Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

07.12.2013.

Recommended Posts

Američki - NCAAFB
22:00h Auburn - Missouri(Money Line)
Tip: Missouri
Kvota: 1.87
William Hill  6/10


Večeras se na Georgia Dome(Atlanta, Ga.) igra meč za titulu SEC Championship svakako najjaču konferenciju u NCAA fudbalu između Auburn Tigersa(11-1) i  Missouri Tigersa(11-1)...
Jedno je sigurno večeras a to je da će pobediti Tigersi!!! iako sam cele sezone forsirao Auburn i na njima zaista lepo zaradio nažalost večeras ću im okrenuti leđa...!!!
Zaista izuzetna sezona za Auburn koji je izgubio samo u Dolini SMTRTI od LSU takođe Tigrova.
Svi su ovde očekivali Alabamu koj je upravo u prošlom kolu poklekla protiv Auburna u jednom spektakularnom meču gde su prokockali 14 razlike zaista tako nešto kad neko uradi Alabami vredan je izuzetnog respekta.
Iako Auburn igra sjajno nemogu da kažem da nije imao i sreće dve neverovatne pobede protiv Georgie i Alabame u neverovatnim završnicama jednom im sreća mora i okrenuti leđa jel na oba ta meča su bili na rubu poraza i ko god je gledao mečeve zna o čemu pričam.
Još jedna stvar im može večeras biti dodatni pritisak a to je da čak u slučaju pobede mogu do No.2 i velikog BCS Bowla.
Mogao bi o ovom meču ceo dan da pišem ali da skratim i ovako to retko ko čita.
Auburn se oslanja na sjajan napad koji je dominanatan po zemlji gde uz QB Nick Marshall je fenomenalan RB Tre Mason ali bi oni večeras mogli da teže nego inače razviju svoju igru jel Mizuri ima jako dobru odbranu protiv trčanaj dok je Auburn kroz vazduh ipak daleko slabiji iako će možda večeras probati više pokušaja jel je Mizuri tu tanji.
Dok je odbrana Auburna njihov najveći problem dosta loša dozvoljavaju puno poena što mislim da večeras može biti presudno.
Mizuri zaista igra takođe izuzetno ove sezone izgubili su samo od sjajne South Caroline i to dosta nesretno posle OT i tada su igrali bez prvog QB James Franklina koji igra odlično oporavio se od povrede i dok je bio van tima oni su beležili pobede dobrim delom zbog sjajne odbrane imaju odličnu igru trčanjem čak 3 RB kao i mnogo veći izbor hvatačkih opcija ali se nadam da bi večeras odbrana trebala da bude presudna a svakako je da Mizuri ima daleko kvalitetniju.
Svakako sjajan meč bi večeras trebao da bude u kome ću ja ipak dati prednost Missouriu i uzeti njihovu pobedu ML...!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
04:00,Portland Trail Blazers-Dallas Mavericks,tip Portland - 2,5   @1.50, 6/10, BET 365
 
Veceras nas u Portlandu ocekuje jako zanimljiv mec...Odlican domacin,mozda i najvece iznenadjenje sezone,i iskusan gost,koji kada se razigra,moze da parira svakom timu u ligi..Sta reci o Trail Blazersima..u zadnjih 10 meceva 9-1 skor,4 vezane pobede u nizu,kuci fascinantni,imaju 9-1,i mislim da ce se taj skor veceras popraviti..2 u ligi po postignutim poenima,13 po primljenim...odlicno..Ne volim sto su igrali sinoc,ali s obzirom da su pobedili sa 32 poena razlike slabasni Utah,ne verujem da su se puno umorili..Preksinoc su takodje dobili kuci OKC,odlicnu ekipu,i ne vidim razlog da tako ne bude i nocas.Svakako prva zvezda domacina je sjajni LaMarcus Aldridge,godinama medju najboljim krilnim centrima lige,jednostavno zver...poslednjih 5 meceva prosti kida,ubacuje skoro svaki mec 30 poena,ima prosek preko 50 %,i ne znam kako ce ga vremesni Dirk zaustaviti..play Lilard takodje igra fantasticnu sezonu,C Lopez,i bekovi Batum i Matthews su prilicno standardni...po mom skromnom misljenju,ovo je jedna od najkompletnijih petorki lige,ako ne i top 3...kada krenu da igraju kako znaju,jednostavno melju..klupa domacina je malo tanja,Mo Wiliams i Wright su solidni igraci,mogu da popune rupe,ali nikako krem lige..Sta reci o Dalasu..Dirk ih i dalje drzi u vrhu...fenomenalni Nemac igra odlicno,ali 35 godina je na plecima,ima za protivnika LaMarcusa....videcemo,zanimljiv dvoboj ce to biti..C Dalembert suvi prosek lige,imace problema sa Lopezom..tu je takodje sjajni play Monta Ellis..puno ce zavisiti od njega...nadam se da ce sutirati kao neki dan protiv GSW (2/16)..Marion i Carter su nekadasnje velike zvezde NBA,ali mislim da polako mogu da razmisljaju o penziji,i gde ce putovati kada odu u nju...Spanac Calderon je i upitan za danasnji mec,i voleo bih da ne igra,jer ce biti manje igraca u rotaciji gostiju..Dalas je sedmi napad u ligi,odbrana je 22,imaju 3-6 na gostovanjima sto je sve sem dobrog,imaju doduse 2 vezane pobede ali obe kuci,sa losim ekipama,i mislim da ce imati problem sa strasnom petorkom domacina...Da su malo drugacije okolnosti,isao bi jako u ovaj mec,malo me je samo strah,jer ce domacinu ovo biti peti mec u zadnjih sedam dana,pa se bojim malo umora,dok su gosti odmorniji,ali ipak idem na pobedu domacih sa 3 i vise razlike...
Edited by Zizu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...