Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

02.01.2014.

Recommended Posts

Hockey, NHL02:00 CET (03/01/2014)Minnesota Wild - Buffalo Sabres(1X2)Pick: Minnesota WildOdd: 1.83Bookie: bet365Stake: 6/10Večeras se na Xcel Energy Center,( Saint Paul, Minnesota) igra meč između domaćih Wilda(20-17-5, 45 pts) i gostujućih Sabresa(11-25-4, 26 pts)....Ja večeras moram uzeti Wilde prosto nemogu da verujem da jedan tako kvalitetan tim igra tako loše u zadnjih mesec dana u seriji su od čak 6 poraza ali i toj seriji mora jednom doći kraj protiv koga će ako ne protiv najlošije ekipe u NHL-u!!!Wildi su sjajno startovali ali nekako od povrede golmana Hardinga su krenuli svi problemi iako imaju dva sjajna golmana ali Backstrom nikad lošiji posebno kako je ostao usamljen aliHarding se oporavio od povrede i branio je jedan meč već solidno i očekujem ga i večeras na ledu inač ima fantastičan prosek ove sezone od samo 1.65 gol po meču uz sjajan postotak odbrana.Iako je sad problem povreda napadača Z. Parisea ali i pored loše efikasnosti ekipe Wildi imaju kvalitetnih napadača u svojim redovima.Sa druge strane Sabersi koji iako suu zadnje vreme sa malo trgnuli i dalje su ubedljivo najgori tim u ligi ništa ne funkcioniše napad ubedljivo najgori u ligi sa samo 1.65 golova po meču dok i odbrana prilično loša 2.75 po meču uz užasni power play 12.93%.Nekad ih izvuče sjajni Miler na golu ali i on često greši nije više to onaj stari nema ni kvalitetan tim ispred sebe.Jedino što je na strani Sabersa je tradicija u zadnje vreme u Minn.Sabres are 5-1 in the last 6 meetings in Minnesota.Ali nije to više onaj stari Baffalo ove sezone su igrali jednom u Baffalu i dobili su Wildi sa 2-1.Kako bilo ja mislim da je krajnje vreme za prekidanje crne serije Minn. i uzimam njihovu pobedu večeras...!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

American Football, NCAA21:30 CET (03/01/2014)Alabama - Oklahoma(1st Half)Pick:  Alabama -9.5Offered at: @1.91  (Pinnacle Sports)Stake: 5/10Večeras se igra jedan od prestižnijih bolova takozvani Sugar Bowl u Mercedes-Benz Superdome -( New Orleans, LA) između Crimson Tide(11-1) i Sonersa(10-2)...Svakako je da je večeras Alabama veliki favorit i zaista neznam šta bi trebalo večeras da se desi  a da ne pobede jedino možda nova Katarin!!!Iako nevolim velike hendikepe večeras ću uzeti Alabamu ali HT jer verujem da mogu već da reše meč u prvom poluvremenu kod njih se samo bojim motivacije jel su ih svi videli u felikom finalu sa Floridom i zaista mi je žao što to nije Finale da vidim pravu moć Floride ali verujem da ekipa  sjajnog Head Coacha  Nick Sabana će ipak hteti da uzme jedan prestižan Bowl.Jednostavno fantastičan tim koji je gotovo dve sezone nedodirljiv platili su ceh samo na jednom meču sa Auburnom koji su gotovo dobijen pretvorili u poraz a do tada njihova vladavina traje 3 godine.Tim sa fantastičnom odbranom koja verujem da će Oklahomu ostaviti na izuzetno malom broju poena dok od napada na čelu sa sjajnim QB AJ McCarronom koji fantastično vodi napad koji je jak i po zemlji jednostavno imaju verovatno ubedljivo najbolji play book koji nevidim kako može Oklahoma da brani.Dok Oklahoma svakako nije loš tim ali Big 12 konferencija i SEC nemogu da se porede i nebi preterao kad bi rekao da je Alabama za klasu kvalitetniji tim.Okla. je iznenadila u zadnjem meču Okla. St. koji su bili favoriti ali gledao sam taj meč pun grešaka.Napad im je mnogo bolji po zemlji ali sumnjam da mogu puno da urade protiv sjajne odbrane Alabame dok odbrana sasvim solidna ali protiv mnogo lošijih timova.Kako bilo uzimam hendikepna Alabamu u prvom poluvremenu jer verujem da ako budu odigrali kako mogu i znaju da mogu da već na polu. reše ceo meč nadam se da će tako i biti!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Naziv kladionice: bet365
Vrijeme odigravanja: 03:00
Naziv para: Phoenix Suns - Memphis Grizzlies
Tip para: Under 199.5
Tečaj: 1.680
 
:uredu: 91:99
Edited by floyd

Share this post


Link to post
Share on other sites
03:00,Phoenix Suns-Memphis Grizzlies,tip Suns - 4,5, @ 1.80,Maratonbet,7/10
 
   Veceras se u US Airways centru sastaju domaci Sunsi i gostujuci Grizzles..Domacini su u sjajnoj formi,i ja jednostavno moram probati da ih napadnem..19-11 skor,11-4 kuci,8-2 u zadnjih 10 meceva,padali su Clipersi,Maveriksi...dobre ekipe..Sunsi su prilicno ujednacena ekipa..Nema prevelikih zvezda,ali kao kolektiv deluju dobro.Play Bledsoe je zanimljiv igrac,dosta oscilira,ali kad bljesne zaista moze da iznenadi..Dragic dize nivo igre,poslednjih par meceva je odlican..Tucker i Frye su takodje kvalitetni igraci,Plumlee odlicno skace(20 skokova protiv LAL)..Snaga Phoenixa je u velikoj rotaciji,igra svih 12 igraca,braca Morris i Green se namecu sa klupe..Sa druge strane,Memfis ima skor 13-17,mozda i mogu i bolje,ali nisu u formi...3-7 zadnjih 10 meceva,6-6 na strani..Pobedjuju losije ekipe(NY,Utah),a gube od ozbiljnijih ekipa...Mike Conley i Zack Randolph predvode ekipu,odlicna dva pojedinca,Tony Allen i Prince cine bekovski par,Koufos na centru..Imaju solidnu ekipu,mozda i mogu bolje,ali jednostavno mislim da veceras nece moci,i tipujem za srednji ulog pobedu domacina sa 5 i vise razlike..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Naziv kladionice: Mozzart
Broj para iz kladionice: 8040
 
Vrijeme odigravanja: 01:30
Naziv para: Ottawa Senators - Winnipeg Jets
Tip para: Ukupno golova 0-5
Tečaj: 1.850
 
:nije: 4:3
Edited by floyd

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

03:00,Phoenix Suns-Memphis Grizzlies,tip Suns - 4,5, @ 1.80,Maratonbet,7/10
 
   Veceras se u US Airways centru sastaju domaci Sunsi i gostujuci Grizzles..Domacini su u sjajnoj formi,i ja jednostavno moram probati da ih napadnem..19-11 skor,11-4 kuci,8-2 u zadnjih 10 meceva,padali su Clipersi,Maveriksi...dobre ekipe..Sunsi su prilicno ujednacena ekipa..Nema prevelikih zvezda,ali kao kolektiv deluju dobro.Play Bledsoe je zanimljiv igrac,dosta oscilira,ali kad bljesne zaista moze da iznenadi..Dragic dize nivo igre,poslednjih par meceva je odlican..Tucker i Frye su takodje kvalitetni igraci,Plumlee odlicno skace(20 skokova protiv LAL)..Snaga Phoenixa je u velikoj rotaciji,igra svih 12 igraca,braca Morris i Green se namecu sa klupe..Sa druge strane,Memfis ima skor 13-17,mozda i mogu i bolje,ali nisu u formi...3-7 zadnjih 10 meceva,6-6 na strani..Pobedjuju losije ekipe(NY,Utah),a gube od ozbiljnijih ekipa...Mike Conley i Zack Randolph predvode ekipu,odlicna dva pojedinca,Tony Allen i Prince cine bekovski par,Koufos na centru..Imaju solidnu ekipu,mozda i mogu bolje,ali jednostavno mislim da veceras nece moci,i tipujem za srednji ulog pobedu domacina sa 5 i vise razlike..

 

 

 I ovo sam odigrao, ali sam uzeo sa manjim hendikepom. Samo bih hteo da dodam nesto u vezi Memfisa. Njima nikako ne odgovara brza igra Sunsa i zbog toga ce oni maksimalno pokusati da uspore igru.Sunsi iz kontri postizu 19.1 poena i po ovom parametru su prvi u ligi. Prvi mec odigran ove sezone 4.12. dobio je Memfis 110:91. Na tom mecu su igrali bez Gasola I Randolpha. I bez te dvojice bili su dominantni pod kosevima John Leuer, Ed Davis i Koufos su zajedno postigli 58 poena i imali 33 skoka. U 4. cetvrtini su imali procenat suta iz igre 62.5 % Ukupno 54.8 dok je Finiks sutirao 42.5%. Verovatno ce i na ovom mecu loptu spustati centrima ( Finiks je dosta slab u odbrani Pick and roll-a).Tesko da ce i veceras ponoviti takvu partiju. Verujem  u pobedu Finiksa, s tim da je po meni jaci tip manje poena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...