Jump to content
Sign in to follow this  
Zizu

11.12.2013.

Recommended Posts

01:00,Charlotte Bobkets-Orlando Magic,tip Bobkets -3.5,@ 1,63,8/10
 
Za veceras sam izabrao ovaj,po meni zanimljiv mec..Domacini solidno igraju..Imaju skor 10-11(kuci 6-6),i dokazali su da mogu da se nose i sa najjacim ekipama lige..Imaju vezane 2 pobede,5-5 skor u zadnjih 10 meceva..Preksinoc su u sjajnom mecu kuci savladali neugodni GSW,u mecu gde je Curry dominirao,sa 40-ak poena,ali su domacini ipak slavili..mec pre toga su dobili takodje kuci Filadelfiju,a vredno pomena je da su pre 10-ak dana izgubili samo 1 poen razlike u Majamiju,a prilicno su namucili i Dalas u gostima..Igraju jako dobru odbranu,i drugi su u ligi po primljenim poenima..Predvodi ih mladi sjajni play,Kemba Walker,iskusni,godinama u vrhu lige centar Al Jeferson,bek suter Gerald Henderson,Mc Roberts i Tolliver su takodje solidna krila,a sa klupe pomazu solidni play Sessions,i stari vuk ben Gordon..Povredjeni su Biyombo i Teylor,ali to su back up igraci,bilo bi dobro da su tu veceras da odmene malo startere,ali nece biti tragedija i ako ne budu igrali..
Orlando je u problemima..6-15 start,u gostima imaju sramotnih 1-10,6 poraza u nizu,2-8 u zadnjih 10 kola...ne valja,ne ide...Jos kako se povredio startni C Vucevic(a ne igra 4 meca,i upitan je i za veceras)ne mogu da se prepoznaju..Izgubili su neki dan 40 razlike od raspalih Knicksa,i sve je jasno..u svim segmentima igre su preko 25 mesta u ligi,i takav im je i rezultat..Prva zvezde ekipe je svakako Arron Affalo,odlican bek suter,ima prosek preko 20-ak poena po mecu..najvecu pomoc ima u playu Jameeru Nelsonu,i uz povrdjenog Vucevica,to je trojac vredan pomena..Ostatak ekipe,krilni centar Davis,bek suter Oladipo,su suv rosek lige,a ostatak ekipe i nije vredan pomena..Sve u svemu,igrao Vucevic ili ne,tipujem na pobedu domacina zbog svega vidjenog,i mislim da bi bilo iznenadjenje da gosti nesto naprave veceras..tipujem pobedu domacina sa 4 i vise razlike,a kada veceras saznam definitivno pred mc igra li Vucevic,resicu da li i jace da singliram mec,jer ako njega nema,zaista nema ko da se nosi sa Al-om...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hokej - NHL 
02:00h Chicago Blackhawks - Philadelphya Flyers
Tip: Vise od 5.5 golova 
Kvota: 2.040 
Pinnacle

8/10

Mislim da je postavljena kvota jednostavno prevelika. Tip koja mora da bude odigran. 
U sinocna analiza sam manje vise sve rekao o Chicago, roster koji voli ofanzivan i napadacki hokej, sa mnogo kvalitetnih igraca u napada koji vec utakmica unazad su konstatno bili na visinu zadatka. Sinoc uspeli da zabiju cak 6 gola a mogli su vise megutim nisu iskoristile svoje PP situacije kako treba. Ali to nije bilo potrebno jer Kane, Saad, Sharp, Toews i kompaniji su bili vrlo raspolozeni i motivisani. Sa obzir da su usli u sjajna serija i forma, mislim da je jednostavno neprihvatljivo da se serija meceva sa mnogo golova ne nastavi u vecerasni mec protiv Phila. Domaci tim opet bez prvog golmana Crawford-a. Raanta je sinoc bio odlican, dozvolio samo 2 gola od 29 suta u okvira. Ali pokraj svog pozitivni rekord od 4-0-1 sa 2.14 GAA na poslednih 6 starta, momak je ipak drugi izbor tima a samim tim dolaze u serija od 2 meca sa redom u dugi period neigravanja, sto je podatak koj moze vrlo lako da Utica na negovo izdanije veceras koje smatram da ce biti nesto teze. Philadelphia je ekipa koja puca prilicno 30 suta u okvir gola, imaju bolji procenat PP od 22.9%, takodje dozvoljavaju dosta udarci u svom golu. Dolaze u United Centar sa 2 vezanih poraza  kao gostina ili 3 od poslednih 4 ili 6 od poslednih 8 meceva. Vezali 3 overa na posledna 3 gostovanja a to relativno lako ide kada se saoce sa ofanzivnih rostera. Trenutno nemaju problema sa primenih i dadenih golova a sa obzir da idu na megdan jedan od jako ofanzivnih timova, to znaci da se ocekuje da prime dosta ali takodje da imaju prostora za pokusaj da se iskoristi svoj potencijal u napadu.
Chicago je vezao na 5-1 od poslednih 6 meceva kod kuci, Phila vezala 3 sa redom u gosti. Osim toga, na 5-1 od poslednih 6 H2H u Chicago je doslo over. Meni je sve ovo sasvim dovoljno da idem opet na golove na duela kada se na ledu pojave Blackhawks. 
Sretno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...