebno i jako loša odbrana.Sa druge strane Texansi koji nikako da pobede u seriji su od čak 10 poraza zaista nemaju ni sreće 6 vezanih poraza sa izuzetno malom razlikom bukvalno svih 6 mečeva su mogli i dobiti.I na prošlom su meču odigrali dobro dugo vodili protiv Patriota ali doživeli poraz  jednom efikasnom meču-12/01/13  NE  L 31-34Imaju dosta problema sa povredama ali i dalje dosta kvalitetan tim .Iako su oni pre samo dve nedelje odigrali jedan tvrd meč u Houstonu verujem da to večeras neće biti slučaj i uzeću Over na meču...!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

02:00

Memphis Grizzlies - Los Angeles Clippers tip 1@2.25 5/10 brazil

 

 

Ja sam uzeo ovde jedinicu u kladionici Brazil po 2.25, u mozzartu je bila isto toliko kvota do predvece kada su smanjili na 1.9. sretno :crossfingers::14clover:

 

:nije::smile_bag:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...