Jump to content
Sign in to follow this  
nisterlo

07.01.2014.

Recommended Posts

Hokej - AUSTRIJA: EBEL
19:15h Villach - Znojmo
Tip: over 6.5
Kvota: 2.3
Unibet

Nakon sedam dana odmora od kladionice nisam imao u planu ni danas bilo sta uplatiti,ali ipak mi je ovaj par privukao paznju...U prethodnim susretima kada su igrala ova dva tima redovno sam uzimao lepu lovu igrajuci overe...Mislim da je dovoljno pogledati medjusobni skor ove dve ekipe:
Međusobni mečevi: VILLACH - ZNOJMO
26.11.13 EBE Znojmo-Villach 4 : 5
06.10.13 EBE Villach-Znojmo 4 : 3 (3 : 3)
27.09.13 EBE Znojmo-Villach 5 : 3
15.01.13 EBE Villach-Znojmo 7 : 4
09.12.12 EBE Znojmo-Villach 7 : 2
19.10.12 EBE Znojmo-Villach 8 : 4
28.09.12 EBE Villach-Znojmo 6 : 2
Dakle u zadnjih sedam susreta sest puta su u regularnom delu isli preko granice od 6.5 golova i to ubedljivo preko te granice...Kvota na ovaj over danas je fantasticna iz razloga sto u poslednje vreme obe ekipe iako su poznate kao "overaske" igraju meceve sa malo golova...Villach je samo jednom u prethodnih pet kola isao preko ove granice i to u gostima kod Linza gde su izgubili 6:3!
Isto tako i Znojmo je samo jednom islo u over i to upravo protiv istog protivnika tj Linza,kojeg su pobedili sa 5:2...
Ovo je cisto tip na tradiciju zato sta da napisem nego da se nadam da ce odigrati slican mec kao poslednji koji su igrali pre mesec dana kada je vidjeno 9 golova...
Srecno ako neko prati...
Da napomenem samo da sam ja jace napao na granici 5.5 golova gde kvota blago receno solidna (1.62) i da sam pokusao i over 2.5 golova u prvoj trecini za fantasticnu kvotu 3.2...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...