Jump to content
Sign in to follow this  
rockytomas

10.12.2013.

Recommended Posts

Hokej - NHL 
02:30h Dallas Stars - Chicago Blackhawks
Tip: Vise od 5.5 golova 
Kvota: 1.847 
Pinnacle

8/10

Dosta puta do sad sam pisao o Chicago i njihov stil igre. Ovoga puta preskocicu onog uvodnog dela jer osim sve prethodno kazano, veceras dodacu jos dva bitnih segment koji cvrsto mi daju za pravo da se nadam na prolazan tip.
Na 2 od poslednih 3 H2H u ovoj sezoni su zavrsili u over (2:5, 3:4). Blackhawksi su bili bolji na oba duela ali poslednih poraz od Starsa prije samo 6 dana je predizvikao veliki bez i problema u rostera. Sad, Chicago dolazi u namera za back-to-back win. Megutim, jedna stvar koja me sprecava da verujem u tome je ustvari ona ista koja mi gaje nadu da cemo videti mnogo golova veceras. Chicagov prvi izbog na golu Crawford se povredio na posledni duel i sa sigurnost nece bitu u timu veceras. To znaci da gostinski tim mora veceras da se skoncetrira vise na napadu koji bih trebalo da odradi svoj posao na svaki evenutalni primeni gol sa strane Dallas-a koji pak imaju velika prednosta kada je napad u pitanje. Chicago dolazi sa namerom da se revansira zbog poslednog poraza a po meni, jedini nacin da se to desi je da zabiju sto vise golova veceras, da iskoriste maximum svoj potencijal u napadu kao nadoknadu na svojih primenih golova u koji verujem da ce ih biti. Starsi su bili odlicni u napadu cak kad je Crawford branio, dali su 7 gola na poslednih 3 duela (4 na poslednog duela). Mislim da je ovo idealna sitacija za mec pun golova, nadam se ce biti dovoljan broj kako bih na kraju dosli do sigurni over.
Sretno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...