Jump to content
Sign in to follow this  
Zizu

25.12.2013.

Recommended Posts

20:30,New York Knicks-Oklahoma Thunder,tip Thunder - 8.5, @ 1.76, Bet365,8/10 
 
   Veceras u cuvenom Madison Square Gardenu,sastaju se domaci Knicksi,i sjajni gosti Thunderi..O domacima sam dosta pisao,ali evo jos jednom....Iskusan,mator tim,koji nikako da pronadje sebe..ima tu odlicnih igraca,pre svega sjajni Carmelo Anthony,ali nikako da se sloze kockice..Imaju 5-5 skor u zadnjih 10 kola,ali 4-10 kuci je svakako bilans koji nisu ocekivali..Veceras je Kenyon Martin out,Melo je day-to-day,kao i Felton i Metta World,i mislim da nikako nece moci da pariraju zdravim gostima..OKC ima 9-1 skor,izgubili su doduse zadnji mec od Toronta,i mislim da ce u vecerasnji mec uci jako ozbiljno...Durant je u zivotnoj formi,Westbrook takodje,Ibaka igra mozda i sezonu zivota,Sefolosha i Perkins su zaduzeni za odbranu..Prema svemu vidjenom,pobeda gostiju ne bi smela da dodje u pitanje,posebno ako melo ne bude igrao,a ja cu probati za jaci ulog veceras pobedu od 9 i vise razlike..

Share this post


Link to post
Share on other sites
04:30,Golden State Wariors-LA Clippers,tip Clipers 2,@ 2.44, 7/10,Maratonbet
 
    Veceras u Oracle Areni domaci Wariorsi ce pokusati da zaustave zahuhktale goste iz Los Angelosa...Domacini igraju dobro...5-5 imaju zadnjih 10 kola,u nizu su od 2 pobede,imaju 9-4 skor kod kuce..Strasan bekovski tandem,Curry-Thompson terorise protivnicke obruce,i o njima dvojici se manje vise sve zna..Krilni centar Lee igra fenomenalno,odlican % suta ima,neki dan je Denveru dao 28 poena..C Bogut je upitan veceras,povredio se bas protiv Denvera,i ne zna se jos da li ce igrati veceras,i ako ne bude igrao,bice to sjajna sansa za Clipperse...Bogut je vezao 2 meca sa 18 i 20 skokova,i jasno je koliko znaci odbrani GSW..Gosti su u strasnoj formi...ocito su nasli sebe..5 vezanih pobeda,protiv solidnih protivnika,daju im za pravo da se nadaju i veceras da mogu da pobede..Pobedili su u nedelju posle produzetka odlicnu Minnesotu,ali imali su 3 dana odmora,tako da mislim da su spremni..Jasno prva zvezda fenomenalni Chris Paul,jedan od najboljih playeva lige..Pomoc mu nesebicno pruza Blake Griffin,sjajni krilni centar,koji je u odlicnoj formi,redovno u poslednje vreme ubacuje 20 + poena,i 10 + skokova..Pomoc pod kosem,ali uglavnom u fazi odbrane,pruza mu C Jordan,od kojeg se ne ocekuje puno u napadu..Veteran Crawford igra odlicno,Dudley takodje..Ono na cemu takodje zasnivam pick,je klupa gostiju,mislim da je kvalitetnija od domacina,i da ima igraca koji mogu da bljesnu...Sve u svemu,uzimam cistu pobedu gostiju veceras,po fantasticnoj kvoti..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Naziv kladionice: bet365
Broj para iz kladionice:  
 
Vrijeme odigravanja: 23:00
Naziv para: Miami Heat - LA Lakers
Tip para: Miami - 9.0
Tečaj: 1.900
 
Ev. dobitak: 6.900
Ev. gubitak: 1.900

Share this post


Link to post
Share on other sites
Naziv kladionice: bet365
Broj para iz kladionice:  
 
Vrijeme odigravanja: 04:35
Naziv para: LA Clippers GS Wariorrs
Tip para: over 206.0
Tečaj: 1.900
 
Ev. dobitak: 6.900
Ev. gubitak: 1.900

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...