Jump to content
Sign in to follow this  
selektor3

02.01.2014.

Recommended Posts

13.30  brown - gojowczyk over 2,5 sets 2.25  8/10 bet 365

 

Meč između 111 plasiranog browna i 164. njemca poljskog roda. I jedan i drugi jako vole igrat na toj podlozi i oba sta ovdje jako dobro odigrala do sada. I jedan i drugi su jako dobra na svom servisu, i obadva su u prošlom kolu pobjedila dobre servere ( kohli i karlovic ). U međusobnim dvobojima vodi brown sa 4-2, a poslednja 2 su bila odigrana u 3 seta. Pošto jako dobro obojica drže svoj servis dosta sam siguran, da če bit ovaj meč odigran u 3 seta ili možda u 2 tie brejka. Ali za ovu kvotu treba probat, jer je više nego realno očekivat meč u 3 seta. gojowczyk odigrao protiv kohlia 2 tie brejka, dopustio je samo 3 brejk lopte, a u prvom kolu thiemu samo jednu brejk loptu. brown je pobjedio karla u 3 seta, a dopustio mu je samo 2 brejk lopte, koje je karlo obje iskoristio, a protiv dodiga opet samo jedna brejk lopta na njegov servis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

14.00  Lu (÷3,5 games )  - pospisil  1 1.93 8/10  pinnacle

 

ovdje ču odigrat kontrahendikep na lu-a, koji je po mome i blagi favorit ovjde. Zašto?  jeste,da je pospisil bolji što se serve tiče, bolje rangiran ( 32 ), lu (65 ) i 7 godina mlađi, ali gledao sam lu-a protiv smiczeka, oji voli igrat na ovom terenu, i razbio ga je lu 6-4, 6-2, uzeo mu čak 6 brejka uz 10 šansi. Znači jako dobro odigrao return, dobro čita servu, a pošto je pospisil odigrao jako rezrvirano u prvom meču protiv anonimusa edmunda ( 7-5, 6-2 ) i zanašao se samo na svoj prvi servis, kojeg je imao čak 77%, ne vjerujem, da može bit taj postotak još jedan put takav. Ako bude, onda je meč u egalu, inače dajem svakako prijednost lu-u, koji mi je bolji igrač na hardu, kojeg preferira i po večini igra samo na hardu, dok pospišil isto najviše igra na hardu, ali je jako često i na drugim podlogama. Po meni, bit če ovo jako neizvjesan meč, u kojem ne izključujem mogučnosti, da ide u 3 seta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ATP Brisbane

 

M. Cilic - K. Nishikori  2 @ 2.12 Marathonbet

 

:uredu:   1:2  (4:6  7:5  2:6)

 

ATP Brisbane

 

J. Chardy - S. Groth  2-0 @ 2.06 Marathonbet

 

:uredu:  2:0 (7:5 6:4)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...