Jump to content
Sign in to follow this  
Zizu

01.01.2014.

Recommended Posts

02:00,Minesota Timberwolves-New Orleans Pelicans,tip Minesota -4,5 ,@ 1,76, 6/10,Marathon bet
 
      Veceras u Target centru imamo jedan vrlo zanimljiv mec,izmedju sjajnih domacina Minesote,i sve boljih gostiju iz New orleansa..O Minesoti sam puno pisao ali nije na odmet ponoviti...15-16 skor,kuci mnogo bolji 9-5,strana im je problem..Imaju 5-5 skor u zadnjih 10 meceva,zadnju su tesno izgubili od Dalasa...Predvodi ih zver u liku i delu Kevina Lova..Decko jednostavno ubija,ima neverovatne brojke,i tesko iko moze da ga cuva..Jaku puno sutira,ali ima sjajan procenat suta,i to je ono sto me fascinira...Malo se povredio u proslom mecu,igrace veceras skoro 100 %,ako odluce da ne igra,onda mi je pik pao i pre pocetka..Sjajnu pomoc pod kosem mu pruza Nikola Pekovic,igra fantasticno,redovno ima double-double ucinak,terorise pod kosem..Bekovski par Brewer i Martin su takodje sve bolji,cenim da imaju dosta prostora zbog 'udvajanja' Lova i Pekovica,i to odlicno koriste..Rubio samo asistira,malo sutira,a i kada sutira,ne ide ga,totalno je van forme,i ako on pocne da pruza bolje partije(ili Barea koji ga menja),bice to strasna petorka,koja bi mogla svakog da dobije..Gosti iz New Orleansa imaju 14-15 skor,takodje bolje igraju kuci,na strani imaju 5-10,forma im je takodje kao i domacinima 5-5,a mogu da se pohvale da su zadnji mec dobili strasni Portland,a da su ga pre par dana namucili..Pomenuti mec su dobili,jer je explodirao play Holiday,sutirao je neverovatnih (za njega)14-28,postigao 31 poen uz 13 asista,i on ovakav ucinak jednostavno ne moze da ponovi..Pod kosem im je sjajni Ryan Anderson,igra zaista dobro,ali ne smemo zaboraviti koga ce danas cuvati,trosice se puno u odbrani,mozda brzo i uci u problem sa licnim greskama..'Mladjani' Davis pod obrucem,takodje igra neverovatno u poslednje vreme,deluje da ce biti sjajan centar,ali ima tek 20 godina,danas ce ga cuvati 'crnogorska' gromada,i sigurno mu nece biti lako..Aminu i Morrow su clanovi prve petorke,prosecni igraci,i nista vise od toga..Na benchu je takodje odlican play Tyreke Evans,koji deli minutazu sa Holidayem,i moze dosta da pruzi..
Dakle,ocekujem jedan super zanimljiv mec,ako bude igrao Love,mislim da Minesota to moze da dobije,a ako ne bude igrao,moj pik ce biti u problemu...i zato cu ici na skromniji hendikep(- 4,5),sa skromnijim ulogom..(samo zbog Lova)..

Share this post


Link to post
Share on other sites

American Football, NCAA19:00 CET (01/01/2014)South Carolina - Wisconsin(Money Line)Pick: South CarolinaOffered at: @2.20  (Pinnacle Sports)Stake: 6/10

 

 

Večeras se igra Capital One Bowl u Citrus Bowlu -( Orlando, FL) gde se sastaju Gamecocksi(10-2) i Badgersi(9-3)...Svakako se večeras sastaju dve vrhunske ekipe iz TOP 25  Gamecocksi su No.9 dok su BadgersiNo.19!!!Malo mi je čudno da su Gamecocksi aucajderi na ovom meču i ja jednostavno njih večeras moram uzeti ML!Tim koji se nalazi u najjačoj SEC konferenciji u kjoj su imali 6-2 i 2-1 sa TOP 25 tim koji vodi čuveni Head Coach Steve Spurrier ekipa koja ima odlično izbalansiran tim sa snažnom odbranom i sasvim dobrim napadom koji predvodi QB Connor Shaw koji je sasvim dobar kvoterbek iako nema ogroman broj yardi ima fantastičan odsnos 21 TD i samo 1 INT što je izuzetno bitno malo greši.Dok od čvrste odbrane očekujem da limitira protivnika na manjem broju poena iako to neće biti lako.Sa druge strane svakako kvalitetni Badgersi koji imaju dobar skor ali svakako BIG TEN konferencija jeste kvalitetna ali  su daleko od SEC-a ipaksu igrali protiv mnogo lošijih ekipa.Imaju takođe čvrstu odbranu ali kako sam rekao to je dosta relativno jel su igrali i protiv dosta loših timova dok je svakako njihovo najjače oružije napad po zemlji sa dva izuzetna trkača ali se uzdam da čvrsta Carolina sa velikim Spurrierom može napraviti prevagu u meču.Kako god bilo uzimam ML na Gamecockse koji je u konstantnom porastu!!! što mi se sviđa mislim da je igra Vegasa i navlačenje ljudi na Wisco. da je veći favorit nego što jeste iako mislim da i nisu favoriti nadam se da negrešim!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Naziv kladionice: bet365
Vrijeme odigravanja: 00:00
Naziv para: Washington Wizards - Dallas Mavericks
Tip para: Dallas Mavericks AH(-5)
Tečaj: 3.250
 
Jednostavno ovo ne mogu da preskocim veceras.
Minimalan ulog
 
:uredu:  78:87
Edited by floyd

Share this post


Link to post
Share on other sites
Naziv kladionice: Maraton Bet
Vrijeme odigravanja: 00:00
Naziv para: Washington Wizards - Dallas Mavericks
Tip para: M. Ellis Over 20.5
Tečaj: 2.080
 
Ovaj tip je samo nastavak prethodnog. Bez preteranog uloga.
 
 
:uredu:   23 poena
Edited by floyd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...