Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

12.01.2014.

Recommended Posts

American Football, NFL 19:05 CET (12/01/2014)Carolina Panthers - San Francisco 49ers(Money Line) Pick: Carolina Panthers Odd: 2.10 Bookie: William Hill Stake: 5/10U okviru NFC Divisional Playoffsa se na Bank of America Stadium(Charlotte, North Carolina) sastaju domaći Panthersi(12-4, 7-1 home) i gostujući 49ersi(12-4, 6-2 away)... Svakako jedan veoma težak i tvrd meč u kojem zasad kladionice daju prednost 49ersima  ali ja se sa tim nebi složio i uzeću ML na Pantherse! Panthersi iza sebe imaju zaista sjajnu sezonu četa Rona Rivere deluje zaista moćno. Iako su sezonu počeli sa 1-3 nanaizali su čak 8 pobeda izgubili samo u N.O. ali su nakon toga opet pobedili 3 meča tu se revanširali i N.O. za poraz i ostavili ih na samo 13 poena jedan od najmoćnijih napada lige. Posebno je impresivna njihova odbrana koja zaisat igra fantastično posebno su moćni kući i verujem da  i ovako dosta limitiran napad 49ersa mogu da ostave na malom broju poena ako su to mogli u S.F. u pobedi od 10-9 gde su ostavili napad 49ersa na samo 150y jednostavno mislim da su jako loš mečap za 49erse. Dok napad Panthersa iako po brojkama nije impresivan ipak su sasvim dobri napad predvodi mladi QB C. Newton već sam pričaojedan kvoterbek koji ima ogroman potencijal fantastična je atleta opasan je i po zemlji. Tu je i fantastični WR S. Smith  koji je bio povređen ali po najavama igraće gotovo sigurno tu je i TE G. Olsen koji je sjajan ove sezone. Sa druge strane 49ersi kojima su svakako ambicije kao i prošle sezone Šampionske preživeli su Winscosin dobivši G.B. ali mnogo su mi bolje izgledali prošle sezone iako su sezonu završili sa 6 vezanih pobeda! Kao i Panthersi najjače njihovo oružije je čvrsta odbrana iako im je statisrtički napad bolji od Car. jednostavno me ne oduševljavaju napad predvodi QB C. Kaepernick koji mi je nekako mnogo bolje delovao prošle sezone u njihovom meču ove sezone odbrana Panthersa ga je uništila čak 6 sekova INT imao je samo 46y pasom i 16 trčanjem iako ima dva odlična risivera kao i dobar napad trčanjem pre svega tu je RB F. Gore ipak mislim da ih odbrana Panthersa može limitirati na malom broju poena opet će biti presudan pritisak na Kaepernicka ako odbrani Pant.opet to pođe za rukom biće veoma blizu uspeha. I tradicija njihovih mečeva ide na ruku Panthersa iako neigraju često 49ersi nemaju pobedu protiv Caroline punih 13 godina - 11/10/13  CAR 10 - SF 9   10/24/10  SF 20 - CAR 23 12/02/07  SF 14 - CAR 31 11/14/04  CAR 37 - SF 27 Nadam se da neće pobediti ni ove kako god bilo mislim da je ML na Pantherse veliki value i daću im poverenje na meču....!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...