Jump to content
Sign in to follow this  
selektor3

03.01.2014.

Recommended Posts

sport: tenisLiga: atp chennaiVreme: 15:30Par: pospišil ( - 3,5 games ) - bhambriTip: 2Koefecijent: 1,98Kladionica: pinnacleOpet idem kontra pospišila, koji se u prvom kolu mučio sa anonimusom edmundom u prvom setu ( 7-5 ), a u drugom kolu bez odigranog meča prošao kontra lu-a, na kojeg sam se kladio. Pospišil je 32 na atp tabeli, dok je domačin tek 195. pospišil je prošlu godinu zaključio u jako dobroj formi ali me iznenadio protiv britanca edmunda, koji je tek 376 na atp tabeli. Ne govorim, da je indijec favorit na ovom meču, ali po meni bit če ovo jako neizvjesan meč, u kojem je jako moguče, da ide u 3 seta ili barem jedan tie brejk. bhambri je pobjedio u drugom kolu fognu, koji mu je na kraju drugog seta prodao meč, ali gubio je 6-1 u prvom. Bhambri mu je pružio samo 3 brejk šanski, a italijan izkoristio jednu. u prvom kolu je bhambri pobjedio carreno bustu, kojem je dao mogučnost samo jedne brejk šanse, iako je imao samo 50% ubacaja prvog servisa, protiv fogne 67%, a u oba meča imao je 71% izkorišten prvi servis i više od 50% drugi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guido Pella - Guido Andreozzi - 1 (1.65)

Rafael Nadal - Peter Gojowczyk - prvi set manje 9.5 (1.50)

 

supersport

2.47

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ivanović - V.Williams    1           1.60

 

Da se meč igra prije pet šest godina Venus bi ovo po meni lakše odradila nego  što joj je to plan večera. Ivanović se vratila u formu i igra jako lijep teni, u prošlom kolu u prvom setu nije izgubila gem, a u drugom je malo pala pa je teku u trinaestoj igri dobila set a ujedno i meč. Ivanović je trenutno bolja igračica iz više razloga, što Williams svako malo odlazi iz tenisa pa se vrati. Vraća se uglavnoom kad se igraju jači turniri, i u početku izbaci par lošije rangiranih tenisačica dok sa foavoritima ima problema. Nije fizički spremna kao Ivanović i mislim da će to presuditi u ovome meču. Sretno....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...