Jump to content
Sign in to follow this  
Zizu

14.12.2013.

Recommended Posts

01:30,New York Knicks-Atlanta Hawks,tip Hawks + 3,5, @ 1.97, Maratonbet, 7/10
 
  Obe ekipe su igrale sinoc...Domacin izgubio od Bostona,a gosti me unistili sinoc..15 razlike su vodili protiv Wizardsa kuci 8 min pre kraja,i uspeli to da prospu,udju u OT,i pobede..Da krenemo sa Niksima..skup trosnih veterana,i nikako im ne ide...ne mogu da se sastave..Prvo zvezda,jasno Melo,covek koji moze svakom da zabije 30,ali i da sutira 6/21...'zabar'Barnjani,odlican igrac,cesto povredjivan,i dosta nestabilan..jedan mec 18 poena,sledeci 2,itd..Pomoc pod kosem mu je iskusni lisac Stoudemire,odlican u poslednje vreme posle povrede,tu su jos i solidni J.R Smith,i K.Martin...po imenima odlicna ekipa,ali nesto ocito ne stima..6-16 skor,3-8 kod kuce,svakako nisu ocekivali,dobija ih ko stigne...O Atlanti sam juce pisao dosta,prva zvezda Horford,sinoc je briljirao,Milshap i Korver iskusni provereni igraci,Teague solidan play,na klupi nekada zver,a ove godine neprepoznatljivi Elton Brand,dakle,solidna rekao bih 'radnicka'ekipa. 12-11 skor,4-7 na strani..E sad,sta me je navelo na ovaj pick..po svemu sto sam napisao,domacini su kvalitetnija ekipa,ja svakako ne mogu da prodrem u njihovu svlacionicu,ali tu ocito nesto ne stima...puno zvezda,puno zelja,a cini mi se da nesto ne stima...da li postoje neki tabori,ili sta vec,u svakom slucaju oni gube..i dok je tako,ja cu ici protiv njih..posebno dok su ovoliko visoke kvote,jer 2,30 na Hawkse mi je puno,ici cu malo opreznije,da gosti mogu i da izgube 3 razlike...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nhl 
01:00,Toronto Maple Leafs - Chicago Blackhawks, Tip Over 5.5, @ 1.82, Pinnacle, 6/10
 
Tip 2  regularni tok  @ 1.855, Pinnacle, 6/10
 
Chikago u neverovatnoj pucackoj formi u zadnja 3 meca svaki put dali sami bar 6 gola a Torontno prima dosta golova ali zna i da postigne , igrao sam i dvojku jer je  Chikago u mnogo boljoj formi od Toronta 
Edited by rockytomas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...