Jump to content
Sign in to follow this  
Zizu

09.12.2013.

Recommended Posts

03:00,Utah Jazz-Portland Trail Blazers,tip Portland - 4,5,@ 1.57, Bet 365
 
Ja nocas jednostavno moram ponovo na Portlanda,iako su me preksinoc fino zeznuli sa porazom od Dalas,ali sta sad..Odmorili su jedan dan,napunili baterije,zaboravili na taj poraz,i ocekujem veceras demoliranje Utah,a ostalom,pre 3 dana je bio 32 razlike(doduse kuci),a vodli su tada domaci mislim i 42 poena u jednom momentu,i ne vidim sta bi moglo da se promeni za ova 3 dana..Startna petorka Portlanda(Lilard,Matthews,Batum,Aldridge,Lopez)igra zaista sjajno,uzimaju puno minuta,ali ocito su odlicno spremni,i izdrzavaju to..Lilard je briljirao protiv Dalasa,32 poena,u odlicnoj je formi,sut ga ide(5/9 trojke protiv Dalasa),i kada malo Aldridge podbaci,on je tu da preuzme konce..Batum standardno dobar,22 poena zadnji mec,podbacio je jedino Matthews,i mozda su zato i izgubili,falio je neki njegov poen,2/10 sut iz igre sigurno nije ocekivao...Ono sto ne volim kod Portlanda,je prilicno tanka klupa,nema tu igraca koji moze da 'povuce' ekipu ako startere ne ide,mada njih istini za volju,retko ne ide..Portland odlicno igra i na strani,imaju skor 8-2,i dugo nisu izgubili u gostima,a ubedjen sam da nece ni danas...Utah ima velikih problema..4-18 start svakako nisu ocekivali,odigrali su zadnjih par meceva (ne racunajaci jasno spomenuti sa Portlandom)malo bolje,izgubili od Kingsa u subotu posle OT,parirali su Ind i Hou,i deluje da malo popravljaju formu,ali sumnjam da ce veceras ista moci da urade...I ovako prilicno tanak tim,oslabljen je izostankom Favorsa(solidnog krila)i Marvina Wiliamsa,obojica su upitni za vecerasnji mec,i ako i budu igrali,pitanje je koliko su zalecili povrede..Iskusni Jeferson je jedna od glavnih karika tima,uz verovatno prvu zvezdu ,odlicnog beka Hayworda..Mislim da ce problem domacina veceras biti borba pod obrucem,jer Aldridge i Lopez ce lagano da pojedu svajcarskog centra Kantera,jer je preslab za njih,a tek mu je 2 sezona,a od takodje C Biedrinsa i Goberta,bas i nema neku pomoc..poredjenja radi,u petak u zadnjem mecu sa Portladnom,3 C Utah su dali ukupno 11 poena,a Aldridge duplo vise sam,iako je samo 29 min igrao,jer nije bilo potrebe vise..Zbog svega ovog navedenog,ocekujem pobedu Portlanda,jer ako hoce visok plasman,a hoce(ovo im je najbolji start mislim od 1990 godine),ovakve meceve,kao sto je vecerasnji,moraju lagano resavati,i uzimam pobedu sa 5 i vise razlike...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...